Wsparcie od GKN i jego pracowników dla Służb Ratowniczych

  • 27.05.2020, 10:18
  • kad
Wsparcie od GKN i jego pracowników dla Służb Ratowniczych
Akcja "mnożenia pomocy" przyniosła dobry efekt.

A zaczęło się 27 kwietnia od tego komunkatu GKN Driveline na portalu społecznościowym:

Mnożymy Pomoc x 5 - Wsparcie Służb Ratowniczych 💪❤️

🔴W tym trudnym dla nas wszystkich czasie mierzymy się z różnymi problemami, obawami i strachem. Ale mimo to staramy się wspomagać tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem. Wspieramy ich na różne sposoby. Każdy jak może i potrafi. Niektórzy szyją maseczki, inni robią przyłbice. Oklaskujemy ich z balkonów. Przygotowujemy posiłki. Organizujemy zrzutki.

🔴Jako firma również chcielibyśmy przyłączyć się do wsparcia służb medycznych. Co roku w budżecie Spółki pewna kwota przeznaczana jest na darowizny. Ta kwota nie może być przeznaczona na żaden inny cel. W tym roku w związku z pandemią koronawirusa postanowiliśmy wspomóc walczące na pierwszej linii Służby Ratownicze.

🔴Większość z nas zna Służby Ratownicze. To lokalna organizacja, która działa w Oleśnicy od 2009 roku. Stowarzyszenie gromadzi ludzi, którzy oddają swój czas i zaangażowanie na ratowanie życia i zdrowia innych. Służby Ratownicze wspomagają Pogotowie Ratunkowe przyjeżdżając do osób potrzebujących. Zabezpieczają festyny, imprezy sportowe i kulturalne. Prowadzą pokazy, organizują szkolenia i manewry ratownicze. Nasza firma wspiera Służby Ratownicze właściwie od początku ich istnienia, a 6 naszych Koleżanek i Kolegów działa w nich na co dzień.

🔴GKN na wsparcie Służb Ratowniczych przeznacza 25 000 zł. Zapraszamy Pracowników GKN, którzy chcą i mogą, do przyłączenia się do akcji. Każdy może zadeklarować kwotę, którą chciałby wspomóc Służby Ratownicze. Za każdą zadeklarowaną przez naszego Pracownika złotówkę GKN wpłaci na konto Służb Ratowniczych dodatkowe 5 zł.

🔴Wpłata potrącona będzie z wynagrodzenia za m-c maj. Żeby dopełnić formalności – należy wypełnić formularz zgody (rozesłany wewnątrzzakładowym komunikatem) i przesłać lub przekazać do Działu Personalnego nie później niż do 20.05.2020r.

To od nas zależy jaka kwota finalnie trafi na konto Służb Ratowniczych.

GKNowcy – do dzieła 

 

Po miesiącu GKN zakomunikował:

Możemy już oficjalnie podsumować – MAMY TO!!!

W sumie Pracownicy zadeklarowali 54 wpłaty na łączną kwotę 5 790 zł, co oznacza, że udało nam się osiągnąć cel i zdobyć całą przeznaczoną przez GKN kwotę. W sumie na konto Służb Ratowniczych trafi 30 790 zł.

Wszystkim, którzy wzięli udział i za każdą przekazaną złotówkę – DZIĘKUJEMY 

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe