Pokona nas wirus zwykłej głupoty, histerii i zakłamania hodowany przez "zjednoczoną opozycję"?

  • 19.04.2020, 11:26
  • kad
Pokona nas wirus zwykłej głupoty, histerii i zakłamania hodowany przez "zjednoczoną opozycję"?
Były burmistrz Oleśnicy o wyborach prezydenckich.

Radny miejski, były burmistrz Oleśnicy, Michał Kołaciński opublikował na portalu społecznościowym (profil Prawa Oleśnica) felieton poświęcony wyborom prezydenckim, kampanii wyborczej i działań Unii Europejskiej wobec Polski:

"Trwa spór o majowe wybory prezydenckie - poznaliśmy rekomendacje Profesora Szumowskiego, człowieka, któremu Polacy powierzyli swoje bezpieczeństwo zdrowotne i któremu po ludzku po prostu zaufali.

Natychmiast zaczął się wyścig w dyskredytowaniu tej opinii, bo nie jest po myśli zjednoczonej opozycji.


Trzecia osoba w państwie, jego wysokość marszałek senatu, znany z wrodzonej awersji do kopert - stąd zrozumiały sprzeciw wobec planów głosowania korespondencyjnego, już głosi nieważność takich wyborów i rozsiew pandemii przez listy - istotnie lizanie znaczków to powszechne uznane przez WHO źródło zakażenia.

Rozkapryszony pupilek TVN-u, mały Szymonek już skarży się w sądzie, że mu nie rośnie - chodzi oczywiście o poparcie w sondażach, no a pewniak opozycji, "genetyczna" prezydentka /a może prezydentkini/ z KO sama nie wie, czy jeszcze jest, czy już nie jest kandydatką. No widać Borys jej nie powiedział.

Nadzieja lewicy, gładkolicy Robercik, zagubił się gdzieś na brukselskich salonach a może salonikach. To już nawet Leszek Miler ma 100 razy więcej charyzmy.

Jedynie tygrysek KK i tańczący Krzyś konfederat dzielnie wypinają pierś do prezydenckiego boju.

Niezawodne "euroelity" zdążyły, niesione głosem uciśnionych PiS-owskich ofiar - vide Pani Adamowicz, udzielić Polakom lekcji demokracji i zatroskać się o wyniki wyborów prezydenckich, mimochodem gwałcąc autonomię samostanowienia systemu prawnego każdego członka UE.


Kochani, jak nie przeprowadzimy tych wyborów w maju, to nie koronawirus nas pokona, tylko wirus zwykłej głupoty, histerii i zakłamania hodowany wśród garnituru opozycjonistów, jakich nie było na naszej scenie politycznej od czasów konfederacji targowickiej - słowem, kończcie waszmościanki i waszmościowie, wstydu oszczędźcie".

