Burmistrz Oleśnicy w sprawie zakupu respiratorów

  • 05.04.2020, 12:24
  • Krzysztof Dziedzic
Burmistrz Oleśnicy w sprawie zakupu respiratorów
Jan Bronś zakup respiratorów powiązał z wyborami prezydenckimi.

Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś udostępnił na portalu społecznościowymi grafikę z napisem: "Respiratory! A nie wybory".

Można odebrać to jako odpowiedź na postulat, by zakupił z miejskiego budżetu respirator dla oleśnickiego szpitala, co byłoby wkładem miasta w obronę mieszkańców przed chorobą, a nawet śmiercią. 

Pisaliśmy o tym tutaj - kliknij link nr 1 i nr 2

Oto wpis burmistrza Oleśnicy:

Jan Bronś

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst „RESPIRATORY! A nie WYBORY”

Krzysztof Dziedzic

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

weteran
weteran 10.04.2020, 14:30
Bronś czynów potrzeba, a nie zbytecznej gadki, zatrutej jadem, złośliwością, cynizmem, mową nienawiści.
cytata
cytata 07.04.2020, 09:02
Skuteczne leki wkrótce powinny być dostępne, mam nadzieję – dla wszystkich, oraz to, co jeszcze lepsze – jest szczepionka przeciw koronawirusowi. Gdy tylko przejdzie wszystkie wymagane testy i procedury, zostanie udostępniona światu.

Czego potrzebujemy najbardziej? Cierpliwości i wytrwałości.


I jeszcze jedno dosłownie sprzed paru minut:
Wiadomość z Bergamo – Pacjenci nie umierają na żadną głupią grypę, czy koronagrypę, czy COVID-10. Pacjenci umierają na paskudne zapalenie płuc. A to już inna bajka.
Na zapalenie płuc choruje rocznie około 450 milionów ludzi – siedem procent ogólnej liczby ludności świata – a liczba zgonów(link is external) sięga około 4 milionów.

I jeszcze mała uwaga – respiratory również często wywołują zapalenia płuc...
zw-kowalski
zw-kowalski 06.04.2020, 09:59
Argument Bronsia, że Namysłów ma mniej jak Oleśnica nie jest właściwy. Oleśnica ma 6 razy więcej zarażonych jak wynika ze statystyk ogólnopolskich. Oczywiście respirator może być nie przydatny. Ale tak samo mamy nieprzydatne wojsko od 1945 roku bo wojny jako takiej nie było. Można kupić respirator dla samego poczucia bezpieczeństwa. Nie przekazywać szpitalowi. Można go będzie później ze stratą sprzedać. Ja tak kupuję assistance. Jeździ się bezpieczniej ze świadomością, że jakby co to mam holowanie. Bronś jakoś zaniechał pokazywania się w tym trudnym momencie dla was momencie
Roxy
Roxy 06.04.2020, 08:49
Nigdy nie popierałem Bronsia, ale takie głupoty i kłamstwa jakie tutaj są pisane przez niektórych ludzi to aż normalnie rzygać się chce. PiS i ludzie z tego otoczenia z tym śmiesznym kibolem na czele przechodzą sami siebie z tą nienawiścią. Teksty typu zróbmy coś ponad podziałami partyjnymi nie działają już na ludzi. Nie wierzę ludziom poglądów pana kibica bo to kłamcy i malkontenci chcący dorwać się do władzy. Rządzili 4 lata i co niby takiego dobrego zrobili w Oleśnicy??? Nic,nic i jeszcze raz nic. Jeszcze większe podziały powstały w Oleśnicy. I ich śmieszny patriotyzm na pokaz. Ciekawe co by zrobili jak by ktoś na Polskę napadł? Pierwsi by uciekali. Znam takich, a bronili by jej normalni zwykli Polacy, którzy nie afiszują się swoim patriotyzmem.
marek
marek 08.04.2020, 10:12
Ja nie jestem z PiS, ale nie podoba mi się od 25 lat działania Bronsia. On nie nadaje się na kierowanie dużym zespołem - jest typowym autokratą, robi co mu się podoba i nie liczy się z innymi opiniami. A jak powinien działać to się schował do UM.
Olesnica
Olesnica 06.04.2020, 08:18
niech Bielański pokaże jakie realne wsparcie zostało udzielone szpitalowi przez czas ich rządów w Oleśnicy? konkretnie co za ile? i kiedy ?
marek
marek 08.04.2020, 09:57
Wtedy nie było pandemii i nie trzeba było tego robić. Natomiast teraz M. Kołaciński dałby znaczącą pomoc. Nie kupowałby dworca, a pieniądze przeznaczyłby na starszych i dzieci.
dyr
dyr 06.04.2020, 08:15

