BĘDZIE NOWY, CAŁKIEM INNY, MARKET! MOCNO UDERZY W HANDLOWCÓW

  • 3.12.2018, 15:07 (aktualizacja 03.12.2018 21:59)
  • OAI
BĘDZIE NOWY, CAŁKIEM INNY, MARKET! MOCNO UDERZY W HANDLOWCÓW
Klienci się ucieszą, rodzimi handlowcy zmartwią...

Już jutro nowe wydanie Panoramy Oleśnickiej. Do poczytania między innymi:

TYLKO W PANORAMIE NOWY MARKET W OLEŚNICY! CAŁKIEM INNY! Jego oferta obejmuje 6 tysięcy różnych produktów. Klienci się ucieszą, ale to będzie kolejny mocny cios dla oleśnickich handlowców.

TYLKO W PANORAMIE BURMISTRZ BRONŚ SKŁAMAŁ. Dziennikarka Faktów stanowczo zaprzeczyła informacji podanej przez burmistrza na sesji... Dlaczego burmistrz Bronś minął się z prawdą?!

SYCÓW ODLECIAŁ W OSTATNIĄ PODRÓŻ. Jak Syców żegnał Łukasza Krogulewskiego, swojego kronikarza, który utrwalał życie mieszkańców na zdjęciach.

TYLKO W PANORAMIE CO Z LOTNISKIEM? Najnowsze informacje prosto z Agencji Mienia Wojskowego.

JAK DAĆ ZAROBIĆ POLITYKOWI? Ugrupowanie Jana Bronsia obsadziło swojego członka na całkowicie zbędnym stanowisku. Opozycja protestuje. A nawet nie wszyscy radni z rządzącego ugrupowania są do tej decyzji przekonani...

BOBRY, CZYLI NOWA ATRAKCJA. Nad stawami żyją bobry! Unikatowe zdjęcie.

PIERWSZE STARCIE. Jak doszło do pierwszego starcia pomiędzy byłym a obecnym burmistrzem Oleśnicy? Dlaczego zlikwidowano Komisję Sportu? Jak opozycja skorzystała na potknięciu przewodniczącego Rady Miasta?

TYLKO W PANORAMIE NOCNA DECYZJA KOLEJARZY. O godzinie 2 w nocy informację o stanie wojennym dostał dyspozytor w Oleśnicy. Godzinę później komisja zakładowa Solidarności była już w zakładzie...

BIERUTÓW WYBRALI KOMISJE. USTALILI PENSJĘ. Ile zarobi burmistrz Bierutowa Piotr Sawicki. Kto będzie pełnił funkcję szefów komisji? Relacja z obrad Rady Miejskiej w Bierutowie.

TYLKO W PANORAMIE PIĘKNA KARIERA, CZYLI Z OLEŚNICY DO KOPENHAGI. Do Danii pojechał, mając w kieszeni 300 złotych. Dzisiaj jest współwłaścicielem innowacyjnego biznesu.

POMÓŻ IM, ONI POMOGĄ DZIECIOM. W Oleśnicy powstało nowe stowarzyszenie. Chce pomagać rodzinom, które same nie są w stanie poprawić warunków swoim dzieciom.

TYLKO W PANORAMIE POWINNIŚMY IŚĆ RAZEM. Jak debiutantka zdobyła mandat radnej wojewódzkiej? Kim jest? Jakie stawia sobie cele? W jakich komisjach będzie pracowała? Na co mogą liczyć z jej strony mieszkańcy powiatu oleśnickiego? Odpowiada na te pytania Anna Michalska, radna wojewódzka z naszego powiatu.

TYLKO W PANORAMIE NIEUDANY START. Panorama podsumowuje prowadzenie sesji przez Aleksandra Chrzanowskiego. Bardzo się starał, ale wpadka goniła wpadkę...

SYCÓW WYBRALI PRZEWODNICZĄCYCH, ZATRUDNILI BURMISTRZA. Ile zarobi Dariusz Maniak, burmistrz Sycowa? Co zmieni się jeszcze w tym roku w budżecie gminy? Kto pokieruje komisjami Rady? Czy opozycja ma szanse wygrywać głosowania? Odpowiedzi w dwóch relacjach z prac sycowskiego samorządu

TYLKO W PANORAMIE CO TU ROBI ANDRZEJ SOWA? No właśnie, co? W jakiej roli na sesjach występuje spin doctor Jana Bronsia? Spełnia społeczną misję? Realizuje swoje hobby? A może już pracuje dla Urzędu Miasta? Na pewno steruje radnymi. Burmistrzem też?

TYLKO W PANORAMIE RADNI NA SESJI CHCĄ BYĆ PRYWATNIE? To była pierwsza próba ograniczenia pracy dziennikarzy w tej kadencji samorządu. Centrum Monitoringu Wolności Prasy zostało już powiadomione...

DOBROSZYCE. TYLKO W PANORAMIE MINI OPOZYCJA BEZ SZANS. Jak argumentowano podwyżkę pensji wójta? Jak wyglądały głosowania na szefów komisji? Dlaczego Justyna Kochańska-Tuła nie będzie już pracowała w Komisji Społecznej?

TWARDOGÓRA, SYCÓW, BIERUTÓW KTO WYGRA WYBORY? Kto kandyduje w wyborach uzupełniających w Sycowie, Twardogórze i Bierutowie? Jak ich wyniki mogą zmienić układ sił w tych radach miejskich?

OLEŚNICA, SYCÓW, BIERUTÓW WHO IS WHO, CZYLI PERSONALIA. Kim jest nowy wiceburmistrz Sycowa? Jakie pasje ma nowy dyrektor OKiS-u w Bierutowie? Czy kolejny radny złoży mandat i zostanie prezesem oleśnickiego Atola? Dlaczego odchodzi dyrektorka oleśnickiego ZOS-u?

OAI
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xd
xd 8.12.2018, 00:00
Mnie nie dziwi że Bronś skłamał dziennikarce. On bardzo często ściemnia innych, również publicznie. Robił to wiele razy, przez wiele lat. I zawsze uchodziło mu to płazem, bo robił to bardzo wiarygodnie. Nawet nikt by nie pomyślał, że burmistrz może publicznie, np. na sesji, mówić nieprawdę. A on to wykorzystywał. I widocznie weszło mu to już w krew. Ale w odróżnieniu od Pinokia nie rośnie mu nos, tylko uszy ;)
czytelnik
czytelnik 7.12.2018, 18:36
Ciekawe co w następnym numerze.
marek
marek 5.12.2018, 15:40
Bronsiowi radni nie odzywają się na sesji Rady Miasta, gdyż wszystko ustala burmistrz wraz Czarneckim i Sową. Radni są dla Bronsia, jak dawniej, tylko semaforami. Mają wykonywać polecenia i podnosić ręce, gdy tak ustali. Interes Bronsia (niszczyć wszystkich jego "krytykantów" i wszystko, co związane z opozycją) ponad interesem miasta.
OLEŚNICZANIE
OLEŚNICZANIE 5.12.2018, 13:26
Ledwie początek i nuż mamy dość zaprzańca brony...
Monika Lewinsky
Monika Lewinsky 4.12.2018, 20:34
Impeachment polega zwykle na powołaniu specjalnej komisji [...] , która przesłu***e świadków oraz bada materiały źródłowe. Po ogłoszeniu wyników dochodzenia [...] podejmuje decyzję o ewentualnym pozbawieniu oskarżonego urzędu i immunitetu. To umożliwia postawienie oskarżonego przed sądem.
mania
mania 4.12.2018, 19:30
Do wyborów jako-tako, po rozczarowanie. Tak co 4 lata. Powiedzcie jak żyć? Urzędników przybywa, emerytów przybywa, darmozjadów przybywa. Jakby się nie odwrócić, d... zawsze z tyłu.
pytam
pytam 4.12.2018, 16:30
no to kiedy pierwsza próba odwołania Bornsia?Bo ciężkie lata nas czekają - trzeba się jakoś zacząć bronić przed tym człowiekiem
orzeł biały
orzeł biały 4.12.2018, 17:59
Zgadzam się -za to co wyrabia nowy burmistrz należy się czerwona kartka! Im wcześniej tym lepiej. Oleśnica zasłynie z referendum odwoławczym nowego burmistrza już na początku kadencji.
edi
edi 4.12.2018, 17:53
Do przegranej w 2014 Bronś był samorządowcem, ale po porażce wyborczej przez 4 lata pałał, jak widać, tylko zemstą i chęcią rewanżu. Zorganizował pospolite ruszenie, które zmiotło Kołacińskiego w I-szej turze. I teraz zaciężne wojsko chce obiecanej zapłaty. Wyborcy już są niepotrzebni, zrobili swoje a pozostałymi mieszkańcami nie ma co sobie głowy zawracać. Bronś śpieszy się z wdrażaniem planu pamietajac przy tym aby wypierać sie nawet tych nielicznych obietnic wyborczych i skłócić społeczność miejscową.Nigdy dotad w Olesnicy ludzie tak nie warczeli na siebie . Co się z tym człowiekiem stało?
to niefajnie
to niefajnie 4.12.2018, 18:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

dużo pytań
dużo pytań 4.12.2018, 15:58
Panie Kołaciński, pierwsze pytanie Do Nieomylnego na najbliższej sesji, skąd jego pomysł że to pan miał w czasie ostatniej kadencji zająć się renowacją dworca PKP. Nigdy pan takich deklaracji nie składał, w przeciwieństwie właśnie do Bronsia.
exSMD
exSMD 4.12.2018, 16:07
Bronś został zmuszony do naprawy kładki przez SMD. Za skarby świata nie chciał się tym zająć. Zostało to wymuszone akcjami. A teraz jeden z kolegów młodzieżowcow spija mu słowa z ust i czeka co mu skapnie z panskiego stolu.
czy nie?
czy nie? 4.12.2018, 15:45
No to czekamy na proces który wytoczy Panoramie uczciwy Bronś bo oskarżenia są poważne!!!Będzie walczył o swoje dobre imię.
znowu?
znowu? 4.12.2018, 15:12
Cyt. Panorama' Burmistrz Bronś skłamał"
smutne
smutne 4.12.2018, 15:04
Po lekturze panoramy nasuwa się smutny wniosek- Oleśnicą rządzi BANDA która nie cofnie się przed niczym.
po lekturze Panoramy
po lekturze Panoramy 4.12.2018, 13:05
Bronś PINOKIO ! Naprawdę żałosne jest, że burmistrz miasta na sesji rozpowszechnia niesprawdzone i nieprawdziwe informacje
LeM
LeM 4.12.2018, 14:07
Wstyd dla mieszkańców
techniczny
techniczny 4.12.2018, 09:00
Czy grupa teatralna Korytko ma dziś pilną próbe w ratuszu?
podpis
podpis 4.12.2018, 08:59
Jak słyszę/czytam, o budowie nowego marketu w Oleśnicy od razu na myśl nasuwa mi się nieomylny gbur... Nikt tak jak on w tym mieście nie przyłożył łapy do zniszczenia lokalnego handlu...
i bredzą
i bredzą 3.12.2018, 23:27
Trzeba cisnąć Bronsiowych, są ciency ponadto z kłamliwego układu jak się okazuje. Prawda się obroni panie Bielański, nie bać się zadawać dużo ciekawych i trudnych pytań, w końcu popełnią błąd. Już w zasadzie błądzą.
głosowałam na niego
głosowałam na niego 3.12.2018, 23:33
Radny Bielański to dla ferajny Janka wróg nr 1. To go nobilituje.
antyzoMO
antyzoMO 4.12.2018, 08:57
Panie Bielanski keep going!
recenzent
recenzent 3.12.2018, 22:46
Jak przeczytam to dam recenzje!
pipita
pipita 3.12.2018, 22:37
dobre mocne!
Proste!
Proste! 3.12.2018, 22:07
Widocznie dziennikarka wprowadziła pana burmistrza w błąd.
Janek Pinokio
Janek Pinokio 3.12.2018, 23:11
Taa ... A świstak siedzi i zawija w te sreberka. Serio wy macie ludzi za idiotów ? Jaki dziennikarz powie przedstawicielowi władzy, któremu zadaję niewygodne pytania skąd (od kogo) wie o sprawie. JB ciśnienia nie wytrzymał i palnął kłamstwo.
redaktor
redaktor 3.12.2018, 23:16
Wszystko wyjaśniamy w najnowszej Panoramie.
wreszcie coś się dzieje
wreszcie coś się dzieje 3.12.2018, 23:33
Bierzemy Panoramę hurtem.
zośka
zośka 4.12.2018, 20:43
Panorama znika jak świeże bułeczki - pozdrawiam ciepło Redakcję - tak trzymać ! :-)
Lex
Lex 3.12.2018, 22:28
Tak tak a aniołki sa garbate......Chę c dokopania przeciwnikowi zaćmiła wodza
niekoniecznie
niekoniecznie 3.12.2018, 22:14
Jutro poczytamy zobaczymy. Samo informowanie na sesji przez burmistrza że radny zaprosil TV brzmi dość sztucznie. Chodziło o to żeby przeciwnika poltycznego wziąć z zaskoczenia, żeby zaprzeczał tłumaczył sie że to nie on. W mysl zasady tylko winni sie tłumacza.
kpt. Żbik
kpt. Żbik 3.12.2018, 22:38
To się zgadza bo potem na milicji szedl hejt że jest donosicilem i bylo to wprost adresowane do środowiska kibiców z którym jest związany. Prowokacja ordynarna. Zaplanowany scenariusz.
jedyne wyjście
jedyne wyjście 3.12.2018, 23:46
Czyli chwytów niedozwolonych ciąg dalszy. Hmmm, koniec Janka będzie spektakularny, chyba że przestanie kłamać.
*
* 3.12.2018, 21:54
Janek z prawdą znów na antypodach ? Wielu to nie dziwi ale wielu dało sie znów nabrac .
JA
JA 3.12.2018, 21:41
Jeśli Hrehorowicz złoży mandat to będzie k;pina i parodia demokracji szydzenie z wyborców

Pozostałe