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rozmówca
rozmówca 19.04.2020, 21:12
cały wpis byłego burmistrza to atak ad personam na poziomie lingwistycznym nie najwyższych lotów. Od osoby uważającej się za inteligentną, a za taką mam osobę byłego burmistrza oczekiwałbym rzeczowej argumentacji. A tu niestety tylko ciężki koszarowy dowcip, który już doprowadził pana byłego burmistrza właśnie do bycia byłym burmistrzem. Szkoda, bezpośrednie rozmowy z Panem Kołacińskim bywały o niebo ciekawsze intelektualnie niż z obecnie rządzącym Oleśnicą, tym bardziej zasmucają takie publikowane treści. Coś się naprawdę niedobrego z nami dzieje
zw-kowalski
zw-kowalski 19.04.2020, 21:01
W tej sytuacji nie ma dobrego rozwiązania. De facto nikt poza Dudą nie prowadzi normalnej kampanii wyborczej. Opisywałem system wyborów w Szwecji. Około 3 tygodnie wcześniej można oddać głos. W ordynacji wyborczej nic nie można zmienić na 6 miesięcy przed wyborami. Sam Kaczyński spytał o zdanie TK i TK to potwierdził Ustawodawca nie przewidział. Nie wiem jak to rozwiążecie. Każda nowa propozycja jest niezgodna z Konstytucją RP. To co kilka lat temu na temat wyborów korespondencyjnych mówiła Pawłowicz dziś to samo mówi opozycja.
.
. 19.04.2020, 19:32
Bełkot.
senior
senior 19.04.2020, 19:49
Nieczytaty, niepisaty Waszć? Przykro
Ona
Ona 19.04.2020, 18:06
Bardzo dobry artykuł,lecz dla przeciętnego wyborcy zbyt górnolotny,a nawet poetycki .Nie dotrze do wielu jego treść.Wybory korespondencyjne nikomu krzywdy nie zrobią.Miernoty z antyPiS sieją zamęt i wpadły w histerię.
KK
KK 19.04.2020, 15:06
Kto nie chce, nie głosuje. Proste.
Nawet jakby wybory były w lokalach wyborczych to i tak nie byłyby bardziej groźne od stania w kolejce po maseczkę od Bronsia. A te będą korespondencyjne czyli ryzyka praktycznie nie ma.
Wycie lewactwa zrozumiałe bo Kidawy i Biedronie kompromitują się na każdym kroku. Zwłaszcza faworyta Bronsia. Inaczej nie płakaliby o przeniesieniu głosowania .
Zresztą w Sejmie jest projekt o zmianę konstytucji w zakresie wydłużenia kadencji Dudy o 2 lata bez ponownego kandydowania tego prezydenta. Potrzeba 307 głosów.
Czy PO, SLD, korwiny i gumofilce poprą?
Wątpię.
Więc niech nie jazgoczą że przesunięcia nie będzie.
Olek
Olek 19.04.2020, 14:26
Żenujący komentarz... PIS to jednak nie ugrupowanie, to stan umysłu!
inz
inz 19.04.2020, 19:47
I ten "stan umyslu" zwycięzy w maju wbrew wrzaskom tu i Brukseli.
..
.. 19.04.2020, 13:54
ostro, ale celnie.
I ćwiczenie na wyobraźnię: w sondażach prowadzi Kidawa czy ktoś inny z opozycji.
Wprowadzają klęskę żywiołową?
W czasie ogólnopolskiej powodzi nie wprowadzali, a Tusk mówił, że wprawdzie jest tak jakby był stan klęski, ale oficjalnie go nie ogłosi, gdyż musiałby przesunąć wybory.
Torque
Torque 19.04.2020, 20:43
Nie znudzą wam się nigdy te argumenty "a bo za po"? Ile to będzie trwało?
.
. 19.04.2020, 13:47
Dobrze powiedziane
Eliot
Eliot 19.04.2020, 12:05
Ręce opadają nad tym bełkotem, to lekarz i podobno katolik pisał? Z taką pogardą i szyderą? Rzeczywiście, niektórzy powinni "kończyć i wstydu oszczędzić". I jaka zgodność z linią partii - wybory w maju i koniec. Bo tak życzy sobie prezes...
senior
senior 19.04.2020, 19:44
W biblii czytamy o nastawieniu drugiego policzka, ale nawet jej autorzy dali dyspensę, aby z otwatrą przyłbicą walczyć z tą " tęczowa zarazą". A co to katolik to ma byc niemrota nic nie widzący, nic nie rozumiejacy jeszcze dajacy sie oczerniać prze POwskie elyty?
Veto
Veto 19.04.2020, 20:37
Proszę o werset z biblii w którym użyto zwrotu "tęczowa zaraza".
kk
kk 19.04.2020, 13:33
nie płacz, linia twojej partii nie lepsza-pluć na Polskę w Brukseli i straszyć krwią na rękach tych, którzy organizują wybory w trybie określonym przez konstytucję
Kita
Kita 19.04.2020, 20:40
O! Tryb określony przez konstytucję? W jaki sposób podanie imienia nazwiska i peselu w karcie zwrotnej do głosowania ma się do tajności wyborów zapisanej w konstytucji? O powszechności i dostępu do głosowania dla wszystkich nie wspomnę. A, i Twoi idole z pisu też lubią sobie "podonosić do Brukseli". Żeby było zabawniej, głównie w sprawie wyborów donosili.
JA
JA 19.04.2020, 12:02
PANIE KOŁACIŃSKI TO PANA ZAKŁAMANA PARTIA GŁOSOWAŁA PRZECIWKO ROBIENIOM TESTÓW MEDYKÓW PRACUJĄCYM PRZY CHORYCH NA WIRUSA A CHCECIE ROBIĆ WYBORY ŻEBY JESZCZE WIĘCEJ LUDZI BYŁO ZARAŻONYCH DRĄŻYCIE PO TRUPACH DO WŁADZY
dd
dd 19.04.2020, 13:49
KAPSLOK CI SIĘ ZACIĄŁ
A morał prosty: albo przesunięcie wyborów o 2 lata, albo nie przesuwać i zrobić korespondencyjnie.
joł
joł 19.04.2020, 13:30
pamiętaj, nie liżemy znaczków
spadaj
spadaj 19.04.2020, 13:07
nie ma obowiązku iść na wybory jeśli obawiasz się że umrzesz inni takich obaw nie mają i pójdą na wybory a ty jak chcesz to sobie siedź - poza tym ile zamierzasz pasożycie siedzieć w domu i kto ma cię sponsorować w tym pasożytnictwie bo wirusa się boisz?A może to tylko wymówka bo nie chce ci się pracować

Pozostałe