Służby Ratownicze: Kto szefem pogotowia? Nic nie jest przesądzone...

  • 01.06.2020, 09:10
  • rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tylko bez histerii
Tylko bez histerii 02.06.2020, 03:06
"Zniszczyć"? "Zastraszyć"? Co ty pleciesz? Co to za histeria? Szantaż moralny? Człowieku opanuj się. I pogódź się z faktem, że TOMEK nie jest ratownikiem medycznym. Tylko tyle i aż tyle.
ANONIM
ANONIM 02.06.2020, 06:14
A ktoś mówił że jest
ja
ja 02.06.2020, 07:12
Sam zainteresowany wiele razy kłamał, że jest.
ANONIM
ANONIM 03.06.2020, 12:05
znam go dobrze, czytam wszystkie komentarze i artykuły - pokaż choć jedno miejsce
Anonim
Anonim 01.06.2020, 23:54
Trzymaj cie sie Służby !!! Zawsze kazdy probowal zniszczyc cos dobrego, cos co pomaga innym. Wasze zaangażowanie i wasze kursy daja wiele jestem z wami. Nie dajcie sie zniszczyć i zastraszyć. TOMKU chocbys mial to robic dla jednej osoby ze stu, rób to co robisz. Cale stowarzyszenie jestem z wami, jestem z wami do konca
Lobbing dla Pana Tomka?
Lobbing dla Pana Tomka? 01.06.2020, 23:24
Wygląda na to, że Stowarzyszenie Służby Ratownicze prowadzi tu lobbing. Nie zrzesza ono ratowników medycznych.
A jednak są
A jednak są 03.06.2020, 12:08
Ale oczywiście, że są tam też ratownicy medyczni. Tym samym tokiem rozumowania, nie wszyscy w pogotowiu są też ratownikami medycznymi (i nawet nie pielęgniarkami/pielęgniarzami)
Lobbing dla Pana Tomka?
Lobbing dla Pana Tomka? 01.06.2020, 23:24
Wygląda na to, że Stowarzyszenie Służby Ratownicze prowadzi tu lobbing. Nie zrzesza ono ratowników medycznych.
Miejcie to na uwadze
Miejcie to na uwadze 01.06.2020, 21:13
Członkowie Stowarzyszenia Służby Ratownicze NIE SĄ RATOWNIKAMI MEDYCZNYMI.
a jednak są
a jednak są 01.06.2020, 21:19
Ale oczywiście, że są tam też ratownicy medyczni. Tym samym tokiem rozumowania, nie wszyscy w pogotowiu są też ratownikami medycznymi (i nawet nie pielęgniarkami/pielęgniarzami)
ja
ja 01.06.2020, 21:38
No tak. jest jeszcze 3 lekarzy. Dodatkowo 2 osoby, które nie mają wykształcenia medycznego. Reszta to ratownicy medyczni lub pielęgniarze/pielęgniarki
a jednak są
a jednak są 03.06.2020, 12:07
no aż tak chyba nie
Leszek
Leszek 01.06.2020, 21:08
Brawo służby ratownicze trzymajcie się , widać nagonka ratowników z pogotowia pełną parą ruszyła,portki się zaczęsły bo do roboty trzeba się będzie wziąć
ja
ja 01.06.2020, 21:37
W jaki sposób zatrudnienie niekompetentnego drukarza miałoby wpłynąć na pracę ratowników?
skąd?
skąd? 03.06.2020, 12:08
a skąd wiesz że jest niekompetentnym drukarzem??
litwin
litwin 01.06.2020, 20:49
gdyby nie służby ratownicze to Oleśnica to byłyby już drugie Włochy.
ja
ja 01.06.2020, 21:38
Tak na to patrząc, to można równie dobrze powiedzieć, że dzięki służbom ratowniczym w powiecie mamy jeden z najwyższych odsetków zachorowań ;-)
:)
:) 01.06.2020, 19:12
Czas dyrektora Wywrota w szpitalu wyraźnie dobiega końca. Czuje że to bedzie odejscie ze wzgledu na stan zdrowia
Won
Won 01.06.2020, 21:54
Jeśli czas Wywrota w szpitalu dobiega końca, to ja się pytam kiedy nastąpi koniec zarządzania powiatem przez Polańskiego (głównego prowodyra pozbycia się wcześniejszej dyrekekcji), wspierającej go Susidkowej i przyklepującego to wszystko Dżugaja. To od nich rozpoczął się ten cały bajzel.
Lawina ruszyła
Lawina ruszyła 01.06.2020, 18:53
Obawiam się, że jak bańka mydlana pękł mit o oleśnickim wolontariacie. Ciekawe kto będzie miał odwagę przewietrzyć stęchłą niestety atmosferę.
K.
K. 01.06.2020, 17:38
Tomasz Krawczak to odpowiednia osoba. Moze w koncu bedzie porzadek na pogotowiu.
L.
L. 01.06.2020, 21:27
Tomasz Krawczak nie jest ratownikiem medycznym.
Pioter
Pioter 01.06.2020, 15:50
za free pracują wolontariusze a zarząd swoje sianko bierze ciekawe co teraz zrobią jak tyle mowili tym ludziom ze nic nie biorą wstyd szkoda niektórych bo naprawdę chcieli pomóc a zostali wydym....
Drukz
Drukz 01.06.2020, 15:40
Dyrektor wziął urlop. Może jest na kwarantannie. Poprosił o czas na przemyślenia. Później pewnie l4. Ma doświadczenie. Był juz zwalniany. Wiele szpitali już spróbował zrujnować.
Czy mają prawo pytać?
Czy mają prawo pytać? 01.06.2020, 15:37
Pani Marto!
Wielu zadaje sobie dzisiaj pytanie. Ile w tym całym wolontariacie jest jeszcze wolontariatu?
Poirytowany
Poirytowany 01.06.2020, 15:35
No ustawka, ustawka. Zwolnij dobrego pracownika bo ja mam swojego!
Nie wierzę!~!!!
Nie wierzę!~!!! 01.06.2020, 15:04
Jakaś ustawka przy zielonym stoliku? co to ma być? Jakiś poker? A gdzie kwalifikacje rzeczonego kandydata. Gdzie jest TVN? To się nadaje do programu UWAGA!
T
T 01.06.2020, 14:37
Ale chaos. Co to za władza jest?
Pacjent
Pacjent 01.06.2020, 12:07
Gdzie jest dyyyyrektor?
Maniek
Maniek 01.06.2020, 11:54
Gdzie jest konkurs ja się pytam ?
To nie są ratownicy medyczni
To nie są ratownicy medyczni 01.06.2020, 10:33
Członkowie Stowarzyszenia Służby Ratownicze nie są ratownikami medycznymi.
a jednak są
a jednak są 01.06.2020, 12:29
Ale oczywiście, że są tam też ratownicy medyczni. Tym samym tokiem rozumowania, nie wszyscy w pogotowiu są też ratownikami medycznymi (i nawet nie pielęgniarkami/pielęgniarzami)
Nie stawiajcie znaku równości
Nie stawiajcie znaku równości 01.06.2020, 10:47
Szefem Pogotowia Ratunkowego powinien być lekarz lub ratownik medyczny. Ów Tomek nie jest ratownikiem medycznym. On może udzielać jedynie pomocy przedmedycznej. Nie wolno stawiać znaku równości między ratownikiem a ratownikiem medycznym.
a jednak są
a jednak są 01.06.2020, 21:18
a kto stawia
Drukarz
Drukarz 01.06.2020, 10:22
https://www.nik.gov.pl/kontrol…

Na temat pracy dyrektora wyraziła już w przeszłości opinię Najwyższa Izba Kontroli.
Racja po stronie dyrektora
Racja po stronie dyrektora 01.06.2020, 10:58
Opinia NIK-u o pracy dyrektora nie unieważnia faktu, że dyrektor ma po prostu rację co do obsady stanowiska kierownika Pogotowia Ratunkowego.
Ja
Ja 01.06.2020, 11:24
W jaki sposób ma rację? Że wyrzuca kompetentnego lekarza, a przyjmuje drukarza po szkole tańca i różańce?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 01.06.2020, 13:10