GKN deklaruje znaczące wsparcie dla Służb Ratowniczych

  • 27.04.2020, 13:38
  • kad
GKN deklaruje znaczące wsparcie dla Służb Ratowniczych arch. GKN/Facebook/Służby Ratownicze
25 tysięcy to kwota, która robi wrażenie. A może być więcej.

GKN Driveline w Oleśnicy opublikował dziś komunikat:

Mnożymy Pomoc x 5 - Wsparcie Służb Ratowniczych ?❤️

?W tym trudnym dla nas wszystkich czasie mierzymy się z różnymi problemami, obawami i strachem. Ale mimo to staramy się wspomagać tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem. Wspieramy ich na różne sposoby. Każdy jak może i potrafi. Niektórzy szyją maseczki, inni robią przyłbice. Oklaskujemy ich z balkonów. Przygotowujemy posiłki. Organizujemy zrzutki.

?Jako firma również chcielibyśmy przyłączyć się do wsparcia służb medycznych. Co roku w budżecie Spółki pewna kwota przeznaczana jest na darowizny. Ta kwota nie może być przeznaczona na żaden inny cel. W tym roku w związku z pandemią koronawirusa postanowiliśmy wspomóc walczące na pierwszej linii Służby Ratownicze.

?Większość z nas zna Służby Ratownicze. To lokalna organizacja, która działa w Oleśnicy od 2009 roku. Stowarzyszenie gromadzi ludzi, którzy oddają swój czas i zaangażowanie na ratowanie życia i zdrowia innych. Służby Ratownicze wspomagają Pogotowie Ratunkowe przyjeżdżając do osób potrzebujących. Zabezpieczają festyny, imprezy sportowe i kulturalne. Prowadzą pokazy, organizują szkolenia i manewry ratownicze. Nasza firma wspiera Służby Ratownicze właściwie od początku ich istnienia, a 6 naszych Koleżanek i Kolegów działa w nich na co dzień.

?GKN na wsparcie Służb Ratowniczych przeznacza 25 000 zł. Zapraszamy Pracowników GKN, którzy chcą i mogą, do przyłączenia się do akcji. Każdy może zadeklarować kwotę, którą chciałby wspomóc Służby Ratownicze. Za każdą zadeklarowaną przez naszego Pracownika złotówkę GKN wpłaci na konto Służb Ratowniczych dodatkowe 5 zł.

?Wpłata potrącona będzie z wynagrodzenia za m-c maj. Żeby dopełnić formalności – należy wypełnić formularz zgody (rozesłany wewnątrzzakładowym komunikatem) i przesłać lub przekazać do Działu Personalnego nie później niż do 20.05.2020r.

To od nas zależy jaka kwota finalnie trafi na konto Służb Ratowniczych. GKNowcy – do dzieła

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 27.04.2020, 14:56
Fajnie to brzmi. Zwolnionych około 100 pracowników po około 4 tys co daje ok 400 tys miesięcznie. Rocznie około 5 mln oszczędności. Na otarcie łez 25 tys. Ile rocznie GKN ma rocznie ulg podatkowych, dofinansowań i innych bonusów. Zwolnienia dla takich jak Gkn kosztowało polskich emerytów, rencistów, pielęgniarki i innych około 1 bln złotych. Mają gest przed serią zwolnień.

Pozostałe