Urząd Miasta Oleśnicy informuje, że maseczek bawełnianych dla seniorów na razie nie ma

  • 16.04.2020, 13:39
  • kad
Urząd Miasta Oleśnicy informuje, że maseczek bawełnianych dla seniorów na razie nie ma
Dziś seniorom rozdawano jedynie jednorazowe maseczki medyczne.

Dziś w Urzędzie Miasta Oleśnicy rozdawano maseczki chirurgiczne seniorom, którzy po nie przyszli do ratusza. Teraz Urząd opublikował komunikat:

"Pragniemy uspokoić wszystkich seniorów, którzy dzisiaj w Ratuszu odebrali lub odbiorą pakiety ochronne, że wyjątkowo tylko dzisiaj rozdajemy maseczki medyczne. Te bawełniane, wielokrotnego użytku zwyczajnie do nas nie dotarły. Nie mamy na to wpływu. Ale szyją się (zdjęcie).

Aktualny popyt na maseczki bawełniane jest tak duży, że okoliczne szwalnie nie nadążają z produkcją. Wieczorem otrzymamy około 600 masek bawełnianych i do wyczerpania zapasów będą one jutro od godziny 8.00 do odbioru w Ratuszu, nawet przez te osoby, które dzisiaj otrzymały maski chirurgiczne. Nie chcieliśmy przerywać naszej akcji i dla zabezpieczenia pierwszych potrzeb rozdajemy maski jednorazowe".

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rado
Rado 17.04.2020, 20:30
Kompromitacja. Nie pierwsza i nie ostatnia naszego burmistrza.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 17.04.2020, 17:37
Jarek. Liczyłeś , ile tam tego było? Niby dużo. Ale kropla w morzu potrzeb przede wszystkim służby zdrowia. Na takie ilości nikt nie był przygotowany. Natomiast państwo dało d... bo nie miało jakiejś rozsądnej rezerwy dla służby zdrowia. Po ch... Polsce F16 gdy nie ma żadnych rezerw na wypadek W.
Jarek
Jarek 17.04.2020, 07:41
A kiedy będą maseczki od PIS które z taka fetą witano na okęciu. Może lokalni radni Oleśnica Razem coś zadziałaja w tej sprawie.
mam dość głupoli
mam dość głupoli 17.04.2020, 08:01
idioto maseczki jednorazowe kierowane są głownie do szpitali i to tam powinno się je nosić a ty masz sobie wyciągnąć chustkę bawełnianą, koszulkę bawełnianą przyciąć nożyczkami lub sobie kupić zwykłą maseczkę bawełnianą i na mordę głupią założyć!!! - maseczki JEDNORAZOWE po każdym wyjściu z domu, masz wyrzucić do odpadów medycznych - masz idioto taki kosz i tyle maseczek oraz rękawic?Po za tym, masz mieć taką maseczkę którą pierzesz codziennie w gorącej wodzie i prasujesz aby ubrać ją następnego dnia - maseczki jednorazowej nie upierzesz ani nie wyprasujesz - trochę myśl bo rozum gdzieś daleko w tyle u ciebie!
Panie Janku!
Panie Janku! 16.04.2020, 21:35
Maseczki – OK, ale co z respiratorami?
Panie Janku!
Panie Janku! 16.04.2020, 21:35
Maseczki – OK, ale co z respiratorami?
Dla kogo respiratory
Dla kogo respiratory 16.04.2020, 21:44
W Hiszpanii socjalistyczna władza zadecydowała, że w szpitalach nie można podłączać starych ludzi do respiratorów. Lenin wiecznie żywy!
Dla kogo respiratory
Dla kogo respiratory 16.04.2020, 21:44
W Hiszpanii socjalistyczna władza zadecydowała, że w szpitalach nie można podłączać starych ludzi do respiratorów. Lenin wiecznie żywy!
no i
no i 17.04.2020, 08:11
jak się wybiera wartości chrześcijańskie to nikt nie będzie od respiratorów odłączał starych a gdy lewackie to można od respiratora być odłączonym - każdy wybiera a póżniej niech nie narzeka że starych już nie leczą bo to tak naprawdę to jest eutanazja starych ludzi - lewactwo nie szanuje życia ani małego ani starego bo jest bezużyteczne
zw-kowalski
zw-kowalski 16.04.2020, 20:26
Pamiętacie poprzednie wybory ? ponoć przed drugą turą Bronś chodził i agitował potencjalnych wyborców. Czy tych samych wyborców odwiedził dziś Bronś i spytał " w czym mogę pomóc". dzięki twojemu głosowi zarobię kolejny milion"
zw-kowqalski znów nadaje...
zw-kowqalski znów nadaje... 16.04.2020, 21:30
ze Szwecji – na sowitym zasiłku (w Polsce takiego by nie dostał). Pamiętacie, jak to przed laty właśnie on wytoczył Bronsiowi, jak na pieniacza przystało, proces sądowy – za to, że Bronś publicznie wypił lampkę szampana na uroczystym otwarciu Intermarche? Ten absurdalny proces Bronś wygrał, czego zw-kowalski do dziś nie może mu darować.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 17.04.2020, 17:31
Rozmijasz się z prawdą. Nie jestem nn a zasiłku. Jestem na swoim. Ale gdybym zamknął firmę to dostanę zasiłek 80% poprzednich zarobków. Około 20 tys miesięcznie? Boli. Brons nie dał zgody na wypicie lampki szampana gdy małżonka otwierała lokal handlowy na 3 Mają 54. Wiec ukazałem zakłamanie Bronsia. Brons, sekretarz, skarbnik i wszyscy naczelnicy złożyli donos na mnie. Prokurator sporządziła akt oskarżenia. Zostałem uniewinniony. Do tej pory on i inni donosiciele mnie nie przeprosili. Panorama Oleśnicka napisała sprostowanie. Brons i jego ekipa nie przeprosili
.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 16.04.2020, 20:11
Maseczków ni ma i nie będzie ....
Rathaus
Rathaus 16.04.2020, 19:42
Życie dawno przerosło utytego spoconego...
Stop hiPOkryzji Bronsia
Stop hiPOkryzji Bronsia 16.04.2020, 19:47
Utyty zatrzymał się mentalnie w PRL-u .....
Sekcja Komunikacji Społecznej
Sekcja Komunikacji Społecznej 16.04.2020, 19:41
Szanowni Państwo. Przypominamy - odbiór maseczek WYŁĄCZNIE za okazaniem ważnej legitymacji Uniwersytetu III Wieku .....
Seniorka
Seniorka 16.04.2020, 21:38
Czy do tego uniwersytetu mogą się zapisać WYŁĄCZNIE wyznawcy p. Bronsia?
Rany Boskie
Rany Boskie 16.04.2020, 19:34
Już zdążyli zdefraudować ???
Rozczarowany
Rozczarowany 16.04.2020, 17:56
Wladza kompromitacja powinna podac sie do dymisji 40tys miasto i nie potrafią zorganizowac maseczek i zamiast do domów dostarczac to seniorów ściągają po jednorazowki.Tragedia!!!
sPOcony Janek
sPOcony Janek 16.04.2020, 19:56
Powiedz mi po co są te maseczki ?
Właśnie, po co ?
Otóż to ! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robią te maseczki ? One odpowiadają żywotnym potrzebom całego społeczeństwa seniorów w Oleśnicy. To są maseczki na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tymi maseczkami ? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas zakupione i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to są maseczki społeczne, w oparciu o sześć instytucji, które sobie zgniją, do jesieni w piwnicach ratusza i co się wtedy zrobi ?
Protokół zniszczenia...
Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
epi
epi 16.04.2020, 17:38
Szturm seniorów po darmowe maseczki. Ta akcja może być bombą biologiczną
Leszek
Leszek 16.04.2020, 17:29
Kolejna wtopa. Która to już? Jedyne co im wychodzi to podwyżki. Kompromituja sie co krok
fup
fup 16.04.2020, 16:05
Ale sie osmieszyli.Nie potrafia nic zorganizować.Pogonić nieudaczników
TK
TK 16.04.2020, 15:30
Kpina. Żenada. Skandal.
*
* 16.04.2020, 14:18
Amatorszczyzna to mało powiedziane... PO co wzywali ludzi skoro wiedzieli że wielorazowe dopiero będą potem? Dlaczego narazili seniorów? Czemu nie dostarczyli do domów? Propagandówkę o rzekomych sukcesach burmistrza Bronsia jakoś dociera do skrzynek, nawet panowie od wywożenia odpadów dostarczali. I czemu to rozdają tak późno? Od miesiąca o to ludzie prosili. Inne miasta rozdały już dawno zamawiając od miejscowych firm żeby je jednocześnie wspomagać. Ale my jesteśmy w Oleśnicy pod rządami Jana B...
Utytemu mówimy stanowcze NIE