KP Dąb Dobroszyce kończy sezon na 2. miejscu

  • 10.05.2020, 21:43
  • Źródło: KP Dąb Dobroszyce
KP Dąb Dobroszyce kończy sezon na 2. miejscu
Przed rozpoczęciem rozgrywek taki wyniki braliby w ciemno...

KP Dąb Dobroszyce podsumował zakończony przedwcześnie sezon:

"Oficjalnie została podana decyzja o zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/2020. Ostatecznie zajmujemy 2 miejsce, a do lidera rozgrywek straciliśmy 1 pkt.

Mecze: 12
Zwycięstwa: 8
Porażki: 2
Remisy: 2
Bilans bramkowy: 35:12

Z pewnością przed rozpoczęciem rozgrywek taki wynik bralibyśmy w ciemno. Pojawiały się głosy, że możemy namieszać, ale pierwsze 2 mecze w wyższej klasie rozgrywkowej sprowadziły wszystkich na ziemię...

A co było dalej?

Przyszedł mecz z LKS Błękitni Siedlce i pierwsze zwycięstwo 3:1. A potem 8 zwycięstw pod rząd... Dopiero zatrzymał nas zespół Pogoń Syców, gdzie zabrakło chłodnej głowy, spokoju, a murawa pozostawiała wiele do życzenia.

Potem przyszedł czas na mecz z zespołem Sokół II Marcinkowice... Ależ to było meczycho, 3 czerwone kartki, walka na całego, pasja i determinacja, te słowa mogą Państwu przypomnieć to widowisko w Dobroszycach. Ostatni mecz sezonu zakończyliśmy zwycięstwem i dzięki temu zajęliśmy pozycję wicelidera.

Gratulacje dla zespołu KS Zenit Międzybórz, który w następnym sezonie wystąpi w klasie okręgowej.

Dziękujemy Zawodnikom za zdrowie i poświęcenie pozostawione na boisku, Zarządowi, Prezesowi, Kierownikowi, Trenerowi, P. Arturowi Cioskowi - wójtowi gminy Dobroszyce, sponsorom: Okna Włusek, Zaunbau Witkowski PL-Ogrodzenia i Malarnia Proszkowa Witkowski, Krystian Fabryka Druku, Kredens, ZINA Dolny Śląsk, osobom które wspierały nasz klub, ale chciały pozostać anonimowin oraz Wam drodzy Kibice, którzy wspieraliście licznie nasz Klub w dobrych i złych momentach!

Już teraz przygotowujemy się do nowych rozgrywek. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, nowy sezon wystartuje w sierpniu. Jednak dalej jest to jedna wielka niewiadoma. Do zobaczenia! ".

Źródło: KP Dąb Dobroszyce

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe