Oni idą z Bronsiem

  • 28.08.2018, 18:28 (aktualizacja 29.01.2019, 22:21)
Oni idą z Bronsiem
Poznaliśmy kandydatów na radnych, którzy wystartują w drużynie Jana Bronsia.

Komitet Wyborczy Jana Bronsia zaprezentowały klip wideo, w którym lider mówi o swoim pomyśle na miasto. W tle widzimy jego drużynę.

Jeśli obecni w klipie znajdą się na listach komitetu Bronsia, to oznacza, że o mandat powalczą m.in.: Damian Siedlecki, Marek Czarnecki, Mariola Aiyegbusi, Edyta Małys-Niczypor, Jan Mandat, Waldemar Mieszała, Walerian Pietrzak, Adam Hrehorowicz, Grzegorz Żyła, Paweł Leszczyłowski, Aleksander Chrzanowski, Janusz Marszałek, Sebastian Lelas, Zuzanna Szponarska, Grzegorz Jędrysiak, Maria Susidko, Jacek Malczewski, Tomasz Kołaciński.

- Drodzy oleśniczanie, zachęceni państwa wsparciem i zaufaniem ubiegamy się o wasze głosy w październikowych wyborach samorządowych. Grupa różnych, zakochanych w swoim mieście ludzi z doświadczeniem, z wizjami i pomysłami, odmiennymi poglądami po trudnych dyskusjach i polemikach, ale mimo to, a może właśnie dlatego, wszyscy chętni do pracy na rzecz lokalnej społeczności. Chcemy wrócić do najlepszych tradycji lokalnej demokracji, do korzeni komitetów obywatelskich, niezależnych i nieupartyjnionych. Do odpowiedzialności za miasto przez duże M - powiedział w reklamowym spocie Jan Bronś, czytając tekst z promptera.

Ocenił, że Oleśnica w obecnej kadencji zwolniła i straciła swój blask. "Eksperyment, który cztery lata temu zaproponowano, nie powiódł się" - twierdzi. Kandydat uważa, że "miejskie drogi, chodniki wymagają pilnej interwencji. Miasto posprzątania. Rodzimi przedsiębiorcy potrzebują wsparcia, a do rynku musi wrócić życie. W mieście wiele rzeczy wymaga nowej formy, nowych pomysłów i nowego spojrzenia" - uważa.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 01.09.2018, 12:56
Janusz | 2018-08-31 07:17:36
Pani Szponarska powinna natychmiast podac sie do dymisji. Pomijam kwestie kompetencji bo kto zna ten wie , ale upolitycznienie naszej organizacji to megaskandal. Zwykly czlonek tak prezes absolutnie. Jesteśmy zniemaczeni
zgłoś naruszenie regulaminu ›

osoba dobrze życząca naszemu miastu | 2018-08-30 14:12:28
Zuzanna Szponarska jest osobą kompetentną , dobrą organizatorką , wykazała się nie tylko jako prezes UTW , bo słuchaczem jest od początku powstania tego stowarzyszenia i zawsze brała czynny udział w jego działalności organizując różnego rodzaju , imprezy , wycieczki i właśnie słuchacze doceniają jej wkład w organizacje wybrali ją 3 lata temu na prezesa po rezygnacji poprzedniej Pani prezes , no , ale niestety wszystkich nie mozna zadowolić choć by się miało starać jak niewiem jak Sądzę też , że będzie dobrą radną i będzie pracować dla dobra miezkańców naszego miasta i jego rozwoju
zgłoś naruszenie regulaminu ›

rudy pies | 2018-08-30 13:22:36
Szkoda że taki krasomówca musiał czytać z telepromtera, to pokazuje że Jan się zestarzał i że jego czasy bezpowrotnie minęły.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

