Przerwana sesja Rady Miasta Oleśnicy, czyli nieme kino

  • 30.04.2020, 14:08
  • rpr
Przerwana sesja Rady Miasta Oleśnicy, czyli nieme kino
Fatalna jakość dźwięku z obrad samorządu sprawiła, że sesję przerwano...

Po pierwszej niespełna godzinie obrad dźwięk z sesji Rady Miasta Oleśnicy przestał docierać do odbiorców.

- Dostaję kolejne informacje, że mamy "nieme kino", nikt nas nie słyszy - zasygnalizował Paweł Bielański (Oleśnica Razem).

Sesję na kilka minut przerwano... 

Po jej wznowieniu w dalszym ciągu są zakłócenia. Niektórych wypowiedzi nie słychać wcale (np. radnego Bielańskiego w sprawie OBO), inne (np. odpowiedź burmistrza na zastrzeżenia Bielańskiego) są nadmiernie głośne.

[AKTUALIZACJA]

Obecnie fonia działa poprawnie.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 02.05.2020, 11:39
Bo to Oleśnica. Bo to Polska w pigułce.
Burmiszcz Kolanko
Burmiszcz Kolanko 01.05.2020, 12:43
Co tam radni, co tam opozycja - najważniejszy jestem JA i MÓJ tubalny głos !!!!
anty
anty 01.05.2020, 12:03
Brak dźwięku podczas obrad wcale mnie nie dziwi, często ich słucham i wypowiedzi niektórych radnych (najczęściej M. Czarneckiego i innych obok) wcale nie słyszę. Natomiast to, co się działo ostatnio to sromotny przykład upadku działania promocyjnego UM. W tej dziedzinie wszytko się wali, począwszy od strony internetowej miasta, bo zamiast specjalistów przyjęli osoby z klucza partyjnego. Nadają się oni jedynie do zakupów gadżetów dla Bronsia, bo na tym ma polegać promocja Oleśnicy.
biuro turystyczne
biuro turystyczne 30.04.2020, 22:39
Jasiu. Na jesieni pandemia ma wrócić. W pierwszym tygodniu nowej pandemii polecam w Bangkoku: Khao San, Sai Cowboy, Pathong i Nana. W Amsterdamie jest dzielnica czerwonych latarnii. W Hamburgu jest Repebahn. Tam można pięknie leczyć prostatę. Agatka temu nie podoła.
aKUSTYK
aKUSTYK 30.04.2020, 21:04
TAM JEST TAKA ŚRUBKĄ ALE JAK KTOŚ JEST NIEMOTĄ NIE WIE DO CZEGO SŁUŻY.
Celowa robota
Celowa robota 30.04.2020, 21:54
Ten ktoś celowo kręcił tą śrubką. Chodziło o to, by w internetowej transmisji źle było słychać krytykującą Bronsia opozycję. W razie oburzenia internautów władza zawsze może wytłumaczyć, że zawiodła technika.
Głuchy telefon
Głuchy telefon 30.04.2020, 20:07
Za całość odpowiada wydział organizacji czyli krzycząca Maria Susidko, radna z powiatu gdzie jest zawsze najmądrzejsza. Amatorszczyzna
Karol
Karol 30.04.2020, 19:45
Z tym nagłośnienie to dzisiaj kompletna klapa ,pewnie celowe działanie jak Bronś mówił to musiałem przyciszać a jak opozycja to nic nie słyszałem skandal.
Powiat
Powiat 30.04.2020, 19:13
Czy odpowiedzialna za obsługę Rady Miasta naczelnik Susidko dostanie premie
ja
ja 30.04.2020, 18:40
Jeden bełkot skarbnik, to zrobione jest specjalnie .Bronś nie kozakuj bo uciekłeś na początku epidemi
OR
OR 30.04.2020, 16:30
Oleśnica poszła w ślady Twardogóry.
A co do samych obrad to słabo to wygląda.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 30.04.2020, 15:14
Czy radni zrezygnowali z diet na czas pandemii, a Jan Bronś oraz jego zastępcy z części wynagrodzenia? Wszak to pochodzi z podatków.
zw-kowalski
zw-kowalski 01.05.2020, 13:17
Krzysztof. Wczoraj przed sesją Pan Siedlecki przysłał wyczerpującą odpowiedź. Przelał całą dietę i opisał swoją działalność. Dopiero dziś otworzyłem pocztę więc Pana Damiana za pominięcie przy wpisie z 22:17 przepraszam.
zw-kowalski
zw-kowalski 30.04.2020, 22:17
Krzysztof. Mam jedną odpowiedź. Radny Jan Mandat przekazał swoją dietę zgodnie z sugestią przewodniczącego rady. Zapytaj sam to Ci przewodniczący rady odpowie. Kto pyta nie błądzi.
Przypomnienie
Przypomnienie 30.04.2020, 22:30
Szerokim łukiem omijamy zw-trolla ze Szwecji. To zasada internautów.
wykolejonykowal
wykolejonykowal 30.04.2020, 22:46

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zw-kowalski
zw-kowalski 30.04.2020, 23:00
Widzisz koleś jak cudownie jest w Królestwie Szwecji. Niby wegetuję na szwedzkim zasiłku a bywałem 5 razy w roku w Polsce . kwiecień 2019 Izrael a listopad 2019 Tajlandia. Petentom MOPS czyli burmistrza Oleśnicy życzę pobytu na zasiłku na Hawajach i jakieś drobne Safari też się przyda.
zw-kowalski
zw-kowalski 30.04.2020, 22:37
Widzisz koleś jak cudownie jest w Królestwie Szwecji. Niby wegetuję na szwedzkim zasiłku a bywałem 5 razy w roku w Polsce . kwiecień 2019 Izrael a listopad 2019 Tajlandia. Petentom MOPS czyli burmistrza Oleśnicy życzę pobytu na zasiłku na Hawajach i jakieś drobne Safari też się przyda.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 30.04.2020, 14:33
Tak się dzieje kiedy obrady rady miasta zależą od kapitału zagranicznego. Skoro obrady zależne są od dostawców internetu to tylko pogratulować. W ten oczywisty sposób strzelacie sobie w kolano. To tak samo jak z FB. Brak siedziby w Polsce. Brak telefonu czy adresu mailowego a FB ma praktycznie wszystkie wasze dane.
Uwaga, zw-troll ze Szwecji!
Uwaga, zw-troll ze Szwecji! 30.04.2020, 21:56
Zasada internautów: zw-trolla omijamy szerokim łukiem.
wykolejonykowal
wykolejonykowal 30.04.2020, 22:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zw-kowalski
zw-kowalski 30.04.2020, 22:15
Widzisz koleś jak cudownie jest w Królestwie Szwecji. Niby wegetuję na szwedzkim zasiłku a bywałem 5 razy w roku w Polsce . kwiecień 2019 Izrael a listopad 2019 Tajlandia. Petentom MOPS czyli burmistrza Oleśnicy życzę pobytu na zasiłku na Hawajach i jakieś drobne Safari też się przyda.
Henryk
Henryk 30.04.2020, 14:22
Pana Zenka zawołać z MOKIS to im naprawi nagłośnienie.

Pozostałe