Można grać na bierutowskim orliku!

  • 06.05.2020, 08:03
  • kad
Można grać na bierutowskim orliku!
Zasady korzystania z boiska są rygorystyczne.

Jak poinformował Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie (powiat oleśnicki), od 4 maja udostępnione zostało boisko orlik przy ul. Kolejowej.

OKiS przedstawił kluczowe zasady, których należy przestrzegać przy korzystaniu z boiska:

Obiekt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 20:00. W przypadku chęci korzystania z boiska w innych godzinach lub w weekendy należy kontaktować się bezpośrednio z animatorem sportu pod nr telefonu 605 534 072 lub z biurem OKiS pod nr 71 314 64 71.

Zajęcia na boisku mogą odbywać się dla grup liczących maksymalnie 6 osób, pod opieką opiekuna bądź trenera.

Osoby do 13. roku życia mogą przebywać na boisku tylko pod opieką osoby pełnoletniej.


Ze względów bezpieczeństwa epidemiologicznego każda grupa zobowiązana jest przed rozpoczęciem korzystania z obiektu zgłosić przed wejściem animatorowi sportu listę osób zawierającą imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon każdej osób biorących udział w zajęciach (listy będą niszczone w momencie ustania zagrożenia epidemiologicznego). W sytuacji braku listy lub niepełnej jej uzupełnienia osoba, której danych będzie brakowało, będzie miała zakaz korzystania z obiektu.

Zajęcia dla każdej z grup będą rozpoczynać się o pełnej godzinie zegarowej i trwać nie dłużej niż 45 minut (wszystkie osoby po 45 minutach muszą opuścić obiekt).

Ze względów bezpieczeństwa szatnie do odwołania pozostaną nieczynne poza korzystaniem z WC.

Podczas treningu osoby przebywające na obiekcie nie muszą stosować maseczek, ale mogą je zdjąć dopiero po wejściu na teren obiektu, a opuszczając go, muszą je bezzwłocznie założyć.

Osoby przebywające na obiekcie powinny zachować pomiędzy sobą bezpieczną odległość. Osoby wchodzące i opuszczające obiekt obowiązuje dezynfekcja rąk.

Boisko lekkoatletyczne jest zamknięte do odwołania.

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe