Beata Kempa o Tomaszu Grodzkim: Nie dorósł do swojej funkcji

  • 27.05.2020, 11:34
  • Źródło: wp.pl
Beata Kempa o Tomaszu Grodzkim: Nie dorósł do swojej funkcji wp.pl
Sycowianka taką opinię wygłosiła w programie "Tłit".

- To nie jest jego prywatne ranczo i prywatny folwark - powiedziała w programie "Tłit" europosłanka PiS Beata Kempa, oceniając postępowanie marszałka Tomasza Grodzkiego w sprawie prac nad ustawą o wyborach prezydenckich.

Jej zdaniem, "marszałek powinien podjąć wszelkie działania w duchu odpowiedzialności za państwo, by te wybory mogły się odbyć. Stosując swoistą obstrukcję, w taki dość niemądry sposób prowadzi działanie idące w kierunku zablokowania wyborów. Marszałek Grodzki chce zablokować wybory".

A pytana o wypowiedź marszałek Sejmu Elżbiety Witek, która powiedziała, że została oszukana przez Grodzkiego, odpowiedziała, że ta "zderzyła się z człowiekiem, który nie dorósł do swojej funkcji".

WIDEO

Źródło: wp.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdzisio
Zdzisio 01.06.2020, 09:12
A to na zdjęciu też "utyty, spocony"?
w pis_du
w pis_du 28.05.2020, 10:14
Kartoflu 'pisioludzie'...nie podszywaj się pod kogoś, bo to podobno nie po katolicku. Ale z ciebie taki katolik jak ten malutki mesjasz z żoliborza.
Niepartyjna politolożka
Niepartyjna politolożka 28.05.2020, 09:47
W polskiej polityce jest dużo nieprawdziwych mężczyzn i mało prawdziwych kobiet. Jedną z prawdziwych kobiet w polskiej polityce jest Beata Kempa.
pisiolud
pisiolud 28.05.2020, 09:03
Kempa ma charakter. Takich kobiet trzeba nam w polityce. A nie fircyka Trzaskowskiego, a nie beksę Hołownię, a nie pacynkę Biedronia.
w pisi_du
w pisi_du 28.05.2020, 10:15
'Charakter', czyli parcie do koryta!
pisioludka
pisioludka 28.05.2020, 09:20
Dodałabym jeszcze tygryska Kosiniaka-Kamysza. "Gdzie ci mężczyźni?" – śpiewała Danuta Rinn. Mężczyźni Koalicji Obywatelskiej wyrolowali Kidawę-Błońską, która miała być prawdziwym prezydentem.
pisiolud
pisiolud 28.05.2020, 08:52
Kempa trafnie oceniła postępowanie Grodzkiego.
Piggy
Piggy 28.05.2020, 10:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pisiolud
pisiolud 28.05.2020, 07:32

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

:)
:) 28.05.2020, 07:08
Ma racje kobiecinka
 Nigdy więcej peło
Nigdy więcej peło 28.05.2020, 06:17
Ten popaprany niby marszałek jest typowym przypadkiem chorego z ambicji , zdrajcy Polski pełowca . Do tego skorumpowanego. Trzaaskowski taki sam typ.
tofik
tofik 28.05.2020, 00:34
Kto to jest Beata Kempa? Masakra, zmieniam artykuł...
!!!!
!!!! 27.05.2020, 23:32
Qrcze, mogę nie lubić Kempy, ale w tym wypadku ma rację! ten śmieszny gościu działa politycznie a nie racjonalnie! to wszystko w tym temacie!
Pis of
Pis of 27.05.2020, 22:30
Ta pani jest niepoważna, tak sam jak ta cała partia, robią przekręty i prywatny folwark z publicznych pieniędzy. Karty do głosowania lekko poszło ok. 80mln maseczki bez atestów kolejne miliony dofinansowanie brata ministra 300mln na Tvp 2 mld a prezydent rapuje i zbiera pieniądze na szpitale. Można by wymieniać i wymieniać, ta partia i ludzie na nich głosujący, maja klapki na oczach i uszach, a kto ma inne poglądy jest najgorszym wrogiem. Nie mają pojęcia jak prowadzić mądrą i rozważną polityke. Na Unię psioczą ale do korytka unijnego łapy wyciągają. My obywatele za ich nieudolne decyzje płacimy, nasze dzieci i wnuki będą płacić.
pis
pis 27.05.2020, 20:42
a gdzie plecaki pani europoseł
PSP
PSP 28.05.2020, 07:12
Dawno wszystko dotarło gdzie miało dotrzeć. G*wnoburza to wymtsł jednej "dziennikarki " z Sycowa, zresztą koleżanki równie prawdomównej służącej Bronsia KK z wyrokuem za pomówienia
https://pkwp.org/newsy/plecaki…
dziecko z Aleppo
dziecko z Aleppo 28.05.2020, 07:33
Fake news! Nie dostałem żadnego plecaka...
Hela w opałach
Hela w opałach 27.05.2020, 20:17
Pani poseł ma niestety rację!
wyborca
wyborca 27.05.2020, 17:32
Pani poseł na wszystkim się zna
Sycowiamka
Sycowiamka 27.05.2020, 16:00
Szanowna pani poseł a PIS dopiero z sejmu zrobił prywatny foleark.
mab
mab 27.05.2020, 15:30
Wszystkie uwagi i zastrzeżenia jakie zgłaszają i wypowiadają PISludzie a przede wszystkim p. Kempa, powinny być wymawiane do lustra.
lolo
lolo 27.05.2020, 14:20
Za to tą panią jej funkcja ją przerosła.
stary komuch
stary komuch 27.05.2020, 14:10
Za tzw. komuny (mam ponad 70 lat, ale nie wiem, kiedy w Polsce była komuna) było powiedzenie " moczary, moczary, a gdzie nie gdzie kempa"
xxx
xxx 27.05.2020, 12:07
bez komentarza gdybym był sycowianinem to bym się zapadł pod ziemie ze wstydu
Tomek z Sycowa
Tomek z Sycowa 27.05.2020, 12:05
Najzdolniejsza studentka Ojca Dyrektora!!! Brawo. Nasz kaganek oświaty.Krynica wszelkiej wiedzy i nieustającej radości.Kochamy Cię.
Chcemy więcej takich informacji.

Pozostałe