JAN BRONŚ VS ZBIGNIEW RYBAK. JEST DECYZJA PROKURATURY!

  • 06.04.2020, 17:45
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
JAN BRONŚ VS ZBIGNIEW RYBAK. JEST DECYZJA PROKURATURY! zdjęcie ilustracyjne
Redakcja "Panoramy Oleśnickiej" na posterunku. Jutro nowe wydanie, w którym znajdziecie kilka hitowych materiałów. Dziennikarze ujawniają niewygodne dla władz fakty. To będzie interesująca lektura na święta... Do poczytania między innymi:

TYLKO W PANORAMIE WYBUCH NA DZIAŁKACH W OLEŚNICY!
- To był "wesoły domek" opowiada Oleśnickiej jeden z działkowców. W nocy wstrząsnął nim potężny wybuch...

TYLKO W PANORAMIE HISTORIA ZAKAŻONEGO KORONAWIRUSEM
57-letni mieszkaniec Oleśnicy opowiedział Panoramie swoją historię, dzwoniąc ze szpitala na Koszarowej we Wrocławiu.

KORONAWIRUS
Do parków nie wejdziemy
Kolejki w sklepach - jak sobie radzą właściciele
Czy mogę jechać na działkę?
Uwaga na jogging nad stawami! I nie tylko tam!
Sypią się mandaty

TYLKO W PANORAMIE JAN BRONŚ VS ZBIGNIEW RYBAK. JEST DECYZJA PROKURATURY!
Prokuratura Rejonowa w Strzelinie oceniła zarzuty zawarte w zawiadomieniu burmistrza Oleśnicy. Jaką podjęła decyzję? Co będzie dalej?

LAPTOPY, WYBORY I INNE PANDEMIE
Cotygodniowa kronika czasów zarazy...

TYLKO W PANORAMIE HORRENDALNE KOSZTY PROPAGANDY
"Chryste Panie!" i "Jezus Maria!" - takimi okrzykami zareagował jeden z dyrektorów jednej z największych polskich drukarni, kiedy usłyszał, ile władze Oleśnicy zapłaciły za skład i druk swojej propagandowej gazetki. Kto zarobił te kosmiczne kwoty? Właściciel firmy, która przygotowywała materiały wyborcze Jana Bronsia, notabene szef... Miejskiej Rady Sportu, i jedna z drukarni, oddział niemieckiego koncernu. Zapis na jednej z faktur budzi wiele wątpliwości...  

TYLKO W PANORAMIE CO Z ŻYWNOŚCIĄ?
Nie dość, ze starszy na koronawirus, to jeszcze groziła nam ptasia grupa. Co z tą ostatnią? Wyjaśnia to w Oleśnickiej powiatowy lekarz weterynarii.

CZY BĘDZIE ZBIORNIK W PARKU?
Jak władze miasta odpowiadają na postulaty radnego Marka Kamaszyły, który chce budowy zbiornika retencyjnego w okolicy Wileńskiej.

TYLKO W PANORAMIE DRZEWA UMIERAJĄ, STOJĄC...
Czytelnik Oleśnickiej sugeruje, że drzewa obumierają, bo rewitalizacja parku została źle przeprowadzona

PROJEKTY ZA DROGIE
Jest problem z przebudową parkingu. Ceny projektów są za wysokie

TYLKO W PANORAMIE ILE TO KOSZTOWAŁO?
Za ile władze miasta zafundowały sobie w czasach pandemii nową stronę internetową? Oceny i komentarze

CZY MIASTO MA KONTROLĘ NAD DEKLARACJAMI ZA ŚMIECI?
Radny Wojciech Bartnik miał wiele wątpliwości w tej kwestii. Czy odpowiedź samorządu je rozwiewa?

TYLKO W PANORAMIE SKLEP NAPRAWDĘ BEZPIECZNY
Pomysłowość naszych mieszkańców nie zna granic! Świetny przykład, jak dbają o zdrowie swoje i klientów.

TYLKO W PANORAMIE PRACA TRWA, WIRUS NIE POMAGA
Z jakimi kłopotami boryka się wykonawca drogi na Łukanowskiej?

TYLKO W PANORAMIE ŚWIĄTYNIA W MIEDZI
Jak wyglądają prace na dachu kościoła NMP Fatimskiej.

NAUK Z KOMPUTERA W TWARDOGÓRZE
Zdziwicie się, ale nawet lekcje wychowania fizycznego są zdalne!

TYLKO W PANORAMIE TARG JEST CZYNNY
Odwiedziliśmy targowisko na Wrocławskiej. Jak wygląda obecnie handel w tym miejscu?

PANORAMA SYCOWA
O czym radzili radni, czyli zmodernizują Centrum Kultury
Szycie maseczek idzie pełną parą
Rekrutacja online
Raport burmistrza
Fina dużej inwestycji
Skąd pieniądze na baner?

FLESZ PO BIERUTOWSKU
Nowy sposób kontaktu władz z mieszkańcami

W BIERUTOWIE SZYJĄ MASECZKI
Burmistrz pomoże, a aktywne mieszkanki uszyją

...i w bonusie

KRZYŻÓWKA ŚWIĄTECZNA

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 10.04.2020, 12:53
Jasiu. Za pośrednictwem e-puap złożyłem zapytanie do urzędu dlaczego sztab kryzysowy nie został powołany 9-13 marca a dopiero 16 marca ? Spytałem też w oparciu o ustawę o informację jawną czy jako pracownik mieszkańców Oleśnicy pracowałeś w urzędzie 9-13 marca i jakie prace wykonałeś.
Koleżanki
Koleżanki 08.04.2020, 19:19
Panie Sekretarzu czekamy na Pana
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2020, 23:34
"W ubiegłym tygodniu personel i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach zaczęli odczuwać objawy typowe przy zakażeniu koronawirusem. Sanepid objął placówkę kwarantanną, a po wykonaniu testów okazało się, że zarażonych jest w sumie 70 osób. – Od wtorku spałem może trzy godziny, bo nie jestem w stanie przespać nocy. Sprawa jest patowa, jeśli ktoś nam natychmiast nie pomoże, to nie damy dłużej rady. Jeszcze moment i będą stąd wynosić trumnę za trumną – słyszymy w placówce z Tomczycach.

„Brakuje nam ludzi”

Dyrektor placówki Marek Beresiński podkreśla, że sytuacja jest niezwykle dramatyczna. – Przede wszystkim brakuje nam ludzi do pracy. Nie ma komu obsługiwać chorych. Dwie osoby zajmują się 86 chorymi. Od wczoraj nie podajemy leków, nawet insuliny i antybiotyków. Mieszkańcy leżą we własnych odchodach. Są osoby, które gorączkują, mają początek infekcji. Władze twierdzą, że zabiegają o pomoc dla placówki. – Nie mam czasu na media, mam urwanie głowy. Szukamy kadry, która zajmie się podopiecznymi. Jak byłaby możliwość, to już by była podmianka. Muszę kończyć, bo pracujemy na trzy telefony – mówi starosta grójecki Krzysztof Ambroziak w rozmowie "
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2020, 22:17
Czy ktoś wie jak się zakończyła rozprawa 28 lutego 2020 roku w sądzie pracy. Portal MO 29 stycznia podawał, że termin posiedzenia został wyznaczony na 28 lutego. Później cisza. Przełożono termin , zawarto ugodę ?
.
. 07.04.2020, 22:59
Wyznaczono kolejny termin rozprawy z nowymi świadkami. Pierwsza już się odbyła właśnie 28 lutego, zeznania pań z Ratusza mocno na korzyść sekretarza, sąd proponowal ugodę pełnomocnik Bronsia chcial się dogadać co do finansów twierdząc, że nie ma możliwosci powrotu byłego ( tymczasowo)sekretarza na stanowisko. Pan Rybak odrzucił ten idiotyczny pomysł, domaga się przywrocenia na stanowisko, no i stosownych środkow finansowych spowodowanych utratą pracy. Wedlug mnie najważniejsze o co walczy były sekretarz to honor, starty wizerunkowe jakie poniósł są nie do oszacowania, został poniżony , ośmieszony i odarty z godności przez Bronsia. Mam nadzieję, że pan sekretarz będzie konsekwentnie walczył o prawdę i z całą siłą uwidoczni hipokryzję obecnego burmistrza. Chodzi o prawdę, nic więcej.
zwkowalski
zwkowalski 07.04.2020, 23:37
Dzięki. To już wiem dlaczego pewne portale pominęły to milczeniem. Z tego wynika, że sekretarz może otrzymać jakieś 100 tys. Bo to już około roku. każda ze stron będzie miała prawo do apelacji. To jednak sądy w Polsce a nie w Europie.
Olek
Olek 07.04.2020, 21:57
Kogo to już dziś obchodzi. Czytam to i mam wrażenie że to odgrzewany kotlet. Ludzi dziś są w innym miejscu i maja inne problemy.
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2020, 22:15
Jak cię nie obchodzi to po ch... się denerwujesz ?
Halina
Halina 07.04.2020, 23:25
Trafne!
.
. 07.04.2020, 19:25
Jeżeli pan sekretarz wygra proces sądowy, Oleśniczanie powinni pozwać Bronsia o zwrot wszelkich kosztów z nim związanych, w tym odszkodowawczych. To nie jest zabawa, nie można dla własnego widzimisię tak potraktować człowieka. Jestem głęboko przekonany ,że rację ma pan sekretarz.
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2020, 22:19
do @kropka. Ja już mam kilkadziesiąt tysięcy za przewlekłości postępowań sądowych. Do tej pory żaden sędzia za to nie zapłacił. tak to działa. Pracownikowi za źle wykonaną pracę nie należy się wynagrodzenie lub musi ją poprawnie wykonać.
Hilux
Hilux 07.04.2020, 19:06
Benzyna tania więc może nadrabia zaległości?
Marcian
Marcian 07.04.2020, 18:21
Po Sycowie bez celu jeździ cały dzień bez celu samochodem marki Toyota RAV4 brązowa radny Lendka który nie tak dawno był sprawdzany przez CBA z Wrocławia.
.
. 07.04.2020, 18:05
Mam nadzieję ,że pan Rybak puści Bronsia z torbami.
as
as 07.04.2020, 22:19
tak będzie, A potem referendum.
Annia
Annia 07.04.2020, 17:46
W Sycowie jest jeden radniy Lendka który m to CBA się zainteresował .Teraz jeździ po Sycowie Toyota raf bez celu i kłamie się.
Kompromitacja
Kompromitacja 07.04.2020, 16:40
Bronś z tymi zarzutami dla Rybaka trafił jak Strzałą w płot.
ale jaja
ale jaja 12.04.2020, 16:39
To ten świński blondyn w prochowcu ???
Wilhelm Tell
Wilhelm Tell 07.04.2020, 16:43
Jaki specjalista do spraw zamówień takie zarzuty
fafik
fafik 12.04.2020, 09:44
A to ci pocisk do łuku, wygląda jak muł bagienny, a to taki cwaniaczek ;))
Pytanie
Pytanie 07.04.2020, 13:03
Jaka była kolejność wybór przewodniczącego miejskiej rady sportu i zlecenia z ratusza do jego firmy czy odwrotnie?
RS
RS 07.04.2020, 14:34
Transakcja wiązana
J-23
J-23 07.04.2020, 12:44
Redakcjo, zainteresujcie się tym, jak w UM i MOPS odczytali polecenie wojewody z 3 kwietnia i co z tym zrobili.
Covalsky
Covalsky 07.04.2020, 10:06
No i bimbrownię szlak trafił!
Co powie Janek? Zapłaci
Co powie Janek? Zapłaci 07.04.2020, 05:33
Czyli propaganda idzie pełną parą, a Ave Many odbiera długi wyborcze
Ochódzki
Ochódzki 07.04.2020, 17:51
Zapłacimy, zapłacimy ! Film zrobi na zlecenie instytucja i zapłacimy. Rachunki mam z Cepelii na dwieście osiemdziesiąt tysięcy - zapłacimy. I nie sprzedamy misia żadnemu muzeum nawet Narodowemu za milion !
Olek
Olek 06.04.2020, 21:56
Brawo Wy. Za gazete,za prawde i odwage. Tak trzymac! Jutro kupuje.
Olek
Olek 06.04.2020, 21:56
Brawo Wy. Za gazete,za prawde i odwage. Tak trzymac! Jutro kupuje.
Nie wierzę!!!
Nie wierzę!!! 06.04.2020, 21:33
Przygotowywał materiały wyborcze Bronsia? W tym te kłamliwe, które sąd w trybie wyborczym nakazał wycofać? Czy to nie ten no, tam gdzie ksero mają i takie tam? Przecież wszyscy wiedzą kto teraz jest szefem marionetkowej Rady Sportu.
?
? 06.04.2020, 21:27
Panie redaktorze, wszystkiego się domyślamy, o wydatkach na propagandę można powiedzieć szokujące od dawna. Proszę jedynie potwierdzić moje przypuszczenia;Prokuratura Rejonowa w Strzelinie wyśmiała zarzuty Bronsia w stosunku do Sekretarza Rybaka?
Ala
Ala 07.04.2020, 11:58
Już przeczytałam. Wysmiała :)))
oleśniczanin
oleśniczanin 07.04.2020, 13:25
I kto za to zapłaci? Kto to burmistrzowi prawnie napisał? Czy burmistrz Oleśnicy ośmiesza się nazbyt często?
Obywatel Piszczyk
Obywatel Piszczyk 07.04.2020, 15:04
Nie ważne kto napisał ważne , żeby burmistrz zwrócił koszty z własnej kieszeni, a nie z naszej.

Pozostałe