TYLKO U NAS: Głowa Hrehorowicza za ocalenie głowy Chrzanowskiego

  • 03.06.2020, 10:39
  • rpr
TYLKO U NAS: Głowa Hrehorowicza za ocalenie głowy Chrzanowskiego
Klub Koalicji Obywatelskiej postawił twarde warunki burmistrzowi Bronsiowi, których spełnienia wymaga w zamian za głosowanie przeciwko odwołaniu szefa Rady Miasta Oleśnicy.

Trwają narady i negocjacje przed sesją Rady Miasta Oleśnicy, która odbędzie się w najbliższy piątek. Ma na niej byc głosowany wniosek Oleśnicy Razem o odwołaniu przewodniczącego Rady Miasta Aleksandra Chrzanowskiego.

Klub Bronsia ma 9 radnych, Oleśnica Raem - 8, Koalicja Obywatelska - 4. Los wniosku zależy od klubu KO.

Odbyło się już spotkanie burmistrza Jana Bronsia z klubem Koalicji. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal oelsnica24.com wynika, że radni KO w zamian za poparcie Chrzanowskiego zażądali m.in. stanowiska prezesa Atola dla wskazanej przez siebie osoby.

Przypomnijmy - ujawniła to Panorama Oleśnicka - że Atol zakończył rok 2019 ze stratą 2,1 mln zł, najwyższą w historii. Ale odwołanie szefa OKR Atol to warunek trudny dla Bronsia do przełknięcia, bo dla stanowiska prezesa Adam Hrehorowicz zrezygnował z mandatu radnego...

