Oleśnica dostała od rządu 28 laptopów

  • 09.04.2020, 08:30
  • Źródło: olesnica.pl
Oleśnica dostała od rządu 28 laptopów olesnica.pl
"Dzisiaj do Ratusza dostarczono laptopy, które zostały zakupione do zdalnej nauki, na wniosek Burmistrza Oleśnicy Jana Bronsia" - tak informuje o tym wydarzeniu oficjalny portal miasta.

"Zakup jest finansowany z zewnętrznych środków (100 tys. zł, uruchomionych przez Ministerstwo Cyfryzacji, w ramach  Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa). Jest to 28 komputerów mobilnych, które teraz trafią do 7 oleśnickich szkół podstawowych, a następnie zostaną wypożyczone uczniom zgodnie zapotrzebowaniem.

Uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji korzystają już z 80 laptopów, wypożyczonych im dotychczas przez dyrektorów szkół. Nowe komputery będą uzupełnieniem potrzeb" - czytamy na stronie miasta.

Portal olesnica24.com pisał o tym zakupie TUTAJ i TU

Źródło: olesnica.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oleśnica dostała od rządu 28 laptopów....
Oleśnica dostała od rządu 28 laptopów.... 13.04.2020, 11:07
..... które to decyzją nadburmistrza Jana Bronsia, w całości zasilą sekcję promocji.... A jak !!!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.04.2020, 15:02
O 28 komputerów postarał się Jan Bronś, który wolał pojechać na urlop, zamiast zostać ze społeczeństwem, które go utrzymuje od dziesięcioleci. 28 komputerów! Czy Jan Bronś wysilił się, by dowiedzieć się jakie są rzeczywiste potrzeby? Gdy był problem kładki nad torami - nawet nie próbował zbadać jakiej części społeczeństwa problem ten dotyczy. On stoi daleko od społeczeństwa. Społeczeństwo raczej jest dla niego balastem. Gdyby było inaczej - zostałby z nim w czasie pandemii, rezygnując z urlopu. Jakby to było odebrane, gdyby w tym czasie lekarze udali się na urlop?
SZOK
SZOK 09.04.2020, 14:28
Od rządu? I Jan Bronś to przyjął?
Rathaus
Rathaus 09.04.2020, 11:20
Żenada utytego spoconego na każdym kroku.
-
- 09.04.2020, 10:19
Jeśłi taka feta jest przy 28 jednostkach, to mam spostrzeżenie:

Gdyby to Bronś zakupił 620 kompów dla uczniów a nie KOłaciński,to mielibyśmy pochód przez całe miasto z orkiestrą i chórem UTW. Szkoda, że Kołek nie robił takiej propagandy. Ale chyba to nie w jego stylu.
Roma
Roma 09.04.2020, 09:29
A gdzie maseczki i wymagana odległość pomiędzy burmistrzem i dyrektorką ???
pamiętam
pamiętam 09.04.2020, 09:17
Burmistrz na każdym kroku krytykuje rząd, ale jak rząd daje laptopy to bierze. Ale w świadomości mieszkańców ma to wyglądać, że burmistrz to załatwił. Wszyscy pamiętamy, że to burmistrz Kołaciński doprowadził do zakupu 620 laptopów dla szkól.

Pozostałe