Poszukiwany listem gończym oleśniczanin miał w mieszkaniu narkotyki

  • 22.05.2020, 11:06
  • mł.asp. Aleksandra Pieprzycka, KPP w Oleśnicy
Poszukiwany listem gończym oleśniczanin miał w mieszkaniu narkotyki
Kryminalni z oleśnickiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca Oleśnicy poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia karę 3 lat więzienia. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Łącznie zabezpieczyli ponad 740 porcji rynkowych amfetaminy.

Do zatrzymania doszło w środę w godzinach popołudniowych. Kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań w Oleśnicy ukrywa się mężczyzna, za którym sąd wystawił list gończy. Mężczyzna był poszukiwany, ponieważ miał do odbycia karę 3 lat więzienia. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, drzwi mieszkania były zamknięte, będący w środku mężczyzna nie zamierzał wpuścić policjantów do środka. Policjanci musieli użyć siły do otwarcia drzwi. W mieszkaniu znajdował się poszukiwany 32-latek.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli również i zabezpieczyli ponad 740 porcji rynkowych amfetaminy, które należały do ukrywającego się oleśniczanina. Znaleziona substancja została poddana policyjnej analizie, która potwierdziła, że była to amfetamina. Ponadto w mieszkaniu znaleziono pistolet – prawdopodobnie wiatrówka. Jednak zostanie on przekazany do badania, aby ocenić, czy można tego typu urządzenie posiadać bez odpowiedniego zezwolenia.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Trafił już do zakładu karnego, gdzie rozpoczął 3-letnią "odsiadkę". Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu ponadto do 10 lat więzienia.

mł.asp. Aleksandra Pieprzycka, KPP w Oleśnicy

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sekator
sekator 23.05.2020, 18:31
I znowu jednego padalca mniej mamy w mieście a w pudle za balbine będzie robił

Pozostałe