Jan Bronś w kwestii obrony Aleksandra Chrzanowskiego i wywarcia nacisku na oleśnickich radnych KO szukał poparcia m.in. u wrocławskich parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (100)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kamil
Kamil 05.06.2020, 06:08
Jak lokalne PO przyłoży rękę do odwołania Chrzanowskiego to przyłoży się tym do zwycięstwa PIS. Gratuluje PO i tak zostaniecie ograni jak dzieci i już na pasku PIS do końca. Jeśli tego chcecie to zapraszamy.
Pola
Pola 05.06.2020, 06:36
KO odwolujac marionetke przyłoży rękę do demokracji i zostanie mimo tylko 4 radnych głownym rozgrywajacym . KO za 3 lata wygra wybory i bedzie mialo swojego burmistrza. Takiej szansy nie może zmarnowac i wiem że jej dzisiaj nie zmarnuje. Los marionetki jest przesadzony.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 05.06.2020, 06:24
Kamil. Czy tu chodzi o to kto rządzi czy o dobro Oleśnicy? Nie dziwi cię, że cały czas obraduje, mimo rzekomej pandemii, sejm i senat a rada miasta ma jakiś problem z sesjami.
To już przesadzone
To już przesadzone 04.06.2020, 22:22
A więc Sarna prezesem Atola!
.
. 04.06.2020, 23:29
Ło, jak dobrze ,że mamy w Oleśnicy świetnych, wykształconych i przygotowanych do pełnionych funkcji menedżerów. Cała Polska nam zazdrości tej spaniałosci.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 05.06.2020, 06:21
Pytałem się ciebie o proces byłego sekretarza. Kiedy termin ? Kj a kk a sygnatura akt ?
Helena
Helena 04.06.2020, 20:23
Nasza manifestacja jutro ma hasło Uwolnić Chrzanowskiego! Przyjdzcie Kochani na rynek!
K
K 04.06.2020, 21:16
Nierobów nie będę bronił. 6 tysięcy wziął za co?
Elektorat
Elektorat 04.06.2020, 19:23
To będzie test wiarygodności kilku radnych. Czekamy.
obywatel
obywatel 04.06.2020, 06:14
Weźcie kołatki, talerze, garnki skrzypce, trąbki i w piątek przed sesją dajcie dowód Waszego stosunku do semaforów amatorów i ich guru!!!!
wyborca
wyborca 04.06.2020, 20:13
Niech jeszcze wezmą egzemplarze Konstytucji RP.
Proponowane hasła
Proponowane hasła 04.06.2020, 20:20
Konstytucja! Wolne sądy! Wolny Chrzanowski!
Piątuniek
Piątuniek 03.06.2020, 23:41
Czarny Piątek dla bronsiowych , aut najpierw przy absolutorium burmistrz a następnie Chrzanowski
Głos rozsądku
Głos rozsądku 03.06.2020, 23:03
A mówią że w rządzie dzielą tylko między swoich a tu w takiej Oleśnicy co się wyrabia
Nue do wiary
.
. 03.06.2020, 22:51
Obaj są słabi i nie nadają się do sprawowania funkcji. Hrehorowicz dodatkowo oszukał swoich wyborców, wybierając posadkę prezesa i lekceważąc tych którzy głosowali na niego w wyborach.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 03.06.2020, 23:54
Kropka kiedy jest rozprawa były sekretarz kontra UM Oleśnicy ? Znasz sygnaturę akt ? Rozprawa jest jawna. Każdy może na nią wejść.
Postscriptum
Postscriptum 04.06.2020, 01:53
Kropka. Kłamcie, oczerniajcie, poniżajcie, lżyjcie – kamuflując się. Wzorujcie się na moim nienawistnym "Donosicielu Oleśnickim", który niestety utrącili mi – przy pomocy prawa prasowego – sekretarz miasta i rzecznik burmistrza. Kamuflaż jest do dziś moją specjalnością.
zw-kowalski
zw-kowalski 04.06.2020, 06:35
A kim są obecnie cytowani przez ciebie były sekretarz Rybak i były rzecznik burmistrza Szachnowski ? Rybak zasłynął ze złożonego na mnie zawiadomienia jakobym jego i innych urzędników zniesławił. Prokuratura w trakcie czynności wystąpiła do UM o kopie pism jakie do UM składałem. I Rybak wysłał do prokuratury kopie pism jakie składałem do radnego Pałki. Kumasz. Cenzor w UM. Przed przekazaniem pism do radnego Pałki zostały one skserowane. Kumasz cos takiego ? Cenzura jak w PRL. Gdy z zarzutów donosu Rybaka zostałem oczyszczony ten nie przeprosił mnie. Teraz sam o swoje racje toczy proces z miastem Oleśnica w najgorszym w Europie sądownictwie. Co do Szachnowskiego to Ekspres Kazika zacytował jak do niego jako radnego zwracał się redaktor Rybak. Początkowo myślałem, że ch... nazwał go sekretarz. To nie ja ale Panorama Oleśnicka w numerze 11/94 pisała o Szachnowskim. List do redakcji DO dotyczył właśnie publikacji o Szachnowskim z PO. Kim jest aktualnie Szachnowski nie wiem. Ostatnio widywałem go jako gońca. Gdybym ja w Królestwie Szwecji był gońcem to Gabryś i inni zarzuciliby mi, że wegetuje jako goniec. A żadna praca nie hańbi. Goniec w urzędach też jest potrzebny. Reasumując ani burmistrz Oleśnicy ani jego rzecznik Szachnowski nigdy żadnemu z artykułów z DO nie zarzucili niewłaściwych tekstów. Nigdy nie wystąpili o żadne sprostowania. Nigdy nie złożyli z powodu tekstów zawiadomienia z prokuraturze i policji a w tym są specjalistami. Więc tylko prawda cie wyzwoli. PS. Masz jakieś problemy bo nocami nie sypiasz ? A może portier na nocnej zmianie ?
Dopisek
Dopisek 04.06.2020, 02:48
W 2000 r. Zbigniew Kowalski, wydawca pisma „Donosiciel Oleśnicki”, złożył w Radzie Miasta wniosek, w którym domagał się „zastosowania przez Radę głównych kanonów wiary rzymskokatolickiej”. O tym pisała m.in. „Gazeta Wrocławska” (numer z 2 marca 2000 r.), podając, że rok wcześniej Kowalski „zgłosił wniosek o zarejestrowanie agencji towarzyskiej z usługami erotycznymi” oraz że „władze miejskie nie zgodziły się na zarejestrowanie przez Kowalskiego agencji towarzyskiej „Aje jaja”, która świadczyłaby usługi erotyczne”. W związku z tym „Gazeta Wrocławska” pytała: „Zbigniew Kowalski – ortodoksyjny katolik czy niedoszły założyciel agencji towarzyskiej?”.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 05.06.2020, 09:57
Burmistrz Oleśnicy zarejestrował spółkę Agencja ale JaJa. Łaski nie robił. Burmistrz Oleśnicy poprzez SKO przegrał w sądzie administracyjnym po raz kolejny usługi gdzie indziej nie sklasyfikowane. Agencja towarzyska to nie usługi erotyczne. A że marszałkowi Burmistrza wszystko kojarzy się się z jednym to na to nie mam wpływu.
zw-kowalski
zw-kowalski 04.06.2020, 22:55
A kim są obecnie cytowani przez ciebie były sekretarz Rybak i były rzecznik burmistrza Szachnowski ? Rybak zasłynął ze złożonego na mnie zawiadomienia jakobym jego i innych urzędników zniesławił. Prokuratura w trakcie czynności wystąpiła do UM o kopie pism jakie do UM składałem. I Rybak wysłał do prokuratury kopie pism jakie składałem do radnego Pałki. Kumasz. Cenzor w UM. Przed przekazaniem pism do radnego Pałki zostały one skserowane. Kumasz cos takiego ? Cenzura jak w PRL. Gdy z zarzutów donosu Rybaka zostałem oczyszczony ten nie przeprosił mnie. Teraz sam o swoje racje toczy proces z miastem Oleśnica w najgorszym w Europie sądownictwie. Co do Szachnowskiego to Ekspres Kazika zacytował jak do niego jako radnego zwracał się redaktor Rybak. Początkowo myślałem, że ch... nazwał go sekretarz. To nie ja ale Panorama Oleśnicka w numerze 11/94 pisała o Szachnowskim. List do redakcji DO dotyczył właśnie publikacji o Szachnowskim z PO. Kim jest aktualnie Szachnowski nie wiem. Ostatnio widywałem go jako gońca. Gdybym ja w Królestwie Szwecji był gońcem to Gabryś i inni zarzuciliby mi, że wegetuje jako goniec. A żadna praca nie hańbi. Goniec w urzędach też jest potrzebny. Reasumując ani burmistrz Oleśnicy ani jego rzecznik Szachnowski nigdy żadnemu z artykułów z DO nie zarzucili niewłaściwych tekstów. Nigdy nie wystąpili o żadne sprostowania. Nigdy nie złożyli z powodu tekstów zawiadomienia z prokuraturze i policji a w tym są specjalistami. Więc tylko prawda cie wyzwoli. PS. Masz jakieś problemy bo nocami nie sypiasz ? A może portier na nocnej zmianie ?
Emeryt
Emeryt 03.06.2020, 22:16
KO widać ze nie ma nic do zaproponowania. Tylko stołki ich interesują. Żenujące zachowanie.
s
s 03.06.2020, 22:02
Ten picer z Sycowa (dokładnie tak picer) nadaje się do bujania karuzeli, chociaż to niewiadomo czy by umiał. W normalnie funkcjonującej spółce jeżeli prezes doprowadza do straty ponad 2 miliony złoty leci na przysłowiowy pysk. Przez ponad rok nie potrafił zorganizować żadnej nowej usługi. Jedzie na tym co poprzedni prezes wymyślił .
Aaa
Aaa 04.06.2020, 13:58
Na pysk to poprzedni powinien poleciec. Rozwalil zaloge , ludzie sie pozwalbiali bo ie mogli patrzec jak Atol tobie. Dlaczegi jego nikt nie rozliczyl. Jego i calej swity. Ekspres za15000 bo Kasia miala wizje dla Jacka,Jest naprwno spokojniej a mamy nadzieje ze vedzie lepiej.
Sportowiec
Sportowiec 03.06.2020, 21:36
Prezesik jest drugi rok, jeszcze moze sie wykazac. Bielanski byl ile lat i co zrobil? Sam mu zwracalem uwage, ze na kortach siatki porozrywane, przynioslem swoje trytytki aby powiazac bo pilka przelatywala, to co mi powiedzial, zrobimy, zrobimy i co zrobil? To co zawsze i wszedzie, go....o, brak slow. Dobrze oceniac kogos samemu nic nie robiąc.
Elo
Elo 04.06.2020, 14:02
Wlasniw, latwo oceniac.nawszystko trzeba czasu,pieniedzy. Pomysly sa. A jak ktos jest ciekaw co przez 2 miesiace robili to napewno sie dzialo. Bedziecie mile zaskoczeni.
.
. 03.06.2020, 22:34
Te sportowiec, Sendek po pierwszym roku swojej działalności zanotował... no zgadnij, hmmm, podpowiem ci bo pewnie nie wiesz ,rekordowo niską stratę, dla wszystkich to był szok, a probronsiowcy, i to jest najśmieszniejsze zrzucali to na karb gorącego lata w pierwszym roku urzędowania prezesa Sendka, śmieszne nie? Zadam ci kolejne pytanie, zgadnij sportowiec ile gemów rozegrano na profesjonalnej wykładzinie do tenisa ziemnego pod dachem w Atolu która kosztowała krocie? Tego też pewnie nie wiesz, to ci podpowiem, ANI JEDNEGO!!! Wiesz z czego to wynika? Ano z totalnego niezrozumienia potrzeb środowiska sportowego przez Bronsia, z tego ,że wybudował bublowaty kompleks nie licząc się totalnie ze zdaniem właśnie tego środowiska. No i podsumowanie, nie mialem najmniejszych wątpliwości, że pan Hrehorowicz nie poradzi sobie z wyzwaniem. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, to znowu wina Bronsia, mianowal prezesem Atola kogoś, kto się do tej funkcji po prostu nie nadaje, gościa z klucza partyjnego, czy jak wolisz, można nazwać to spłatą długu wyborczego. Wprawdzie jesteś sportowcem, nie menedżerem ale nawet ty rozumiesz , że e to nie mogło przynieść nic dobrego.
..
.. 04.06.2020, 14:04
hahaha Sendek rekordowo niska strata??? Bo wszystko kamuflowalo kolesiostwo. Sendek sie nadawal? Hahaha.
.
. 04.06.2020, 15:17
Co nie pamiętasz ? Ze straty coś ok. 700-800 tysi zbił do ok 500 tysi, bo wtedy jeszcze stadion i sala sportowa nie należały do kompleksu. Jakie kolesiostwo kamuflowało? Nie wiem czy wiesz, ale Rada Nadzorcza Atola praktycznie była w niezmienionym skladzie, nikt niczego nie mógł ukryć, ponadto była ta sama księgowa tumanie. Z czego się tak idiotycznie śmiejesz ?
?
? 03.06.2020, 22:53
Chcesz powiedzieć, że Bronś wyrzadził krzywdę Hrehorowiczowi zlecając mu zadanie do którego ten się po prostu nie nadawał ?
Damian
Damian 04.06.2020, 12:03
No tak. Pamiętamy też jak wypuścił Sarnę na głębokie wody MGK...Tylko Sarna miał odwagę przyznać , że to był błąd
MGK
MGK 04.06.2020, 14:28
kakałko robson był u nas cały jeden dzień do pierwszej laksacji.
Taka prawa
Taka prawa 03.06.2020, 22:05
Teraz na kortach dopiero jest lipa czynne tylko do 18. 00. Kpina . Sendek chociaż siatki gradzace kupił. Co kupił Hrehorowicz? Nic. Tylko podnosił ceny na basenie
d
d 03.06.2020, 22:00

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Dno
Dno 03.06.2020, 21:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

 Stefan Światłowód
Stefan Światłowód 03.06.2020, 20:38
Zobaczycie że transmisja się zawiesi......
sPOcony Janek
sPOcony Janek 03.06.2020, 21:05
Transmisja kontrolowana....., transmisja kontrolowana....., transmisja kontrolowana..........
Holistycznie
Holistycznie 03.06.2020, 20:34
No, to w piątek ostatni festyn rady miasta .....
Monika
Monika 04.06.2020, 12:04
Tylko dla dorosłych
Lol
Lol 03.06.2020, 20:19
Ozdrowieniec :dodaj jeszcze 5 tysięcy do tego ekspresu. To uzyskasz kwotę za jaką był kupiony ekspres do kawy
Kamil
Kamil 03.06.2020, 20:17
A ja myślalem że chopaki z KO będą mieli coś do zaproponowania oleśnicy. Nowe pomysły, ciekawe rozwiazania. Tyle problemów przed nami, a tu słysze że maja jeden pomysł KORYTO +. Dramat, po prostu dramat...
Lucynka
Lucynka 03.06.2020, 20:05
Piękny upadek KO, żenada ugrupowanie.
ala
ala 03.06.2020, 19:30
Obydwa nieudaczniki za burtę ale po uprzednim rozliczeniu
Taka prawda
Taka prawda 03.06.2020, 18:38
Hrehorowicz jest zwyczajne słaby. Nie potrafił wykreować żadnej usługi, nie potrafił zwiększyć przchodów. Na Sendku psy wieszali, ale zamiast beznadziejniego mini golfa stworzył fajny plac zabaw z dmuńcami, wyposażył przystań wodna w nowe rowery wodne w kształcie łabędzi, rozwinął indorcykling otworzył saunę na hali sportowej i wiele pomniejszych usług. A Hrehorowicz nie zrobił kompletnie NIC. Ponad 2 miliony straty to dowód nieudolność
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 04.06.2020, 11:36
Wszystko to ładnie tylko kto go blokował przed zrealizowaniem jego planu - wybudowania obiektu hotelowego z usługami dla seniorów? Sauna w hali sportowej? Jako konkurencja do sauny w pływalni, w której pojawiła się pleśń? Nie był to dobry pomysł.
ABC
ABC 03.06.2020, 18:23
A dlaczego na samym starcie kompleks nie podłączono do miejskiej ciepłowni? I komu to było na rękę? to jest dobre pytanie.

Pozostałe