Ostra dyskusja burmistrza Bronsia i radnego Bielańskiego o respiratorach i wyborach

  • 05.04.2020, 16:14
  • Krzysztof Dziedzic
Ostra dyskusja burmistrza Bronsia i radnego Bielańskiego o respiratorach i wyborach
Radny do burmistrza: Czas wreszcie zacząć realnie działać. Burmistrz do radnego: Proszę nie uprawiać demagogii i nie bić politycznej piany.

Zaczęło się od zamieszczenia przez burmistrza Oleśnicy Jan Bronsia poniższej grafiki na portalu społecznościowym.

Jan Bronś

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „RESPIRATORY! A nie WYBORY”

Zareagował na nią radny Paweł Bielański (Oleśnica Razem). Kontekstem dyskusji, która się następnie rozwinęła, jest postulat, by burmistrz zakupił z miejskich funduszy respirator dla szpitala, podobnie jak robią to gospodarze innych miast i powiatów, w tym starosta Jan Dżugaj.

Przytaczamy tę wymianę zdań:

Paweł Bielański
No właśnie! Czas wreszcie zacząć realnie działać. Kiedy miasto kupi interwencyjnie RESPIRATORY, sprzęt ochronny dla medyków i wolontariuszy Służb Ratowniczych? Kiedy maski dla mieszkańców, w szczególności seniorów? Proszę brać przykład ze Starosty Dżugaja czy Wójta gminy. Czekamy na konkretne działania, a nie uprawianie polityki spychologii.


Jan Bronś
Panie radny proszę nie uprawiać demagogii i nie bić politycznej piany. Nie czas na wątpliwej jakości fejsbukowe występy. Szpital powiatowy ma 12 respiratorów (dla porównania – Namysłów ma 4) i zabezpieczenie sprzętowe chroniące personel przed koronawirusem, o czym informował publicznie dyrektor placówki. Od Miasta szpital otrzymał już ponad 10 dni temu materiały za prawie 25 tys zł. To Miasto jako pierwsze uruchomiło środki z rezerwy na zarządzanie kryzysowe i wyposażyło przychodnie (także niepubliczne) oraz zarządców wspólnot w środki odkażające. To Miasto jako pierwsze zastosowało wobec przedsiębiorców wynajmujących lokale i dzierżawiących grunty obniżenie czynszu do symbolicznej złotówki. Jesteśmy w stałym kontakcie ze Służbami Ratowniczymi, to Pan Krawczak pomógł nam w zakupie części materiałów. Naszym zadaniem jest zachowanie zaleceń Ministra Zdrowia – całkowita izolacja, gdzie jest możliwa i dystansowanie społeczne jako standard. Tego się trzymamy. Niech Pan nie odwraca uwagi od chorych pomysłów bliskiej Panu partii PiS, no chyba, że uważa Pan, że wybory 10 maja są idealnym uwieńczeniem stanu epidemii w Polsce, bo jak się skończyło we Francji, to już wiemy. I nich Pan nie pisze o Bawarii, bo tam zagłosowało korespondencyjnie 1,1 miliona wyborców (i mają ponad 60 lat doświadczenia w ich organizacji). Polecam zająć się czymś konstruktywnym, Internet w izolacji na pewno kusi, ale, jak widać, chyba lepiej, żeby niektórzy czytali online bajki dzieciom lub uczyli haftu krzyżykowego.


Paweł Bielański
Panie burmistrzu jeżeli zakup sprzętu i środków zabezpieczających zdrowie i życie mieszkańców nazywa Pan demagogią to... naprawdę gratuluję samopoczucia i oceny sytuacji w jakiej się znajdujemy. Kolejni świadomi zagrożenia gospodarze miast, m.im. tych zrzeszonych w Związku Miast Polskich, informują o interwencyjnych zakupach respiratorów, bo wiedzą, że każdy respirator może być na wagę życia! Cytat "(...) Dmuchamy na zimne. Nawet jeżeli nie zostaną użyte w tej konkretnej sytuacji i oby tak było – to szpital na pewno wykorzysta ten sprzęt dla dobra starogardzian". To wypowiedź włodarza Starogardu. Szpital powiatowy w Stargardzie posiada 14 respiratorów. Takich przykładów z całej Polski można mnożyć. Kwoty wsparcia dla szpitala, które Pan wylicza są wręcz symboliczne. Służby Ratownicze wciąż prowadzą swoją publiczną zbiórkę potrzebują 16 500 zł ( https://zrzutka.pl/fxvg2n).
A polityczne wrzutki naprawdę, niech Pan sobie daruje. Swoją bierność i brak realnego finansowego wsparcia dla medyków i służb nieudolnie próbuje Pan przykryć politycznym jątrzeniem. Nie tędy droga. Żyje Pan wyborami, na których termin nie ma Pan wpływu, zamiast żyć realnymi problemami mieszkańców i miasta.
Skoro zakup ratujących życie respiratory uważa Pan za demagogie. To zapytam kiedy zabezpieczy Pan mieszkańców, w szczególności seniorów maseczkami? Wójt Kasina i Starosta Dżugaj już poczynili zakupy. A Pan na co czeka? Nawet w zwykłe maseczki nie może Pan zabezpieczyć mieszkańców? Przypomnę, pierwszy mieszkaniec Oleśnicy został zarażony koronawirusem 12 marca - gdzie wtedy Pan był? Miejski sztab kryzysowy powołał Pan dopiero 16 marca !!! To jest FAKT, który mówi wszytko o Pana podejściu do powagi problemu. Teraz nie czas na politykowanie tylko realne działanie oraz wsparcie finansowe na zabezpieczenia życia i zdrowia mieszkańców!
Informacja gospodarza Starogardu o respiratorach: http://www.miasta.pl/aktualnosci/starogard-gdanski-miasto-kupi-dwa-respiratory
Wspomóż Służby Ratownicze w walce z COVID-19! | zrzutka.pl


Jan Bronś
Panie radny, proszę uważnie czytać - szpital jest wyposażony w respiratory. Nadal próbuje Pan nieudolnie odwrócić uwagę od tego, co jest rzeczywistym zagrożeniem – od stanu umysłu PiS, który to stan przekłada się na stan państwa. Służby ratownicze są jednostką współpracującą z państwowym systemem ratownictwa medycznego, który dzięki działaniom pana idoli z PiS jest totalnie niedoinwestowany. Pisze Pan, że nie mam wpływu na termin wyborów; prawda, ale już za ich przeprowadzenie i narażenie oleśniczan mam być odpowiedzialny. Zabezpieczeniem nas wszystkich musi być izolacja i dystansowanie społeczne, skupiamy się na uświadomieniu tego mieszkańcom, bo trzymanie się tych zaleceń REALNIE zabezpiecza ich życie i zdrowie. Nie zamierzam z Panem więcej dyskutować, w przeciwieństwie do Pana mam co robić, ale jeśli Panu to pasuje - niech Pan zbija ten wątpliwy kapitał polityczny.


Paweł Bielański
Nie odpowiedział Pan na pytania, które postawiłem. Próbuję Pan zepchać brak szybkich, konkretnych działań politycznym jątrzeniem. Powtórzę nie tędy droga. Respiratory, maseczki, kombinezony, rękawice. Niech Pan zabezpiecza lokalne służby i mieszkańców, a nie myśli o wyborach.

 

Jan Bronś
Wszystkie służby sanitarne i medyczne oraz rząd RP jednym głosem mówią: zostańcie w domach, tylko separacja społeczna, odpowiedzialne zachowania, dbałość o higienę i przestrzeganie zaleceń może spowolnić rozprzestrzenianie się epidemii. Musimy dać czas naukowcom na opracowanie skutecznej szczepionki i leków. Szczyt zachorowań w Polsce  prognozowany jest za 3-4 tygodnie, czyli pomiędzy 19 – 26 kwietnia i to pod warunkiem, że przedświąteczny czas spędzimy nie na tłumnych zakupach, a same Święta tylko w domach – bez gości i bez licznych odwiedzin. Jeśli nie – ogniska choroby wybuchną w wielu miejscach na nowo. Wybory 10 maja – mrzonka, co więcej narażanie zdrowia i życia setek tysięcy Polaków. W samej Oleśnicy organizacja wyborów to przedsięwzięcie, w którym bierze udział około 250 osób – członków komisji wyborczych i obsługujących ich pracowników. Ci ludzie, a przede wszystkim wyborcy, muszą mieć poczucie, że uczestniczą w ważnym wydarzeniu, a nie hucpie, która może - nie dość, że być podważona przez sądy - to jeszcze narazić ich na realne niebezpieczeństwo.  Wybory muszą być równe, równe, bezpośrednie, powszechne. Te planowane na 10 maja przez obecną władzę nie spełniają tych postulatów i przeczą  zasadom demokratycznego państwa prawa. Nikt odpowiedzialny za zdrowie i życie obywateli nie chce i nie powinien uczestniczyć w tym spektaklu i mam nadzieję, że do rządzących to dotrze.

Krzysztof Dziedzic

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2020, 23:32
"W ubiegłym tygodniu personel i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach zaczęli odczuwać objawy typowe przy zakażeniu koronawirusem. Sanepid objął placówkę kwarantanną, a po wykonaniu testów okazało się, że zarażonych jest w sumie 70 osób. – Od wtorku spałem może trzy godziny, bo nie jestem w stanie przespać nocy. Sprawa jest patowa, jeśli ktoś nam natychmiast nie pomoże, to nie damy dłużej rady. Jeszcze moment i będą stąd wynosić trumnę za trumną – słyszymy w placówce z Tomczycach.

„Brakuje nam ludzi”

Dyrektor placówki Marek Beresiński podkreśla, że sytuacja jest niezwykle dramatyczna. – Przede wszystkim brakuje nam ludzi do pracy. Nie ma komu obsługiwać chorych. Dwie osoby zajmują się 86 chorymi. Od wczoraj nie podajemy leków, nawet insuliny i antybiotyków. Mieszkańcy leżą we własnych odchodach. Są osoby, które gorączkują, mają początek infekcji. Władze twierdzą, że zabiegają o pomoc dla placówki. – Nie mam czasu na media, mam urwanie głowy. Szukamy kadry, która zajmie się podopiecznymi. Jak byłaby możliwość, to już by była podmianka. Muszę kończyć, bo pracujemy na trzy telefony – mówi starosta grójecki Krzysztof Ambroziak w rozmowie
"
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2020, 22:13
Tuż obok niejaka M . Graczyk, policyjna emerytka, podała " Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś kupił..." po czym wymieniła rzekomo co on Jaś kupił. Pozwoliłem sobie napisać "To jakiś żart. Pani M .Graczyk , policyjna emerytka, niezbyt dokładnie zna się na finansach miasta. Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś nic sam nie kupił. On zarabia śmieszne kwoty. To mogła kupić gmina miasto Oleśnica lub Urząd Miasta Oleśnica. Pani Graczyk. Popisała się pani przy rondzie. Proszę sprawdzić czyj NIP jest na fakturach zakupu. To nie kupił Jaś. To kupili podatnicy Oleśnicy którzy zatrudniają Jana Bronsia . On jedynie zlecił zakup tych rzeczy. Czas na powrót do szkoły. Na szkółkach policyjnych tego nie uczą. Jest reklama pewnego banku. Chłopiec mówi "a tata pieniądze bierze ze ściany". Skąd pani bierze takie komunikaty ?"
.
. 07.04.2020, 23:16
Kierowniczka sekcji zestresowana już sama nie wie co pisze. Oczywiście zw masz rację no chyba, że ktoś ja zmusił do napisania tej oczywistej bzdury .
Hehe
Hehe 07.04.2020, 22:54
Wie Pan jak to w tym starym kawale. Dlaczego policjanci chodzą po dwóch?
?
? 08.04.2020, 00:17
Dlaczego? Bo nie znam.
Jarek
Jarek 07.04.2020, 22:01
Pani radny bardziej bym chciał usłyszeć co ma Pan do powiedzenia w kontekście wyborów prezydenckich do których tak prze pańskie ugrupowanie parlamentarne. Cze może nie lepiej wydać te pieniądze na ochronę zdrowia a nie na te farsę.
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2020, 22:11
Jarek. A w USA kiedyś bili Afroamerykanów. Rzecz dotyczy działania miasta na rzecz jego mieszkańców.
Majer
Majer 07.04.2020, 13:05
Alternatywa dla respiratorów do stosowania nawet w domu: https://e-majer.pl/pl/c/PANDEM…
Waldek
Waldek 06.04.2020, 17:35
Za PO był taki min. finansów co powiedział :piniędzy ni ma i nie będzie" Bardzo dobrze gospodarowanie finansami w Ratuszu oddaje ten wpis jednego z uczestników ::" Czy dobry gospodarz-a taki myśli tez o latach chudych jak te -wyrzuca sekretarza z którym całą wieczność umiał współpracować, a który co by nie powiedzieć umiał zarządzać, i powołuje nowy wydział organizacyjny dla p.Susidko, ale tez przygarnia nowego sekretarza (oba te obszary były w gestii b. sekretarza). Dlaczego M.Susidko nie wróciła na poprzednie stanowisko oświatowe ?. Dalej powołuje jakąs komórkę/tubę ds.komunikacji i sciaga z ze stanowiska dyr. ds. dróg p. Graczyk plus 2 inne osoby, ?! A jeszcze cała reszta krwopijców pijarowców?! I teraz w chudym okresie za ten dwór trzeba płacić. A gdzie jeszcze wypływa kasa z UM o czym my nie wiemy.Trzymam kciuki za Zb. Rybaka, sekretarza."
zw-kowalski
zw-kowalski 06.04.2020, 12:50
Kochani. A ile wy lat macie ? Że tak bardzo się dziwicie ? A ile można urwać dla siebie kupując maseczki, respiratory itp. itd. ? Miałem dość dobry kontakt z kilkoma kandydatami na burmistrza gdy mieszkałem w Oleśnicy. Wszyscy jakby się najarali mówili o pewnych kwotach jakie wykonawca ma zostawić u zleceniodawcy. Gdy pracowałem jako samodzielny księgowy w spółce gdzie właścicielem był Niemiec to prokurent , też Niemiec, znał wszystkie obowiązujące stawki. Gdy wracał ze szkoleń organizowanych przez konsulat to podawał ile kosztuje zgoda ma postawienie marketu, galerii handlowej itp. Oczywiście mu nie wierzyłem. Ale sam kiedyś brałem udział w szkoleniu gdy zmieniały się przepisy co do kont w pełnej księgowości. I wiem jak Niemcy podchodzą do Polski.
marek
marek 06.04.2020, 11:37
Burmistrz Bronś trzyma pieniądze na kupno i potem remont dworca - ponad 20 mln zł. Bo tak pochopnie obiecał w trakcie wyborów. Panie burmistrzu mieszkańcy miasta najpewniej zwolnią Pana z tej obietnicy. Proszę przeznaczyć te pieniądze na ratowanie mieszkańców i firm oleśnickich. To się kiedyś zwróci w pieniądzach, a Pan zyska w opinii, która teraz jest mocno nadszarpnięta.
Tiwwał
Tiwwał 06.04.2020, 16:03
Panie Janku, dziękujemy za życzliwe na naszą ofertę w sprawie remontu dworca.... Dogadamy się jak zawsze ....
mieszczuch
mieszczuch 06.04.2020, 11:30
"Służby ratownicze są jednostką współpracującą z państwowym systemem ratownictwa medycznego, który dzięki działaniom pana idoli z PiS jest totalnie niedoinwestowany." - tak napisał Jan Bronś . Pomijam polityczną zajadłość w stosunku do radnego Bielańskiego. Ale mamy przykład totalnej hipokryzji. Jan Bronś \dysponując ponad 200 milionowym budżetem na szpital przeznaczył żałosną kwotę 25 tysięcy złotych. 25 tys przekazał na ochronę życia mieszkańców a na gazetki jakieś propagandowe co miesiąc wydaje ponad 10 tysięcy złotych. Naprawdę himalaje hipokryzji i zakłamania
Stanisław Tym
Stanisław Tym 06.04.2020, 13:34
Witam , może nie jestem zwolennikiem Pana Burmistrza , ale kwotę która Pan podał tych 200 mln to jest lekka przesada , skąd mamy takie dane , proszę podawać sprawdzone informacje a nie jakieś z sufitu . Stanisław Tym
Cytat z artykułu
Cytat z artykułu 06.04.2020, 13:48
"Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Oleśnicy radni przyjęli uchwałę budżetową na nadchodzący, 2020 rok. Dochody zaplanowano na rekordowym poziomie 204,5 mln złotych, z czego dochody majątkowe (np. ze zbycia nieruchomości) to ok. 21 milionów złotych"
..
.. 06.04.2020, 11:40
Bronś jak zwykle kłamie - Bielański nie jest członkiem PiS.
A
A 06.04.2020, 11:28
Podłączcie Jaśka pod respirator! Szybko i koniecznie!
Doktor Mengele
Doktor Mengele 06.04.2020, 17:26
Lepiej pod AED ....
m
m 06.04.2020, 11:03
Brońś ZAWODZI w pełnej linii - doszło do takiego absurdu i takiej małostkowości tego człowieka że zamiast zajmować się realnymi działaniami wykłóca się z radnym!To jest upadek i tego człowieka i miasta.Ktoś napisał że na czas epidemii byłby bardziej przydatny burmistrz - lekarz!To prawda!Ale coś mieszkańców pchnęło do podjęcia złych decyzji a dziś płacą WSZYSCY wysoką cenę tego wyboru.Miasto pozostawione same sobie - dryfuje a gospodarz tego miasta ignoruje wszystkich i wszystko!
zw-kowalski
zw-kowalski 06.04.2020, 10:27
Bronś robi to na co mu lokalne media pozwalają. Jakoś portal MO w marcu nie podał jak pracował burmistrz i jego zastępczyni. Taka rubryka była wcześniej. Nie wiem jak *** bo ich z założenia omijałem.
Bastian
Bastian 13.04.2020, 11:13
Hmmmm, nie pracowali z paprotką, a piniądze wzięli .... Trzeba będzie to zgłosić do prokuratury .....
?
? 06.04.2020, 11:01
Pytanie ile ta medialna ochronka kosztuje?
Rafael Santi
Rafael Santi 06.04.2020, 17:27
....w moim Radio - 22.000 PLN ...
Stanisław Tym
Stanisław Tym 06.04.2020, 10:07
Drodzy Państwo Pan Burmistrz Jan jako dobrowolny wyznawca teori : - Tylko ja tu jestem mądry , twierdzi , że wszystko jest Ok . Tacy ludzie jak Burmistrz są przekonani , że na sezonowa grypę więcej ludzi umiera niż na C 19 , wiec nie ma co wpadać w panikę !
Olesnica bądź mądra , wyciągnij z tej lekcji naukę i niech twój następny wybór będzie właściwy . Pytanie czy tera lepszy burmistrz z wiedza powiedzmy politechniczną , czy burmistrz lekarz . Przy okazji maseczki są w aptece w Dobroszycach , a płyn do dezynsekcji moza zrobić : 100 ml wódki , 100 ml octu , 20 ml wody , 20 ml mydła w płynie . Życzę dużo zdrowia Stanisław Tym
Olesnica
Olesnica 06.04.2020, 08:51
niech Bielański pokaże jakie realne wsparcie zostało udzielone szpitalowi przez czas ich rządów w Oleśnicy? konkretnie co za ile? i kiedy ?
Stanisław Tym
Stanisław Tym 06.04.2020, 09:57
A co w zeszłej kadencji mieliśmy C19 w Olesnicy . Pan pisze ale chyba nie wie o czym , bo mu tak chyba kazali . Stanisław Tym
.
. 06.04.2020, 09:19
Nio ale w poprzedniej kadencji rządzący wyprowadzili Szpital z zapaści no i rzecz najważniejsza, nie było epidemii. Ktoś czegoś nie
rozumie? Jest to poza możliwościami poznawczymi autorki tego tekstu?
...
... 06.04.2020, 09:03
To jest szpital powiatowy, ale nie można porównywać czasu pandemii z normalnym. Teraz trzeba podejmować ponad normatywne działania. Chodzi o Życie oleśniczan !!!!, a Bronś tego nie widzi.
Pytanie
Pytanie 06.04.2020, 09:00
Dlaczego radny rady miasta ma występować w roli rzecznika rządu? Wybrany został na radnego. Skąd to pokrętne rozumowanie wyznawców Jana Bronsia?
 Radio Erewań
Radio Erewań 06.04.2020, 08:31
Takie bajki to nie Pan w Radiu Rodzina opowiada, Panie nieomylny.
czas na zmianę
czas na zmianę 06.04.2020, 07:58
Brons nie nadaje się na burmistrza walki z pandemią. Czas na człowieka czynu. Bronś schował się, czeka na decyzje rządu (który tylko krytykuje) i oszczędza pieniądze na swoje budowle oraz pomnik Piłsudskiego.
M
M 06.04.2020, 04:05
Miesiąc trwa pandemia, a Bronś chwali się że na szpital z budżetu skierował 25 tys. ŻENADA to Ali powiedziane . Pamiętajcie projekt plaża? Wyjazd 3 urzędników z E. Małys Niczypor na czele nad morze? . Ile wydał wówczas 40 tysiące. Taki gospodarz. Kpi sobie z podatników w żywe oczy
Ktoś z Oleśnicy kto zaczyna bać się życia w obecnej Polsce
Ktoś z Oleśnicy kto zaczyna bać się życia w obecnej Polsce 06.04.2020, 00:05
Dlaczego panie Bielański rząd nie zabezpieczył szpitale w respiratory? Dlaczego rząd PiS sprzeniewierzył pieniądze w agencji rezerw materiałowych, przez co w kryzysie brakuje wszystkiego? Bijesz pan pianę a to rząd PiS jest za wszystko odpowiedzialny. Aż wstyd dzieciom tłumaczyć, że gdzie się człowiek nie obejrzy to społeczeństwo musi na wszystko zbiórki robić, wstyd a pan się tylko wykłuca ciągle, wymiotować się już chce.
Stanisław Tym
Stanisław Tym 06.04.2020, 10:53
Panie co sie boisz o życie , odpowiadam ,do Polski powróciło 50 tys naszych rodaków którzy w normalnej sytuacji mówili nigdy więcej do tego polskiego syfu ....... i tak dalej . To dlaczego wracają , bo czuja sie tutaj bezpiecznie . A co do szpitali , masz pan władze samorządową której *** obowiązkiem było zadbać o szpitale a dokładnie o zabezpieczenie zaplecza w niezbędny sprzęt medyczny do walki C 19 . Jest wiele powiatów i miast w Polsce której samorządowcy nie myśleli o urlopach a działali narzecz wspólnoty . A takie wylewanie pomyj na PIS to jest nie wporzadku , jestem ciekawy jak by rządziła PO i PSL co by w tedy było, może kolega pamięta Ptasią Grypę w 2010 . Trzeba sie trochę zastanowić nad tym co sie pisze .Tyle razy prosiłem, o merytoryczne wypowiedzi pomagajmy sobie , wykorzystujmy ten portal do porzytecznych rad jak przetrwać C19 , wszystko jest ważne . Pozdrawiam Życzę miłego dnia Stanisław Tym


marek
marek 06.04.2020, 00:17
A co Radny Bielański ma wspólnego z rządem? Radny zajmuje się sprawami miasta i ma za zadanie kontrolować burmistrza i to sprawnie czyni. Takiego radnego nie było od dawna.
on
on 06.04.2020, 08:59
ty się chyba człowieczku z głupim na głowy zamieniłeś. Większego karierowicza i nie udacznika nie było w historii Oleśnicy
Ratownik
Ratownik 06.04.2020, 07:15
Dokładnie. Radny pyta burmistrza jak zabezpiecza mieszkańców. I słusznie, bo od tego są radni. Działania miasta w zakresie wsparcia medyków bardzo słabe
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 05.04.2020, 22:19
Jan Bronś niech przeprosi za swój urlop w czasie pandemii i za ignorowanie społeczeństwa, dzięki któremu ma środki do życia od dziesięcioleci i niech zrzeknie się 50% swojej pensji, którą otrzymuje z podatków tych, którzy teraz bankrutują. Paweł Bielański niech zrzeknie się diety i do tego niech namawia innych radnych. Też niech pamięta, że przez lata poprzedniej kadencji miał gdzieś sprawiedliwość społeczną, piastując jednocześnie stanowisko kierownicze w miejskiej spółce i szefa komisji rewizyjnej.
Początki końca
Początki końca 05.04.2020, 21:41
Brons chciał zmiany starosty , a teraz niech się martwi o swój stołek , urlopik itd mam nadzieje że radni przy absolutorium zagłosują jak im mówi sumienie a nie nieomylny
.
. 05.04.2020, 21:35
Skąd tyle agresji w burmistrzu. To mowa wręcz nienawiści. Nie przystoi takie dzielnie ludzi. Jest trudny czas, ale nic nie uprawnia do takiej formy agresywnej wypowiedzi.

Pozostałe