NASZ NEWS: Przewodniczący rezygnuje

  • 08.12.2018, 13:42 (aktualizacja 08.12.2018, 14:14)
  • rpr
NASZ NEWS: Przewodniczący rezygnuje
Sławomir Pytel nie jest już szefem Forum Rozwoju.

Jak dowiedziała się olesnica24.com, Sławomir Pytel złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego Forum Rozwoju.

- Pracuję prawie cały czas w delegacjach i kierowanie stowarzyszeniem na odległość jest właściwie niemożliwe. Troszeczkę na rezygnację wpłynął też wynik wyborów - mówi Sławomir Pytel naszemu portalowi.

Przypomnijmy, że ugrupowanie nie zdobyło ani jednego mandatu w lokalnych samorządach. O powyborczych rozliczeniach napisała niedawno Panorama Oleśnicka. Czytaj TUTAJ.

rpr

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

To może być ciekawe
To może być ciekawe 10.12.2018, 23:29
Panie Pytel, jak pan widzi Horbacza to co wtedy pan sobie myśli?
kuria ich mać
kuria ich mać 10.12.2018, 11:52
Lewicę załatwił Bernacki Henryk . Forum Rozwoju samo się załatwiło, tam była zbiórka rodzin, nic sobą w kwestii miejskiego samorządu nieznacząca. Tak więc, w jednym przypadku zdradzieckie mordy mają szansę w połączeniu z innymi, choć nie z każdymi -[fragment wpisu usunięty z powodu naruszenia regulaminu]
wyborca
wyborca 10.12.2018, 14:06
Forum załatwił Horbacz
zapomniałeś
zapomniałeś 10.12.2018, 14:24
Ze spoconym. W bardzo chamski sposób to zrobili. Widząc ich podobizny gdzieś w mediach to mi się niedobrze robi. Ich przykład można podawać wszem jak nie powinno się postępować.
Zołnierz
Zołnierz 10.12.2018, 18:00
Jeśli zdrajcy tacy jak Horbacz wygrywają to świadczy o poziomie naszych wyborców.
Władimir
Władimir 09.12.2018, 16:09
Monika Romanowicz na sto procent nie będzie przewodnicząca forum bo nawet w nim nie jest
Wołodia
Wołodia 10.12.2018, 18:01
Wiem że Artur Konieczny będzie chyba przewodniczącym, bo jest twarzą nowej generacji, a Monika Romanowicz w zarządzie.
Wódkie
Wódkie 12.12.2018, 23:26
skąd takie informacja Wołodia
*
* 10.12.2018, 06:57
I całe szczęście
Paolo
Paolo 09.12.2018, 13:55
niesamowite @ No dokładnie ! patrzyłem na te foto na O24 i nie mogłem wyjśc ze zdumienia !! Ja pier........ Gdzie jakaś godność ? Facet ich na bezczela załatwił a oni z darami pod ołtarz lecą . Brak szacunku dla samych siebie
efiN
efiN 09.12.2018, 15:27
https://www.olesnica24.com/gal… zdjęcie 156
XV
XV 09.12.2018, 15:02
Po co ten pan ze Stokrotki poleciał trudno zrozumieć.
niesamowite
niesamowite 09.12.2018, 13:28
To FR stanowią dziwni ludzie. Janek z kretem załatwili ich podstępem a oni idą gratulować Nieomylnemu wygranej. Naprawdę dziwni są.
?
? 09.12.2018, 13:24
Panie Pytel, gadasz pan z kretem?
miron
miron 09.12.2018, 10:47
Tak w intrygach to on jest dobry ale już niedługo się mocno na nich poślizgnie. Sam jeszcze o tym nie wie. A kret już pracuje !!
sędzia liniowy
sędzia liniowy 09.12.2018, 00:52
Cieniaski z FR i OR dali się ograć baronowi. Spoconemu, należy się tytuł szlachecki za osiągnięcia w oleśnickiej polityce. Bez dwóch zdań. Ale tylko za to, za całą resztę czerwona kartka.

wyborca
wyborca 09.12.2018, 10:23
Wiesz, jak zdradza szef organizacji tuż przed wyborami i przechodzi do obozu konkurenta to trudno o dobry wynik. I "spocony baron" dlatego wygrał, bo miernoty typu Horbacz, zdradziły kolegów tuż przed wyborami.
Co na Janek?
Co na Janek? 08.12.2018, 22:41
Myślę, że wiceburmistrz ostatnio mianowany powinien ustąpić ze stanowiska!! Przecież, PO gościnnych występach w Długołęce nie ma innej alternatywy!!
TQMy
TQMy 08.12.2018, 22:34
Janku!! Czerwone Nosy też czekają na ochlapy!! Ochlapy, bo to ochlaptusy!!
NMHweWsi
NMHweWsi 08.12.2018, 22:53
Dwóch jest na pewno. Jeden już dostal ochlap. Drugi jeszcze czeka. Obaj się wyłożą w tej pięciolatce na bank. I to jest optymistyczna wiadomość!
Śmietnik Historii
Śmietnik Historii 08.12.2018, 21:50
Polityka Timermansow i Macronów Tusków i Schetynów, Janków i Sławków to polityka zmuszania białych obywateli Europy do płacenia wyższych podatków na rzecz utrzymania chorej polityki multikulti. Timermans uwziął się na Polskę bo My Polacy pod przewodnictwem PiS wsadziliśmy kij w szprychy lewackiej polityce islamczenia Europy. Wygrana PiS w 2015 roku zmieniła oblicze Europy a dzisiejszy Paryż w płomieniach pokazuje, że nasz wybór był właściwy! A wybór Janka jako członka po to zwykła POmyłka?! A Jego dziwne decyzje jak choćby mianowanie takiej osoby na wiceburmistrza to w mojej i innych ocenie to naplucie w twarz Demokracji?! Im więcej napluje tym szybciej żółte kamizelki pokażą głupotę Jego decyzji??! Im więcej zasady TQMy tym prędzej zobaczy swoje miejsce ...
Adamowicz
Adamowicz 08.12.2018, 19:43
Pani Romanowicz ma potencjał, ale co ona sama może zrobić. Musiałaby to przejąć za Pytla i spróbować nadać dynamikę, ale tylko w kontrze do władz, co wydaje sie jednak wątpliwe. Odbiorę koncensje i już :-)))
Paolo
Paolo 09.12.2018, 13:58
Dynamikę? Ten wiernopoddańczy hołd z Jackiem B. dla spoconego Janka który ich tak załatwił z Adasiem ? Nie rozśmieszaj mnie Adamowicz bo mam zajady . Im kury szczać prowadzać a nie polityke robić
Jacek
Jacek 08.12.2018, 21:20
Jan Bronś dolaczy do Forum Rozwoju i moze Olesnica ruszy do przodu. A kto Jasiowi zabroni ? Przeciez on nic juz nie musi sie starac bo wyborcy do konca zycia beda za nim glosowac.
Dam.
Dam. 08.12.2018, 22:54
To jest skecz Kabaretu Nieomylnego Niepokoju!
Kandydat FR
Kandydat FR 08.12.2018, 21:16
W Oleśnicy tak kak wi wielu miastach wyborcy nie maja wymagań rozwoju i gospodarnosci miasta. Dlatego dopoki stawiają na klany rodzinne i kumotertwo oraz kuluarowe gry i iklady zamkniete to najlepszi kandydaci sa za madrzy wiec wybieraja nie wzgledu na komtencje, a na "znajomosci". Dlatego szkoda czasu dla ludzi, ktorzy nie skorzystali z okazji wybrania nowych mlodych i wykształconych.
wyborca
wyborca 08.12.2018, 21:31
Zdarza się przebić mur o czym świadczą Twardogóra, Syców, Bierutów. Nie tak mało jak widać przykładow rozbicia układu. Gdyby Bronś rządził do teraz, to właśnie teraz by przegrał. Pauza go uratowała, bo ludzie zdążyli zapomnieć o istnieniu dworu.
Władimirowicz
Władimirowicz 08.12.2018, 20:27
Wątpie po hołdzie lennym nie zaryzykują koncesji
@
@ 08.12.2018, 18:57
Lewica zglajchszaltowana . Forum jesli nie dołączy do OR czeka ten sam los . Tyle że lewice zaanektował Bronś a FR wykończy sie samo bez koalicji . Sami sa skazani na niebyt
observere
observere 08.12.2018, 18:24
Ciekawe czy pan Karas z SLD też się poda do dymisji. Bo on doprowadził do klęski lewicy . FR to nowa formacja nie wyszło.Ale że SLD zostanie z niczym to prawdziwy pogrom
Nikodem D.
Nikodem D. 08.12.2018, 18:48
Jak to w Karierze Nikosia Dyzmy - polak nigdy nie podaje się do dymisji, polak tkwi na służbie do końca!
!
! 08.12.2018, 17:35
Potencjał jest , paru liderow jest . Ale jak widziale jak ten Jacek B. wylewnie spoconemu gratulował no to ja nie rozumiem o co im kaman ? Chodzi o demokracje czy o wòde w Centrum ? A Stokrota jak nie wróciła tak nie wraca i już wiadomo że nie wróci
...
... 08.12.2018, 18:59
Fakt że to było nad wyraz wylewnie. Wykraczało to poza zwykłą kurtuazję. Co z tą koncesją?
Oko
Oko 08.12.2018, 17:27
No i dobrze. Szefem Pawlowski . Do wyborow polaczyc sie z Olesnica Razem i odebrac wladze dyktatorowi . Proste. To jest teraz najważniejsze a nie wielka polityka.
amen
amen 23.05.2019, 07:35
była już raz odebrana więc nie rządzi do śmierci a ukłąd niech trwa na zawsze
REX
REX 09.12.2018, 00:03
To jest bardzo dobra koncepcja, którą chyba FR nie rozważało. A powinno. Jak pokazały ostatnie wybory, siła jest w konsolidacji. FR jest niezależną grupą, więc do Bronsia im daleko, bo Bronś łączy się z innymi tylko na zasadzie wrogiego przejęcia. Zupełnie inaczej wygląda to OR, wbrew obiegowym opiniom o prawicowych ugrupowaniach, panuje tam prawdziwa demokracja i wolność. Dlatego FR pasuje do tej grupy i bez obawy mogliby stworzyć coś większego i mocniejszego. Pytanie czy już teraz, czy przed kolejnymi wyborami.
DonV.
DonV. 08.12.2018, 16:04
Nie miało to szans w tej formie. Co pana Pytla obchodzi dziś Oleśnica jak nie jest radnym powiatowym. Jedynie Piotr Pawłowski może jakąś lożę szyderców powołać i komentować oleśnicką politykę, bo to potrafi i ma doświadczenie.
Krystek
Krystek 08.12.2018, 15:45
To koniec tego tworu.

Pozostałe