Zasmakuj w bibliotece

  • 14.05.2020, 11:55
  • Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna
Zasmakuj w bibliotece
Trwa Tydzień Bibliotek organizowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. W tym roku pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”.

Akcja odbywa się on już po raz siedemnasty, ale pierwszy raz, ze względu na epidemię koronawirusa, wszystkie wydarzenia zostały przeniesione do Internetu. My również nie możemy z Państwem świętować w tradycyjny sposób – wydarzeniami literacko-plastycznymi dla dzieci czy GIEŁDĄ KSIĄŻKI… ale jesteśmy OTWARCI! Dlatego zapraszamy do korzystania naszych zbiorów i ZASMAKOWANIA W BIBLIOTECE!

Bo jak napisał Mariusz Nakielny (starszy kustosz Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni), autor tegorocznego hasła:

„Książką warto się delektować, smakujmy słowa, ciągle i wciąż od nowa. Korzystajmy z kalejdoskopu ofert dla naszych najważniejszych gości – Czytelników, by każdy z nich znalazł w bibliotece łakomy literacki kąsek. To dla was entuzjastów literatury i kultury jesteśmy.”

Pozdrawiamy i przy okazji zapraszamy Czytelników do podzielenia się w komentarzach pod postem na naszym profilu facebookowym ulubionymi książkami, które „SMAKOWAŁY WAM NAJBARDZIEJ”:

Ze zdjęć pozdrawiają Czytelników: Beata, Staszek, Ania oraz Biblioteka Dla Dzieci i Młodzieży "Pod Sową"

 

Stanisław Król, specjalista ds. promocji biblioteki i czytelnictwa, Oleśnicka Biblioteka Publiczna

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe