Wyniki personelu medycznego szpitala w Sycowie ujemne!

  • 24.04.2020, 19:00
  • kad
Wyniki personelu medycznego szpitala w Sycowie ujemne! UMiG Syców
Poinformował o tym burmistrz Dariusz Maniak.

- Kończę tydzień, pakując ostatnie maseczki dla naszych kochanych seniorów - poinformował burmistrz Sycowa (powiat oleśnicki) Dariusz Maniak.

Złożył też podziękowania "wszystkim, którzy w tym tygodniu zaangażowali się w nasze projekty dotyczące poprawy bezpieczeństwa".

- Bardzo dobra informacja jest taka, że wyniki wymazów personelu medycznego naszego szpitala są ujemne - poinformował gospodarz Sycowa.

Odniósł się też do wniosku Poczty Polskiej o udostępnienie danych wyborców:

"Dostaję również liczne zapytania na temat udostępniania Państwa danych osobowych na zewnątrz. Pragnę uspokoić, wszystkie dane są bezpieczne. Wniosek Poczty Polskiej pozostawiam bez rozpatrzenia".

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marko
Marko 26.04.2020, 10:42
Oj tak. Burmistrz Sycowa jest bardzo aktywny - na portalach. Ale to burmistrz Oleśnicy i Twardogóry roznosili mieszkańcom maseczki, a tu zdjęcie przedstawia Pana, który siedzi przy biurku na którym leżą maseczki. Seniorzy muszą sami po nie przyjść.
zw-kowalski
zw-kowalski 26.04.2020, 11:03
W takim razie sorry.
anna
anna 25.04.2020, 15:14
Aktywny w mediach lokalnych. To każdy głupi potrafi!!
zw-kowalski
zw-kowalski 25.04.2020, 15:59
Nie znam waszego burmistrza osobiście a tylko z przekazów lokalnych portali. I pobił realnymi zachowaniami burmistrza Oleśnicy. Część maseczek i to dużo wcześniej jak burmistrz Oleśnicy sam roznosił. Co przy dyskusjach o dodatkowych wyjściach i dystansie społecznym miało sens. Poza tym bardzo bronił aby nie piętnować osób zarażonych. Wyobraźcie sobie sytuację jak w Sztokholmie gdzie co czwarta osoba 1 maja może być zarażona ? Myślę , że w Polsce też macie podobną ilość osób zarażonych ale bez objawów. Tylko nie macie metod badawczych aby wam to uzmysłowić. Panika wasza przyniosła wam większe straty jak wirus.
Komorowska
Komorowska 25.04.2020, 14:56
Brawo burmistrz aktywny!Takiego nam trzeba na trudne czasy!
adam,
adam, 25.04.2020, 14:05
Dlaczego ten człowiek się bez przerwy lansuj??? Czy on te testy wykonał? Niech powie jaka ma propozycję dla przedsiębiorców chociażby w sprawie podatków!!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 25.04.2020, 15:53
Namieszał rząd nie burmistrz.

Pozostałe