dramaturg | 2018-08-30 08:11:13
Johny prawie 4 lata nic innego nie robił tylko główkował jak wrócić na straconą posadę. Nie pogodził się z przegraną i to jest dramat.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-29 16:34:24
fajne włochy na klacie ..... Że też nawet go ubrac nie potrafili..........
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Krzysztof A Kowalski | 2018-08-29 12:49:21
Powtórzę z uwagi na obraźliwy wpis "Jan | 2018-08-28 23:44:50 " (typowe dla kręgu zwolenników pana Jana Bronsia; innych, merytorycznych argumentów nie mają - nie potrafią zaprzeczyć): "Chcemy wrócić do najlepszych tradycji lokalnej demokracji, do korzeni komitetów obywatelskich, niezależnych i nieupartyjnionych. Do odpowiedzialności za miasto przez duże M" - ależ trzeba być osobą zakłamaną, zapatrzoną w siebie, by coś podobnego napisać, gdy każdy, kto nie jest zaślepiony wie, że ten pan odpowiada za: koszmarny bruk w rynku, koszmarne instalacje w miejskich parkach, bublowate inwestycje, brak w mieście galerii wystawienniczej, lata bez muzeum, brak inwestorów, brak promocji miasta, koszmar przy ul. Cieszyńskiego, brak działań na rzecz ratowania obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, brak współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, lekceważenie lokalnej społeczności - postawa w przypadku kładki nad torami, odejście orkiestry dętej do Namysłowa, koszmar asfaltowej jezdni wokół stawów, zły wybór wykonawcy obiektów miejskiej spółki "Atol" itd.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Obiektywny | 2018-08-29 08:44:14
Doradca wizerunkowy do wymiany. Kandydat w spocie wypadł fatalnie a propos spocie.....! Skoro gra idzie o dużą stawkę warto zainwestować choćby w profesjonalną wizażystkę. I ta koszula a 'la Słowacki albo Rejtan. Chyba jednak Rejtan
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-29 07:54:07
Zuzanna Szponarska 0 pomysłów na UTW , nie potrafi się sensownie wypowiedzieć a teraz chce być radną Upolitycznia uniwersytet i pcha się do koryta Ma porcie na szkło
zgłoś naruszenie regulaminu ›

tym razem koniec | 2018-08-29 06:31:07
Dżin Jan został wypuszczony z butelki - trzeba go ponownie i tym razem skutecznie złapać i zamknąć a butelkę zalakować i wrzucić do morza Bałtyckiego aby już więcej nie wrócił - stare musi odejść na zawsze!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Funia | 2018-08-29 00:22:58
[email protected] Napisaleś, że za Bronsia była stagnacja. I dlatego będziesz na niego głosował. Żelazna doprawdy logika. A nie przepraszam ty głosujesz na jakiegoś Brąsia. Takiego nie znam...
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Berlioz | 2018-08-29 00:17:41
Bylo minelo nie wroci. Czas pana Jana sie skonczyl. Nie ma wiecznych stanowisk. Zapytajcie w urzedzie czy jakiejkolwiek jednostce czy ktos chce jego powrotu. 9 na 10 odpowiedzi bedzie, że nie. Kolacinski to inne podejscie do ludzi. A co obiecal dotrzymal. Strefa uzbrojona dziala stary szpital uratowany i bedzie tam niezwykle potrzebny osrodek, mamy budzet obywatelski i mnostwo inwestycji ktorych chca ludzie, sciezek przybylo duzo i chodnikow po remoncie, obwodnica po latach rusza, niedlugo rondo nie dla Lidla tylko tam gdzie trzeba, miasto ma czytelna wizualizacje, imprez kulturalnych o wiele wiele wiecej, ofca kapitalnie sie rozwinela , mieszkania socjalne zbudowane , plac Zwyciestwa idzie do remontu powstaje projekt sali dla sp4. To tak naprędce. Kto zna obu panow ten wie kto jest porządnym człowiekiem
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Jan | 2018-08-28 23:44:50
@Krzysztof A Kowalski Proponuję wizytę u najbliższego lekarza psychiatry który pomoże Panu osiągnąć wewnętrzny spokój. Pańskie komentarze są niczym i wystarczy, że zamieści je pan raz pod każdym artykułem.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Jan | 2018-08-28 23:39:43
Wolę głosować na Jana Brąsia niż na Kołacińskiego. Nic przez lata się za Kółacińskiego nie działo!! Żadnych inwestycji, remontów, Dni Oleśnicy to jakaś porażka. A tu nagle pół roku do wyborów i Pan Kołaciński robi bańki mydlane, i inne pierdoły, żeby tylko podlizać się wyborcom. Kołaciński miał być lekarstwem na stagnację... Niestety był inną odmianą tej samej choroby. Zdecydowanie wolę Jana Brąsia, bo wiem, że stara się dla oleśniczan.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Krzysztof A Kowalski | 2018-08-28 23:23:08
Powtórzę: "Chcemy wrócić do najlepszych tradycji lokalnej demokracji, do korzeni komitetów obywatelskich, niezależnych i nieupartyjnionych. Do odpowiedzialności za miasto przez duże M" - ależ trzeba być osobą zakłamaną, zapatrzoną w siebie, by coś podobnego napisać, gdy każdy, kto nie jest zaślepiony wie, że ten pan odpowiada za: koszmarny bruk w rynku, koszmarne instalacje w miejskich parkach, bublowate inwestycje, brak w mieście galerii wystawienniczej, lata bez muzeum, brak inwestorów, brak promocji miasta, koszmar przy ul. Cieszyńskiego, brak działań na rzecz ratowania obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, brak współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, lekceważenie lokalnej społeczności - postawa w przypadku kładki nad torami, odejście orkiestry dętej do Namysłowa, koszmar asfaltowej jezdni wokół stawów, zły wybór wykonawcy obiektów miejskiej spółki "Atol" itd.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Tom | 2018-08-28 22:35:36
Brawo brawo db że pan Jan wraca. Nareszcie
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-28 22:33:46
Zużyty rozgoryczony spocony . Żal na to patrzeć. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
zgłoś naruszenie regulaminu ›

wujek dobra rada | 2018-08-28 22:22:27
Ale wybór...między dżumą a cholerą!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Tez utw | 2018-08-28 21:45:24
Pani Szponarska MUSI zlozyc rezygnacje. Jej kandydatura to skandal. Upolitycznia UTW. Niedopuszczalne
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Jestem za | 2018-08-28 21:24:58
Sensowny program sensowny sprawdzony kandydat sprawdzona doświadczona ekipa .
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Tyle | 2018-08-28 20:32:43
Za odgrzewane kotlety Oleśnica dziękuje!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Janek | 2018-08-28 19:47:48
Znaleźliśmy się nad przepaścią, ale zaraz wykonamy odważny krok naprzód....
zgłoś naruszenie regulaminu ›

> | 2018-08-28 17:31:34
proszę wyzbyć się infantylności bo u starszych ludzi to nie uchodzi w sprawie Uniwersytetów 3 wieku -powstały z inicjatywy polityków głownie PO w całej Polsce tzw lewactwa - są potrzebne aby mobilizować politycznie starszych ludziaby głosowali na polityków PO-PSL i lewicy w naszym mieście ma służyć do promocji Jana Bronsia.Ta pani nie jest przypadkową osobą na tym stołeczku ona wie co ma czynić.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

SŁUCHACZKA UTW | 2018-08-28 17:13:21
UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU TO STOWARZYSZENIE I NIE POWINNO BYĆ ZAPLECZEM ŻADNEGO POLITYKA CZY ZUZANNA SZPONARSKA POWINNA DALEJ PEŁNIĆ FUNKCJĘ PREZESA JAK SIĘ ZAANGAŻOWAŁA W POPIERANIE J BRONSIA I KANDYDUJE NA RADNĄ NIE WSZYSCY SŁUCHACZE UTW POPIERAJĄ BRONSIA IN JEGO LUDZI
zgłoś naruszenie regulaminu ›

dodam | 2018-08-28 17:09:53
dodam tylko w pani przekonaniu jan brońs(celowo z małych liter bo nie szanuję ludzi chorych na władzę i tak drapieżnych jakim jest ten facet) jest najlepszy bo w moim przekonaniu jest to facet chory na władzę a do tego z dużymi skłonnościami autorytarnymi - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

