UE wspomaga zakup sprzętu dla szkół w Oleśnicy

  • 21.04.2020, 16:04
  • OAI
UE wspomaga zakup sprzętu dla szkół w Oleśnicy
Do oleśnickich szkół dociera sprzęt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

"Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej, projekt Dobra szkoła - lepszy uczeń, w którym uczestniczy Gmina Miasto Oleśnica, jest z powodzeniem kontynuowany. Właśnie zostały podpisane dwie umowy: z firmą KOBIS Paweł Wojtanowski z Tuchowa - na dostawę laboratoriów językowych do oleśnickich szkół podstawowych, na kwotę 77 855,00 zł oraz z firmą DIVERTI Nauka i Zabawa Grażyna Tomaszek z Bielsko-Białej - na zakup pomocy dydaktycznych, na kwotę 142 481,30 zł.

Szkolne pracownie chemiczne, biologiczne i fizyczne zostaną wyposażone miedzy innymi w zestawy preparatów mikroskopowych, zestawy do eksperymentów przyrodniczych, mikroskopy, teleskopy, modele demonstracyjne, zestawy do recyklingu i fotosyntezy, ozoboty, bryły geometryczne, itd.). Sprzęt powinien trafić do szkół do połowy maja. Część z pewnością będzie wykorzystana do demonstracji podczas trwającego nauczania zdalnego, a reszta poczeka na powrót uczniów do szkół" - informuje witryna Urzędu Miasta Oleśnicy.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Brunsch
Brunsch 21.04.2020, 22:03
Ogromne podziękowania dla Dyrektor Danuty Leśniewskiej - patrz:
https://zitwrof.pl/wp-content/…
pozycja 20 liście;
data zatwierdzenie listy 16 sierpnia 2018!

Znów Bronś i świta chwalą się nie swoim dziełem!

Pozostałe