Rotacyjny system pracy w oleśnickim ratuszu

  • 06.04.2020, 16:05
  • kad
Rotacyjny system pracy w oleśnickim ratuszu UM Oleśnicy
Kontakt między pracownikami odbywa się online.

Urząd Miasta Oleśnicy poinformował, że burmistrz wprowadził od dzisiaj w Urzędzie rotacyjny system pracy.

Jak czytamy, "pracownicy oraz członkowie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zostali podzieleni na dwa zespoły – jeden wykonuje swoje obowiązki w urzędzie, drugi naprzemiennie realizuje zadania w domu, w sposób zdalny. Zapewniony jest stały wzajemny kontakt pomiędzy pracownikami, spotkania i ustalenia odbywają się w formie online.

Taka forma pracy ma na celu ochronę zdrowia zarówno interesantów, jak i urzędników. Obserwujemy, że stale rośnie liczba zachorowań na COVID – 19, z każdym dniem coraz bardziej wzrasta ryzyko zarażenia się koronawirusem przez każdego z nas. Większe środki ostrożności, również w urzędzie, są niezbędne. Urząd musi funkcjonować w sposób ciągły i spełniać swoje role w stosunku do mieszkańców. Dlatego wprowadzona nowa forma pracy ma temu służyć".

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ernest
Ernest 07.04.2020, 21:13
Stary człowiek i już nie może
...
... 07.04.2020, 19:20
Bronś się zupełnie pogubił.
Weronika
Weronika 07.04.2020, 19:04
Wierzyłam, że porażka z Michałem Kołacińskim coś Jana Bronsia nauczy, coś w nim zmieni. Srogo się zawiodłam. JB jako jedyny samorządowiec z powiecie tak jawnie nie kryje swoich politycznych sympatii i antypatii. O czym to świadczy. Czyim jest samorządowcem? Odpowiedź pozostawiam Państwu.
Fit
Fit 07.04.2020, 17:07
Ulany nierób stroni od roboty do lewej kasy pierwszy.
horacy
horacy 07.04.2020, 12:13
wy Kowalski macie w sobie coś z rycerza , zakuty łeb , mianowicie
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 07.04.2020, 10:01
Jan Bronś niech zrzeknie się 50% swojej pensji, którą otrzymuje z podatków tych, którzy teraz bankrutują.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 07.04.2020, 09:59
Kiedy Jan Bronś przeprosi za swój urlop w czasie pandemii, po którym nie poinformował swojego pracodawcy (oleśnickie społeczeństwo) gdzie był i czy poddał się badaniu na obecność koronawiorusa oraz 14-dniowej kwarantannie.
Bez komentarza
Bez komentarza 07.04.2020, 09:20
Hallo Edit..! Czy jesteś już po pierwszej kawie.. bo ja tak.
Marysia
Marysia 07.04.2020, 09:58
Halo! Właśnie kawka z tej ulubionej filiżanki :-)))
sPOocony Janek
sPOocony Janek 07.04.2020, 19:07
Hola, dziewuchy .... Zostawcie MÓJ ekspress do kawy w spokoju ....
Ja
Ja 06.04.2020, 22:41
Rośnie ilość zakażonych w drastycznym tempie. Różnie ilość zgonów, a partia rządząca zmienia kodeks wyborczy i nawołuje do wyborów. To już nie jest śmieszne. To jest tragiczne. Kiedy przyjdzie opamiętanie...
Piotr
Piotr 06.04.2020, 22:37
W tej sytuacji trzeba szukać dobrych rozwiązań. Popieram.
Jarek
Jarek 06.04.2020, 21:33
A Jan uważam ze to bardzo dobra decyzja. Każdy pracodawca powinien dbać o swoich pracowników. Bez nich urząd będzie stał i wtedy tez powiecie ze źle i ze nic nie zrobiono. I tak źle i tak niedobrze...
No szkoda
No szkoda 07.04.2020, 00:51
Jaruś, był czas i to całkiem niedawno kiedy wszystko funkcjonowało bez Bronsia, gdy był ma urlopie. Powiem ci w sekrecie, że miałem nadzieję, że może ma kwarantannę, że może zatrzymali go na granicy....? A tu kuśwa jednak wrócił...
Ale, dlaczego ja ???
Ale, dlaczego ja ??? 06.04.2020, 21:09
Każdego dnia Nieomylny zmagając się z przeciwnościami losu szuka odpowiedzi na pytanie dlaczego mnie to spotkało. Takimi właśnie prawdziwymi życiowymi rozterkami zwykłego burmistrza inspirowany jest serial paradokumentalny „Dlaczego ja?”

Każdy odcinek to inna opowieść o osobach żyjących tuż obok nas, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Śledzimy ich zmagania z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy odpowiedzi na to jedno proste pytanie - „Dlaczego ja?” Odpowiedź na to jedno wydawałoby się proste pytanie nie zawsze będzie możliwa, a niektóre rozwiązania zaskoczą nie tylko widzów, ale i samych bohaterów serialu.
Pokazówka Bronsia
Pokazówka Bronsia 06.04.2020, 20:56
Zamiast kupić szpitalowi respiratory – potrzebne teraz do ratowania zdrowia i życia wszystkich obywateli – Bronś odstawia pokazówkę z przesłaniem: patrzcie, oto ja, Bronś, ratuję zdrowie i życie swoich urzędników.
Za dużo urzędników
Za dużo urzędników 06.04.2020, 20:45
W Urzędzie Miasta Oleśnicy obecnie zatrudnionych jest za dużo urzędników – wskutek polityki kadrowej Bronsia, po jego powrocie do władzy. Za trwonienie pieniędzy oleśnickich podatników należy uznać np. potrzebne jedynie Bronsiowi rozdzielenie dwóch stanowisk: sekretarza miasta i naczelnika Wydziału Organizacyjnego (latami obydwa stanowiska z powodzeniem piastował jeden urzędnik, którego zresztą Bronś wyrzucił).
Układ
Układ 06.04.2020, 21:16
Dodaj jeszcze kierownika IT, który niemało zarabia w wielu miejscach i parę innych
U
U 06.04.2020, 21:16
Sorry to jest kierowniczka
Super
Super 06.04.2020, 20:38
Daragije druzja! Kak u Was ?
Mazinka
Mazinka 07.04.2020, 16:37
Szefie, szefie ..... Przypał !!! To tak miało wyjść:
https://www.polsatnews.pl/wiad…

Nie wiem, jak to się stało ....
Semafory
Semafory 06.04.2020, 20:51
Zdrawlja żełajem - Wasze Błagarodje .....
Holistycznie
Holistycznie 06.04.2020, 20:34
Ale, widzę, że nie wszyscy dostąpili zaszczytu wideokonferencji z Pierwszym .....
Cyrk
Cyrk 06.04.2020, 20:10
To jakaś kolejna urzędowa groteska. Ktoś dobrze zauważył, że fotki zainscenizowane jak na Kremlu.
ha ha ha
ha ha ha 06.04.2020, 18:14
W twierdzy Ratusz bawią się znakomicie!
Wioska Potiomkinowska
Wioska Potiomkinowska 06.04.2020, 21:11
Bawią się w dobrego cara (burmistrz) i w złych bojarów (Oleśniczanie) .....
;-)
;-) 06.04.2020, 18:04
Prosimy o podanie domowych adresów zastępcy burmistrza, sekretarza i naczelnik Susidko, byśmy wiedzieli, gdzie teraz załatwiać sprawy.
Dmitrij Pieskow
Dmitrij Pieskow 06.04.2020, 17:24
Telekonferencja, jak na Kremlu z Władymirem Władymirowiczem .... Pytania do Przywódcy, oczywiście starannie wcześniej wysekcjonowane .....

Pozostałe