no tak | 2018-08-28 17:01:56
do @ mimi - wydaje mi się że brałaś udział jako zwoleniczka byłego w tej propagandzie w ostatnich wyborach na forach - coś panią zdradza w pisaniu pozytywnych komentarzy w stylu "Mocne, trafne, prawdziwe. Brawo Jan Bronś - burmistrz wszystkich myślących oleśniczan!Pani pracuje w sztabie wyborczym Jana Bronsia!!!A ty piszą zwykli wyborcy nie związani z żadnym sztabem wyborczym w tym ja.To jest ta zasadnicza różnica w pisaniu komentarzy - bo "mimi" troluje, aby przekonać do ponownego wyboru swojego szefa.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

mimi | 2018-08-28 16:51:22
no [email protected] a nie bierze pan/i pod uwagę że ludzie chcą tego powrotu bo Jan Bronś jest po prostu najlepszy?
zgłoś naruszenie regulaminu ›

no tak | 2018-08-28 16:30:49
do Kowalskiego - pan jest naiwny? - zwolennicy Bronsia próbują odrobić lekcję z propagandy internetowej - i teraz chcą stworzyć wrażenie że ludzie chcą ich powrotu a pseudo komentarze typu "Mocne, trafne, prawdziwe. Brawo Jan Bronś - burmistrz wszystkich myślących oleśniczan! " że mieszkańcy chcą w większości ich powrotu do władzy dlatego pana banują bo na ich stronie mają dominować tylko komentarze popierajce jaśnie "eks"Proszę pana rozpoczęła się BRUTALNA WALKA POLITYCZNA - chcą koryta wygładniałe świniaki a my wyborcy jesteśmy tylko dla nich tłem.Już na MO dominują komentarze pełne zachwytu nad powrotem tej grupy do władzy - to nie jest przypadek a brutalna walka propagandowa - mój komentarz nie przejdzie bo Pan Passzkowski mnie zablokował - ośmieliłem się skrytykować ich "guru" Nic nowego, stara szkoła propagandy politycznej.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Krzysztof A Kowalski | 2018-08-28 16:10:42
Powtórzę: Przykład ich obłudy i zakłamania już na starcie: "Chcemy wrócić do najlepszych tradycji lokalnej demokracji, do korzeni komitetów obywatelskich, niezależnych i nieupartyjnionych. Do odpowiedzialności za miasto przez duże M - powiedział w reklamowym spocie Jan Bronś." - jeszcze w dniu 27.08.18, gdy otworzyłem ich profil na facebooku widziałem funkcję "komentarze" - zamieściłem dwa, przy próbie dokonanie trzeciego pojawił się komunikat: "Brak zezwolenia na dodanie komentarza lub próba skomentowania usuniętego posta. Niestety możesz nie mieć uprawnień, aby dodać komentarz, lub oryginalna wiadomość została usunięta." Kilka chwil później już nie widziałem funkcji "komentarze", a moje komentarze zniknęły.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Wszyscy ludzie Janka | 2018-08-28 16:06:45
Idziemy po zwycięstwo!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Tom | 2018-08-28 16:05:06
Same osobowości z silnym liderem. JB wygra w I turze. Jeso ekipa zgarnie 15 mandatòw. Pewne info.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-28 15:59:12
Racja Linka. A najlepsze że facet ktory niepodzielnie radzil 25 lat mòwi o nowym spojrzeniu. Kto mu to napisał?!?!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Linka | 2018-08-28 15:56:31
Pan Bronś nic a nic się nie zmienił. Ta poza ..Ten ton.... Nic nie zrozumial. I te bzdety o brudzie. Niech pyta swojego kolege Wiesia co to Wiesiek nie sprzątasz??? Spodziewałam sie czegos ambitnego a tu jakieś koszalki opalki. I ta pogarda dla innych "eksperyment". Czytaj : władza należy się tylko mnie. Inni to eksperyment. Arogancja do kwadratu
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-28 15:51:58
Oleśnica w obecnej kadencji zwolniła być może przyda się zmiana ale czy BRONŚ ? wątpię a jego ekipa ? szkoda gadać
zgłoś naruszenie regulaminu ›

SENIORKA | 2018-08-28 15:47:27
Zuzanna Szponarska prezeska UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU osoba , która nawet nie potrafi sklecić własnymi słowami nic na uniwersytecie . Wszystko co mówi do słuchaczy to czyta z kartki / ciekawe kto jej to pisze / za grosz samodzielnych pomysłów . Wszystkie prace zleca innym sama się pod nimi podpisuje , co ona może zaproponować oleśniczanom ?
zgłoś naruszenie regulaminu ›

zdegustowana | 2018-08-28 15:22:33
Widać że Panorama popiera Bronsia bo po co by dawała ten materiał i kierowała do agitki Bronsia.Przecież to nie materiał wykupiony przez komitet wyborczy
zgłoś naruszenie regulaminu ›

apel wyborcy | 2018-08-28 13:16:43
Panie Brońś pana decyzja o powrocie do władzy, spowodowała moją wściekłość, tyle lat nas pan gnębił swoją osobą, mnie nie interesują pana zwolennicy, bo wiem dlaczego chcą pana powrotu -miałem nie iść na wybory - ale pana decyzja ponownego kandydowania spowodowała że będę agitować nie za konkretną kandydaturą a za tym aby PANA PONOWNIE NIE WYBRANO! - puszkę pandory otworzył pan ponownie - a zły dżin kótrego tam zamknęliśmy czyli pana- chce powrotu do władzy -chcemy spokoju w mieście a nie pana butnej postawy autorytarnego włodarza!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

.. | 2018-08-28 13:07:38
Czy oni powariowali?Walerian Pietrzak?Ile on ma lat? czy to nie były WIELOLETNI przyspawany do koryta przewodniczący rady miasta wielu kadencji? toż to sama geriatria polityczna i do tego mocno butna jak ich lider - lider i towarzystwo wzajemnie adoracji niczego nie zrozumieli - kim wy jesteście żeby zmianę władzy traktować jako eksperyment?Lepszy świeży włodarz bez tego cwaniactwa i zadęcia niż "elyty" rozpanoszone od lat - na duży plus po zmianie władzy więcej aktywistów miejskich pojawiło się w przestrzeni publicznej niż za czasów Bronsia, tam rządziła tylko pani Szpiłyk i jej towarzystwo redakcyjne.Inni odpuszczali bo patent i pomysły na miasto miał tylko ich guru "pseudoEKSPERYMENT"
zgłoś naruszenie regulaminu ›

... | 2018-08-28 13:06:13
@mimi - raczej myślących inaczej...
zgłoś naruszenie regulaminu ›

mimi | 2018-08-28 13:05:03
Mocne, trafne, prawdziwe. Brawo Jan Bronś - burmistrz wszystkich myślących oleśniczan!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-28 13:04:05
Elektorat negatywny pana Bronsia nie pozwoli mu już na wygranie żadnych wyborów
zgłoś naruszenie regulaminu ›

... | 2018-08-28 12:40:52
Oni idą z Bronsiem... Ale dokąd?
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-28 12:22:30
A czemu to Janusz Marszałek tak sie chowa? Czemu tez sie tak chowa Jacek Malczewski? Wstydza się lidera, który niczego nie zrozumial, niczego sie nauczył i dalej dyktatorskim tonem wygłasza swoje frazesy oderwane od rzeczywistości? Jak to mówil o nim Piotr Pawloski? Autokrata czy coś ...
zgłoś naruszenie regulaminu ›

a jednak powrót | 2018-08-28 12:08:09
Pan Marszałek - radny?No ciekawie a pana współpraca z prezydentem Dutkiewiczem we Wrocławiu zakończyła się czy przybiera nową formę w nowym rozdaniu politycznym?Utracił pan stanowisko dyrektora szkoły nr 7- straszne dla pana musiało być chwile, to przykre doświadczenie - przecież ten konkurs na dyrektora szkoły, nie tak miał wyglądać? - nowy burmistrz nie znał tych zasad?przecież zasada już od dawna obowiązywała - pan przed wejściem już wiedział - kto będzie dyrektorem szkoły - pani Susidko tylko formalności dopełniała.Ech, co za czasy dla pana nastały -a taki pan był aktywny politycznie i społecznie -same posady dyrektorskie się panu trafiały jako mgr muzyki. Ale cóż, wyborcy oleśniccy mocno sobie upodobali nauczycieli w roli radnych.Opadły panu loty, bo radny to zbyt mało, jak na pana aspiracje - czy chodzi o stanowisko wiceburmistrza czy będzie zmiana dyrektora szkoły bo pan podobno uwielbia stanowiska czysto menedżerskie z dobrą kasą?
zgłoś naruszenie regulaminu ›

a jednak powrót | 2018-08-28 11:43:24
Pan Marek Czarnecki - przyszły radny?Marzenia to pan ma! a Bierutów i pana posada w opiece społecznej? kto ustąpił ze stanowiska aby pan je zajął - wolny wakat w Bierutowie? z pracą nietęgo u nich, a tu spadochroniarz oleśnicki im się napatoczył? nieadekwatna do pana kompetencji,nieprestiżowa czy daleko do pracy? nie podoba się, czy za mało płacą -pewnie mandat radnego zawsze się przyda - nie to co w Oleśnicy jako dyrektor MOPS brzmi dumnie - ech marzenia. Pana frustracja była tak ogromna i widoczna po przegranych wyborach, że podobno często pan wpadał w apatię ale też piorunami politycznymi pan ciskał wokół siebie z tej frustracji - straszna pana przykrość spotkała?No cóż tak się gra brutalnie w polityce.Aby ktoś zyskał inny musi stracić.Ale cóż wierny druh czuwa i podaje rękę w trwodze - pan chce wrócić na stołek dyrektora i radnego - rodzina na pewno ucieszyłaby się z poprawy finansów rodzinnych ale wyborcy niekoniecznie powrotem starej ekipy - zdartej płyty grającej dla Oleśnicy od 25 lat - please - nie chcemy!!! stare precz!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

wyborca | 2018-08-28 11:23:20
Eksperyment ? Cóż nic się nie zmieniło w podejściu do mieszkańców. Już na początek Jan Bronś pokazał swoją arogancką twarz. To mieszkańcy zdecydowali o zmianach radnych i burmistrza. Trochę pokory szanowny panie. Pycha kroczy przed upadkiem.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

szok | 2018-08-28 11:02:43
Panie Brońś -czy pan kpi z nas albo uważa za durniów? takie czasy idiotów politycznych były ale minęły bezpowrotnie apeluje pan "Chcemy wrócić do najlepszych tradycji lokalnej demokracji, do korzeni komitetów obywatelskich, niezależnych i nieupartyjnionych" Proszę wreszcie przestać te głupoty opowadać -przecież pan jest CZYNNYM CZŁONKIEM PO a pana całe zaplecze polityczne i kandydaci na radnych związane jest z partią PO lub z nią sympatyzuje - dosyć, dosyć, dosyć tych bredni które pan wygaduje aby zdobyć władzę dla siebie i pana zwolenników!
zgłoś naruszenie regulaminu ›

szkoda słów | 2018-08-28 10:46:44
Pani Niczypor- Małys kandydat na radną?No proszę, utraciła jako jedyna stanowisko w UM ale szybko znaleziono jej posadę wice wójta w Urzędzie Gminy Długołęka - dlaczego tak krótko pani tam pracowała? jaka była przyczyna szybkiego odejścia z tak prestiżowego stanowiska i dobrze płatnego? - nie sprawdziła się pani?mam rozumieć że będzie pani skuteczna jako radna?Czy to ten sentyment wieloletniej pewnej posady u boku pana Brońsia, jest dla pani istotą rozwoju zawodowego ale zapytam dlaczego, tylko u niego jest pani profesjonalną i kompetentną osobą? a pod skrzydłami innego szefa pani gwiazda gaśnie, nie błyszczy bo nie chodzi tu społeczną działność na rzecz mieszkańców a prawdopodobne problemy pani zawodowe po wyborach w 2015 roku w Oleśnicy - gdzie pani byłoby lepiej jak nie w UM Oleśnicy?Stare i bezczelne towarzystwo chce powrotu do władzy?
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Krzysztof A Kowalski | 2018-08-28 10:37:31
"Chcemy wrócić do najlepszych tradycji lokalnej demokracji, do korzeni komitetów obywatelskich, niezależnych i nieupartyjnionych. Do odpowiedzialności za miasto przez duże M" - ależ trzeba być osobą zakłamaną, zapatrzoną w siebie, by coś podobnego napisać, gdy każdy, kto nie jest zaślepiony wie, że ten pan odpowiada za: koszmarny bruk w rynku, koszmarne instalacje w miejskich parkach, bublowate inwestycje, brak w mieście galerii wystawienniczej, lata bez muzeum, brak inwestorów, brak promocji miasta, koszmar przy ul. Cieszyńskiego, brak działań na rzecz ratowania obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, brak współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, lekceważenie lokalnej społeczności - postawa w przypadku kładki nad torami, odejście orkiestry dętej do Namysłowa, koszmar asfaltowej jezdni wokół stawów, zły wybór wykonawcy obiektów miejskiej spółki "Atol" itd.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Krzysztof A Kowalski | 2018-08-28 10:35:45
Przykład ich obłudy i zakłamania już na starcie: "Chcemy wrócić do najlepszych tradycji lokalnej demokracji, do korzeni komitetów obywatelskich, niezależnych i nieupartyjnionych. Do odpowiedzialności za miasto przez duże M - powiedział w reklamowym spocie Jan Bronś." - jeszcze w dniu 27.08.18, gdy otworzyłem ich profil na facebooku widziałem funkcję "komentarze" - zamieściłem dwa, przy próbie dokonanie trzeciego pojawił się komunikat: "Brak zezwolenia na dodanie komentarza lub próba skomentowania usuniętego posta. Niestety możesz nie mieć uprawnień, aby dodać komentarz, lub oryginalna wiadomość została usunięta." Kilka chwil później już nie widziałem funkcji "komentarze", a moje komentarze zniknęły.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

no tak | 2018-08-28 10:31:32
co pan obiecał panu Siedleckiemu?czy stanowisko vice burmistrza? aby biedak wyżył się zawodowo czy stanowisko prezesa MGK - nieudolnie liczył nam koszty wody i ścieków aż tę zabawę zastopował obecny burmistrz ,czy znowu ta żenująca zabawa w radnego ma trwać przez kolejne 5lat na koszt mieszkańców Oleśnicy -jego kieszeń się wzbogaciła tylko nasza wyborców zubożała - strasznie ten pan niestabilny politycznie,stary cwaniak i do tego chwiejny politycznie - pan SIEDLECKI chyba musi przeprosić że oszukał wyborców - bo my dziwek politycznych bardzo nie lubimy.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Krzysztof A Kowalski | 2018-08-28 10:30:40
Jest to wręcz niepojęte: Damian Siedlecki - fakt, że anonimowo, ale powszechnie wiadomo, że to on podpisywał wpisy internetowe "Augustus", którymi bardzo, ale to bardzo krytykował pracę pana Jana Bronsia jako Burmistrza Miasta Oleśnica; Edyta Małys-Niczypor - skompromitowała się w Oleśnicy i długo nie napracowała się w Długołęce; Janusz Marszałek - pamiętam jaki był ambitny przez kilka dni, gdy był wiceburmistrzem w Oleśnicy, ale ambicje prospołeczne szybko zamieniły się na te personalne, aż osiągnęły apogeum obecnie, gdy specjalnie dla niego utworzono stanowisko wicedyrektora malutkiej, wiejskiej szkoły podstawowej; pani Maria Susidko - nie sprawdziła się ..
zgłoś naruszenie regulaminu ›

dyktator władzy | 2018-08-28 10:07:02
Panie Bronś - władza upaja a pana to już UZALEŻNIŁA jak alkoholika -panu nie chodzi o miasto a WŁADZĘ dla siebie i swojej elity oleśnickiej- a wystąpienie to tylko EMOCJE pana emocje te złe i chęć odwetu przykład to pani Niczypor Małys zwolniona z UM -kobieta nie ma posady stałej od utraty przez pana stanowiska burmistrza?Zaś pan Siedlecki niedoceniony przez obecnego burmistrza bo stołka dyrektorskiego nie zaproponował to przeszedł do obozu wroga?
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Ale jaja | 2018-08-28 09:53:18
Program tej starszej osoby bez zmian Ja Ja Ja - to Oleśnica. Wola Oleśniczan to dla tego kandydata - EKSPERYMENT -wyjątkowa arogancja juz na wstępie.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Kijek | 2018-08-28 09:49:35
Marszałek znów gdzieś przyklejony. Do sejmiku już go nie chcą? Augustus Siedlecki... sami poszukajcie co pisał i mówił o Janie Bronsiu. A Mieszała przypadkiem nie mieszka w gminie Dobroszyce??
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Włodek | 2018-08-28 09:43:09
Seniorzy nie wszyscy za Bronsiem . To Kołaciński remontuje im stary szpital...
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Agnieszka | 2018-08-28 09:23:15
A gdzie nasza radna Stefani ? Gdzie radny Malczewski ?
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Aga | 2018-08-28 09:14:30
Janusz Marszałek ??? Niemożliwe
zgłoś naruszenie regulaminu ›

eh | 2018-08-28 09:12:35
Siedlecki - ty szujo polityczna oby takich ludzi szybko eliminować z polityki
zgłoś naruszenie regulaminu ›

czarny Piotruś | 2018-08-28 09:10:08
Przez 25 lat rynek umierał i umarł po co takie bajeczki panie Janie? Czy on tetnił zyciem za pana kadencji ? Nie. i nigdy nie będzie tętnił bo to jest Olesnica a nie kraków czy Wrocław . Miasto jest czyste sprzata je ta sam firma co za pana lat panowania firma pana Wiesia Niedzielskiego . Sa najlepsi .
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-28 08:51:07
UTW czyli polityczne zaplecze
zgłoś naruszenie regulaminu ›

zniesmaczony | 2018-08-28 08:34:34
Siedlecki ?! ALE TO JEST HIPOKRYZJA, przecież 4 lata temu popierał Kołacińskiego i PIS. A przez tyle lat krytykował Bronsia, a teraz robi za jego tło? A Bronś udaje, że deszcz padał? ŻAŁOSNE ! Naprawdę ŻAŁOSNE.
zgłoś naruszenie regulaminu ›

| 2018-08-28 08:24:07
kandydaci słabi wiele zgranych i przegranych kart. A obecnośc pana Siedleckiego który przez lata deprecjonował pana Bronsia to kuriozum które odbije sie czkwawką
zgłoś naruszenie regulaminu ›

Edyta Lausch | 2018-08-28 08:21:52
Oleśnica w obecnej kadencji zwolniła i straciła swój blask. Chyba chodziło o blask bijący z jego aureoli.....
...
... 28.08.2018, 20:30
Czy oni powariowali?Walerian Pietrzak?Ile on ma lat? czy to nie były WIELOLETNI przyspawany do koryta przewodniczący rady miasta wielu kadencji? toż to sama geriatria polityczna i do tego mocno butna jak ich lider - lider i towarzystwo wzajemnie adoracji niczego nie zrozumieli - kim wy jesteście żeby zmianę władzy traktować jako eksperyment?Lepszy świeży włodarz bez tego cwaniactwa i zadęcia niż "elyty" rozpanoszone od lat - na duży plus po zmianie władzy więcej aktywistów miejskich pojawiło się w przestrzeni publicznej niż za czasów Bronsia, tam rządziła tylko pani Szpiłyk i jej towarzystwo redakcyjne.Inni odpuszczali bo patent i pomysły na miasto miał tylko ich guru "pseudoEKSPERYMENT"
zdegustowana
zdegustowana 28.08.2018, 20:22
Widać że Panorama popiera Bronsia bo po co by dawała ten materiał i kierowała do agitki Bronsia.Przecież to nie materiał wykupiony przez komitet wyborczy
Linka
Linka 28.08.2018, 20:19
Pan Bronś nic a nic się nie zmienił. Ta poza ..Ten ton.... Nic nie zrozumial. I te bzdety o brudzie. Niech pyta swojego kolege Wiesia co to Wiesiek nie sprzątasz??? Spodziewałam sie czegos ambitnego a tu jakieś koszalki opalki. I ta pogarda dla innych "eksperyment". Czytaj : władza należy się tylko mnie. Inni to eksperyment. Arogancja do kwadratu

Pozostałe