Pogoń Oleśnica o najbliższej przyszłości

  • 08.05.2020, 12:25
  • Źródło: MKS Pogoń Oleśnica
Pogoń Oleśnica o najbliższej przyszłości
Decyzja o wznowieniu treningów - po 15 maja.

MKS Pogoń Oleśnica ogłosił komunikat w związku z sytuacją związaną z pandemią COVID-19:

 

1. 24 kwietnia 2020r. odbyła się telekonferencja klubów Klasy Okręgowej organizowana przez Dolnośląski ZPN. Brał w niej udział Prezes naszego Klubu Michał Krej. W ślad za informacjami przekazanymi na tym spotkaniu, pojawiła się w dniu dzisiejszym na stronie PZPN informująca o wspólnej decyzji Wojewódzkich ZPN:
https://www.laczynaspilka.pl/…/komunikat-pzpn-ws-rozgrywek-…
Zgodnie z tą decyzją rozgrywki sezonu 2019/2020 w każdej kategorii wiekowej zostały zakończone.

2. Kwestia rozpoczęcia nowego sezonu 2020/2021 pozostaje otwarta i zależy od decyzji rządowych oraz stopnia rozwoju pandemii. Jeśli sytuacja zacznie się normować wówczas rozpoczęcie nowego sezonu powinno nastąpić zgodnie z planem (ewentualnie wcześniej, czyli na początku sierpnia).

3. W związku z etapem luzowania obostrzeń, który rozpoczął się od 4 maja 2020 r. w linku poniżej przekazujemy bardzo pomocne pytania i odpowiedzi przygotowane przez Ministerstwo Sportu: http://dolzpn.pl/nowa-sportowa-rzeczywistosc-etap-od-4-maj…/

4. W związku z informacjami o otwarciu obiektów ATOL Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny (od 7 maja 2020 r.) uprzejmie informujemy, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu w trakcie jednych zajęć może brać udział maksymalnie grupa 6 zawodników + trener. Mając to na uwadze powrót do normalnych, regularnych zajęć w pełnych grupach jest na tę chwilę niemożliwy.

5. Analizujemy w tej chwili możliwości powrotu do treningów w mniejszych grupach, w mniejszym wymiarze czasowym. Dlatego dalsze decyzje nastąpią najszybciej po 15 maja.

6. Jesteśmy w stałym kontakcie z Urzędem Miasta Oleśnica który wykazuje wsparcie i zrozumienie dla obecnej sytuacji, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

7. Wszystkim zawodnikom, Rodzicom i sympatykom naszego klubu, bardzo dziękujemy za okazane wsparcie w okresie marca, kwietnia i maja. Zapewniamy Państwa, że dalsze funkcjonowanie naszego klubu jest niezagrożone i za całą pewnością już niebawem wrócimy do normalnego funkcjonowania.

Ze sportowym pozdrowieniem MKS Pogoń Oleśnica.

Źródło: MKS Pogoń Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

R.I.P.
R.I.P. 09.05.2020, 07:17
A w której lidze jest ta nasza ś.p. 'Pogoń'...bo już się pogubiłem?

Pozostałe