Ogłoszą konkurs na logo MRGO

  • 30.05.2020, 11:37
  • Źródło: MRGO
Ogłoszą konkurs na logo MRGO
Młodzieżowi radni nie próżnują.

28 maja odbyło się robocze spotkanie zdalne młodzieżowych radnych gminy Oleśnica.
Na jego początku krótko podsumowano akcję "MRG Oleśnica z życzeniami dla Mam".


Następnie każda komisja (Społeczna, Sportu i Edukacji oraz Kultury i Promocji) złożyła raport ze swoich prac w ostatnim tygodniu i przedstawiła planowane działania.

Oto relacja Młodzieżowej Rady Gminy Oleśnica na portalu społecznościowym:

 

Potrzebujemy jeszcze dosłownie kilku chwil, aby móc poinformować Was o akcjach i działaniach, które planujemy na najbliższy czas. Opóźnienie związane jest z koniecznością skonsultowania się z osobami i instytucjami, na których pomoc i współpracę bardzo liczymy.
Możemy za to z wielką radością i podekscytowaniem zapowiedzieć, że już w najbliższy poniedziałek oficjalnie i ze wszystkimi szczegółami ogłosimy nasz "marcowy" konkurs pod patronatem Wójta Gminy Oleśnica pana Marcina Kasiny na nowe logo MRG Oleśnica.


Na koniec zgodnie doszliśmy do wniosku, że aby sprawnie i efektownie realizować nasze pomysły powinniśmy spotykać się cyklicznie. Kolejne prace zaplanowaliśmy na najbliższy czwartek (póki co zdalnie, mimo drobnych technicznych trudności).


Zachęcamy Was do obserwowania naszego profilu. Już w poniedziałek szczegóły naszego konkursu.

Edit... Konkurs na nowe logo MRG ogłosimy we wtorek. Bo w poniedziałek, z okazji Dnia Dziecka szykujemy dla Was coś wyjątkowego

Źródło: MRGO

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe