BYŁY MINISTRANT OSKARŻA KSIĘDZA

  • 18.05.2020, 19:24
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
BYŁY MINISTRANT OSKARŻA KSIĘDZA
Już jutro nowe wydanie "Panoramy Oleśnickiej". Najwięcej informacji z Oleśnicy i powiatu w jedynym niezależnym tygodniku powiatu oleśnickiego. A w numerze między innymi...

TYLKO W PANORAMIE JESIENIĄ WYPIJEMY PIWO Z BROWARU W POWIECIE OLEŚNICKIM!
Panorama Oleśnicka ujawnia, że powstaje pierwszy browar w naszym powiecie. Wyprodukowane w nim kraftowe piwo będziemy mogli zdegustować już jesienią. W Panoramie również historyczny rys browarnictwa w Oleśnicy. Trudno w to uwierzyć, ale kiedyś było w mieście 137 miejsc, w których warzono chmielowy napój!  

BYŁY MINISTRANT OSKARŻA KSIĘDZA
Historia ministranta, który miał być molestowany przez księdza. W Oleśnickiej jego pełne wypowiedzi z dwóch filmów. Bolesne oskarżenia...    

TYLKO W PANORAMIE BUDOWLANKA NIE ZWALNIA TEMPA
Pandemia pandemią, a na budowach ruch, jakby żadnego koronawirusa nie było. Będziecie zaskoczeni, jakie szerokie plany mają developerzy i firmy produkcyjne. W Oleśnicy, pod Oleśnicą i w Sycowie.

TYLKO W PANORAMIE POCIĘLI BIEDRONIA. DLACZEGO?
Najpierw wycięli twarz z baneru Andrzeja Dudy. Teraz to samo zrobili z banerem Roberta Biedronia. Wandale? A może to sprzeciw wobec wieszania banerów na płotach działkowych ogródków?

TYLKO W PANORAMIE SPÓJRZMY NA POWIAT Z GÓRY!
Oleśnicka rozpoczyna lobbing na rzecz budowy platformy widokowej. To może być turystyczny atut naszego powiatu!

TYLKO W PANORAMIE MOROWY KRZYŻ PODURGIELA
To będzie znak naszych czasów. Oleśnicki rzeźbiarz stworzył pierwszy w powiecie krzyż morowy. Panorama przedstawia ciekawe kulisy jego powstania.

TYLKO W PANORAMIE WIEJSKA NIE DO REMONTU
Radna w imieniu mieszkańców interpeluje. Miasto przyznaje, że remont ulicy jest potrzebny, ale odsyła do powiatu, bo to jego droga. A powiat? A powiat uważa, że remont nie jest potrzebny. Konia z rzędem temu, kto to zrozumie..

TYLKO W PANORAMIE DOBRA, ALE ŚMIERDZĄCA
Ekologiczna bomba na terenie Natura 2000. Wrocławianin kupił działkę, gdzie woda czysta, a trawa zielona... Tak mu się przynajmniej wydawało. Rzeczywistość go przeraziła. Napisał o tym szybko do Panoramy. Ta zrobiła dziennikarskie śledztwo...

TYLKO W PANORAMIE JAK UCZĄ MUZYKI? ONLINE!
Nie uwierzycie, ale w Szkole Muzycznej w Oleśnicy też uczą grania na instrumentach online! Jednak tęsknią za bezpośrednim kontaktem na linii mistrz - uczeń...

TYLKO W PANORAMIE OPERACJA "GRANIT"
Oleśnicka była na miejscu, kiedy przenoszono postument dawnego pomnika jegrów z Wojska Polskiego na Rzemieślniczą. Do czego obecnie on posłuży?

TYLKO W PANORAMIE JAGIELSKA KONTRA KOŁACIŃSKI
Huzar przekazuje, dyrektor szpitala Krzysztof Wywrot wyjaśnia, a Michał Kołaciński polemizuje z Gizelą Jagielską, wicedyrektor szpitala w Oleśnicy.

KONIEC Z PODTOPIENIAMI?
Czy ten remont wykonywany przez Zarząd Dróg Powiatowych zakończy "Wenecję" na wiadukcie przy 3 Maja po każdej ulewie?

TYLKO W PANORAMIE BĘDĄ DERBY OLEŚNICA - GOSZCZ - MIĘDZYBÓRZ!
Ależ to będą emocje! Panorama ujawnia, że w przyszłym sezonie Wiwa Goszcz, Pogoń Oleśnica i Zenit Międzybórz zagrają w jednej lidze!

TYLKO W PANORAMIE WŁADZA W LETARGU, OPOZYCJA KRYTYKUJE, SARNA DZIAŁA
Władze Oleśnicy zapadły w letarg i w maju sesji nie zwołują. Opozycja ostro to krytykuje. A Robert Sarna (Koalicja Obywatelska) nie śpi i  organizuje posiedzenie Komisji Budżetu Rady Miasta Oleśnicy.

TYLKO W PANORAMIE TAK JUŻ MA BYĆ?
Były burmistrz Bierutowa krytykuje. Władze gminy reagują błyskawicznie!

POMOGĄ BIZNESOWI
Samorząd gminy Oleśnica wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców.

 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan Hus
Jan Hus 19.05.2020, 07:48
'Prawda zwycięży'!
..
.. 18.05.2020, 22:59
mojaolesnica.pl nawet nie wspomniała o rzeźbie, bo Bronś nie pozwolił.
arty
arty 18.05.2020, 22:49
A potem Bronś mówi że popiera artystów - rzadko, lecz niszczy tych, którzy mieli inne zdanie niż on. Pourgiel jest najlepszym przykładem. Dla Oleśnicy cenniejszy jest Podurgiel niż taki burmistrz.
S.
S. 18.05.2020, 21:54
A mówią niektórzy ,że Oleśnicka to ***.A ja mówię,że to jedyna obiektywna gazeta
.
. 18.05.2020, 21:51
Hmmm, może się okazać ,że krzyż pana Podurgiela to najlepsza rzecz jaka przydarzyła się Oleśnicy w ciągu ostatnich dwóch lat.
Nie róbcie tego burmistrzowi!
Nie róbcie tego burmistrzowi! 18.05.2020, 21:45
Co do zapowiedzianego artykułu o oleśnickim rzeźbiarzu Zbigniewie Podurgielu. Przecież ten rzeźbiarz jest na indeksie u burmistrza Oleśnicy Jana Bronsia! Chcecie, żeby burmistrz w celu podleczenia sobie tym razem bólu głowy poszedł znów na urlop z dala od Oleśnicy?
sid
sid 18.05.2020, 20:53
Sarna znowu pod Bronsiowy prąd? Czyzby to była naprawde niezależnośc ? jesli tak no to szacun!
piwosz
piwosz 18.05.2020, 20:32
Pierwsze piwo powinien wypić burmistrz, bo sporo go już naważył.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 18.05.2020, 20:06
Co tam ulica Wiejska .... Tam jest zaledwie 120 numerów ..... Ale kto to widział, żeby łącznik ul. Mikołajczyka nie był jeszcze gotowy !!!!!????!!!!!! Przecież może zacząć padać, a ja przemoczę sobie mkasyny i białe skarpetki !!!!

Pozostałe