OJCIEC PORWAŁ DZIECI. ZROZPACZONA MATKA: ODDAJ MI CÓRECZKI!

  • 25.05.2020, 17:18
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
OJCIEC PORWAŁ DZIECI. ZROZPACZONA MATKA: ODDAJ MI CÓRECZKI! pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne
Już jutro nowe wydanie tygodnika "Panorama Oleśnicka". Mnóstwo ciekawych tematów. A między innymi...

TYLKO W PANORAMIE OJCIEC PORWAŁ DZIECI. ZROZPACZONA MATKA: ODDAJ MI CÓRECZKI!
Samotna kobieta i urzędnicza machina. Ma w ręku sądowy wyrok. Sąd, policja, prokuratura zapewniają, że chcą jej pomóc. Ale od ponad dwóch miesięcy kobieta nie ma kontaktu z córkami, które zabrał i ukrywa w niewiadomym miejscu były mąż. Organy ścigania od 72 dni nie potrafią odnaleźć bezprawnie zabranych - to tzw. porwanie rodzicielskie - matce córek...

TYLKO W PANORAMIE BETONOZA, CZYLI BIELAŃSKI ZASZACHOWAŁ BRONSIA
"Panorama" odsłania kulisy decyzji burmistrza Jana Bronsia, który zmienił zdanie odnośnie budowy bloku na Serbinowie w ciągu 24 godzin. Dowiecie się, dlaczego to zrobił. "Oleśnicka" ujawnia też, jak naczelnik Wydziału Architektury "wkopał" burmistrza...  

TYLKO W PANORAMIE POWIAT SAMOBÓJCÓW
Na drogach naszego powiatu w ciągu 6 lat zginęło 69 osób. A samobójstwo popełniło 72! Powiat oleśnicki jest na 1. miejscu w województwie pod względem wzrostu samobójstw w roku 2019. Co na to fachowcy?

TYLKO W PANORAMIE RADNY TO MA KLAWE ŻYCIE
W marcu sesji nie było. W maju i lipcu nie będzie. A radni i tak wezmą diety za te trzy
miesiące! Przewodniczący dostanie 6 tysięcy, szefowie komisji 5,4 tysiąca, szeregowi radni 3 tysiące.  

TYDZIEŃ BEZ ZGONU
To nie był zły tydzień - niewiele nowych zakażeń, dużo ozdrowień i przede wszystkim ani jednego zgonu - cotygodniowa kronika epidemiczna "Panoramy".

TYLKO W PANORAMIE RADNA WYGRAŁA - BĘDĄ POPRAWKI
Była konsekwentna do bólu. I częściowo wygrała. Radna Beata Krzesińska (Oleśnica Razem) co sesję składała interpelację w sprawie remontu fragmentu ulicy Wiejskiej. Dyrektor ZDP w końcu złożył deklarację...

TYLKO W PANORAMIE PŁYN, CZYLI ŚMIECHU WARTE
Nie uwierzycie, ile razy więcej miasto wydało na plakaty o pandemii w porównaniu do wydatków na płyn do dezynfekcji...

TYLKO W PANORAMIE BYŁO "PEPE", JEST "KOTLECIK". PIZZERIE SIĘ, NOMEN OMEN, PRZEJADŁY?
Była pizzeria, jest bar ze smacznym jadłem. Czy odniesie sukces? Niezwykle interesująca rozmowa z oleśnickim przedsiębiorcą.

TYLKO W PANORAMIE KOLARSKA PASJA RADNEGO SARNY
Z tej strony Roberta Sarnę, lidera Platformy Obywatelskiej w powiecie oleśnickim, jeszcze nie znacie...

PRZEJŚCIA BEZPIECZNIEJSZE
Jeśli rząd da 100 tysięcy, to na przejściach dla pieszych w centrum Oleśnicy staną tzw. aktywne znaki.

TYLKO W PANORAMIE LAPTOPY DLA SZKÓŁ
Miasto chwali się zakupem, z rządowej dotacji, 52 laptopów. "Panorama" przypomina, że w poprzedniej kadencji dla szkół kupiono ponad 600 laptopów (!), a do nauczania zdalnego wykorzystano tylko 116. Reszta leży w szafach...

TYLKO W PANORAMIE "O MUJ BORZE..."
"Oleśnicka" wskazuje na rażące ortograficzne byki na stronie Urzędu Miasta, w informacji burmistrza Oleśnicy i w stanowisku szefa Komisji Oświaty (!). "Cóż, wszyscy jesteśmy omylni... Najgorzej jednak, jeśli ktoś uporczywie tkwi w błędzie"  - zauważa tygodnik.

TYLKO W PANORAMIE OPERACJĄ WIĄZ
Trzeba być naprawdę fachowcem wysokiej klasy, żeby przeprowadzić taką akcję

TYLKO W PANORAMIE MASZ ZŁOTÓWKĘ?
Nie uwierzycie, za ile można wynająć pokoszarowy obiekt. Gdzie tkwi haczyk?

TYLKO W PANORAMIE RADNY ZMIENIA KOMISJĘ
"Panorama" ujawnia kulisy odejścia radnego Jana Mandata (klub Bronsia) z Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.

TYLKO W PANORAMIE RADNI ZOSTALI OSZUKANI
Kolejne potwierdzenie ujawnionego przez "Oleśnicką" faktu, że burmistrz Jan Bronś na poprzedniej sesji wprowadził całą Radę Miasta w błąd. Oleśniccy przedsiębiorcy mogli skorzystać z ulgi za kwiecień!

TYLKO W PANORAMIE RADNY ZOSTAŁ NAZWANY IDIOTĄ?
Radny powiatowy zarzuca staroście i swojemu do niedawna klubowemu koledze, że został przez nich nazwany "idiotą"...

TYLKO W PANORAMIE KTO WYKONA OZONOWANIE?
Czytelnik "Panoramy" zwraca uwagę, że ozonowanie wymaga wykonania przez profesjonalną firmę. Kto wykona je w oleśnickich przedszkolach?

PANORAMA SYCOWA
Bądźmy ostrożni, ale nie panikujmy - czy ognisko koronawirusa w powiecie kępińskim mocno zagraża gminie Syców?
Na drogach ruch - co się udało zrobić, co będzie zrobione, a co jeszcze pojawia się w postulatach mieszkańców?
A jednak się udało - były awantury, były kontrowersje, ale władze postawiły na swoim i dzisiaj mogą mówić o sukcesie.
A przecież jest PSZOK! - no właśnie... Dlaczego niektórzy mieszkańcy gminy o tym zapominają?

DZIADOWA KŁODA: POBOŻNE ŻYCZENIA
Radny twierdzi, że inwestycję można przeprowadzić tanio. Ale wójt jest sceptyczny.

GMINA OLEŚNICA: TRZY DEKADY SAMORZĄDU
Gmina Oleśnica pamiętała o tych historycznych dniach... 27 maja mija 30 lat od pierwszych wolnych wyborów do rad gmin. Kawałek historii, zapomniane fakty, odkurzone nazwiska, sentymentalne wspomnienia...

 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

separowany ojciec
separowany ojciec 31.05.2020, 10:48
Opiszę wam pewny przypadek. Nie było postanowienia o kontaktach dzieci oraz ich miejscu zamieszkania. przełom roku 2002/2003 . Kiedy ex wychodziła do pracy szedłem na policję aby sprawdzić zawartość alkoholu. Dyżurny nie widział podstawy. Szedłem do mieszkania teściów wraz ze świadkiem. Czasami nie zdążyłem dojść a radiowóz już czekał. Czasami nie dochodziłem a jedynie czekałem kilkaset metrów od klatki schodowej. Policjanci twierdzili, że jestem pod wpływem alkoholu, awanturuję się itp itd. Zwyczajowo kajdanki i przejazd do KPP. Tam badania alkomatem i wynik jak zwykle 0,00. Takich zatrzymań było kilkadziesiąt. W trakcie jednego zatrzymania 27/12 2002 roku zostałem pobity przez policjanta. Tego samego co kiedyś powybijał szyby na Ludwikowskiej 22 A /(RODO) . Policjanci z KPP brak orzeczenia sądu o kontaktach traktowali jako zakaz kontaktów. Twierdzili, że dziadkowie mają większe prawa niż ojciec. Tak to działało w Oleśnicy. Ojców w takiej sytuacji w Oleśnicy było setki.

separowany ojciec
separowany ojciec 29.05.2020, 23:27
Sąd na czas rozwodu zarządził zamieszkanie dzieci przy matce wskazując dokładny adres w Oleśnicy. W wakacje ex złamała zakaz i wyjechała z dziećmi na Śląsk. Dyrektor szkoły do której uczęszczały moje dzieci nie odpisywał na moją korespondencję. Nie otrzymałem pomocy od policji, prokuratury i sądu w Oleśnicy. Przez ponad 10 lat ex nie przekazała mi żadnej info o dzieciach. O kopie świadectw szkolnych, wyników w nauce itp musiałem sam występować do dyrekcji szkół. Gdy najmłodszy syn zginął tragicznie powiedziała do mnie dwa zdania. "Twój syn nie żyje. Leży w czarnym worku". Curva. Jak nie żył to był moim synem. Po rozwodzie dzieci były tylko jej. Nawet sędzia, baran, na pierwszej rozprawie powiedział "chce Pan zabrać dzieci matce". W takiej Polsce żyją separowani ojcowie. około 300 tys. ojców nie ma kontaktów z biologicznym ojcem. Tak działają sądy w Polsce.
zw-kowalski
zw-kowalski 28.05.2020, 07:12
Tu pokazana jest patologia polskiego sądownictwa. najgorszego w Europie. Nie opisuję tego przypadku. Ale patologią jest przyznawanie przez sądy w Polsce w około 99 % miejsca zamieszkania dzieci przy matce. A ponoć to mężczyźni zarabiają więcej, mają lepsze stanowiska pracy itp itd. W Polsce jak zwykle są dwa rodzaje statystyk. Przed rozwodem mężczyźni mają lepsze zarobki i stanowiska. W chwili rozwodu sądy twierdzą, wbrew GUS i feministkom, że kobiety zarabiają więcej i mają lepsze stanowiska pracy.
zw-kowalski
zw-kowalski 28.05.2020, 00:03
A co w tym dziwnego. W Polsce wyroki sądowe w sprawie kontaktów ojców z separowanymi dziećmi to odpowiednik papieru toaletowego. Kilkaset tysięcy ojców mimo wyroków sadowych nie ma kontaktu ze swoimi dziećmi. Jak sprawę prowadzi asesor Dubiel to egzekucja kontaktów oraz zmiana kontaktów separowanego ojca z jego dziećmi potrafią trwać 5 lat. Akurat trafiło odwrotnie czyli jeden na kilka tysięcy odwrotny przypadek.

Pozostałe