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

on
on 06.04.2020, 08:11
Bielański a gdzie byłeś przez ostanie 4 lata ? jak rządziłeś ty i twoi wierni poddani z pis? dlaczego wtedy nie wspomagaliście szpital? dlaczego nie robiliście zakupów inwestycyjnych dla szpitala? robisz sobie kampanie bo co ? chcesz w przyszłości kibolu startować na burmistrza ?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 05.04.2020, 22:21
Jan Bronś niech przeprosi za swój urlop w czasie pandemii i za ignorowanie społeczeństwa, dzięki któremu ma środki do życia od dziesięcioleci i niech zrzeknie się 50% swojej pensji, którą otrzymuje z podatków tych, którzy teraz bankrutują.
Zabawa Bronsia
Zabawa Bronsia 05.04.2020, 21:55
Zamiast po męsku ogłosić, że kupi respiratory albo że nie kupi respiratorów, bawi się w ciuciubabkę i chichocze: „No, zgadnijcie – kupię czy nie kupię?”. Tymczasem zakup respiratorów to kwestia zdrowia i życia, ale tę kwestię Bronś sprowadza do własnych politycznych gierek. W ten sposób udowadnia, że w czasach zarazy jest niewłaściwym człowiekiem na niewłaściwym miejscu. Cóż – czego spodziewać się od burmistrza, który w pierwszych dniach zarazy opuścił miasto?
Nadzieja
Nadzieja 05.04.2020, 19:46
Brak wizji , kreatywności i odpowiedzialności. Wieś śpiewa i tańczy. Wracaj nieomylny do tej swojej chatki
.
. 05.04.2020, 16:18
Wybory , wybory, wybory, PIS PIS PIS , Wybory, wybory, wybory , PIS, PIS , PIS .... Tym żyje burmistrz Oleśnicy
Mój dopisek
Mój dopisek 05.04.2020, 22:00
No właśnie – tym żyje burmistrz... więc nie ma, biedak, czasu na zakup respiratorów.
real
real 05.04.2020, 16:01
Nie blokujcie komentarzy wam niemiłych. Jesteście TVPInfo bis.
internautka
internautka 05.04.2020, 22:30
@real podpisz się to wpiszemy kilka komentarzy na twój temat. Spodziewaj się, że mogą ci być niemiłe i nie będziesz mógł zablokować. Pewnie jesteś pierdołą życiową niedojdą z wystającym brzuchem i nie masz sie czym w życiu pochwalić. Ale Tuskowi zawierzyłeś siebie i to ci wystarcza safanduło oglądaczu tefałenu.
Pytanie do reala
Pytanie do reala 05.04.2020, 22:03
Czy ty jesteś ze szczujni TVN24
lidl
lidl 05.04.2020, 16:06
Etam. Na MO założyli mi bana mimo że pisałam zgodnie z regulaminem, na temat, bez hejtu i obrazy, bardzo grzecznie. Ale nie po myśli umiłowanej władzy. Czyli tamci są TVN a tu TVP?
Do lidli
Do lidli 05.04.2020, 22:13
Zaraza weryfikuje nie tylko polityków, ale i dziennikarzy. Oprócz TVP i TVN mamy jeszcze inne media, słowem: jest w czym wybierać. I o to chodzi: możemy wybierać media.
brak słów
brak słów 05.04.2020, 16:00
brak słów na tego nieroba Bronsia.
real
real 05.04.2020, 15:57
Panorama kiedyś normalna lokalna gazetka stała się pisowską "szczujnią', cóż takie czasy.
Żenada
Żenada 05.04.2020, 16:00
Ten moment, kiedy po czytaniu wyłącznie prawd objawionych Kijakowskiej oraz propagandówek ratusza, kogoś reprezentującego zdrowy rozsądek i obiektywizm nazywa się "szczujnią".
mar.
mar. 08.04.2020, 10:03
Jedyne medium, które pisze o prawdę o władzy oleśnickiej. A tutaj większość atakujących to niektórzy pracownicy UM.
Janina Opieka
Janina Opieka 05.04.2020, 15:55
Czy dyrektor Klakier już skomentował? Poszła już nagroda dla niego z ratusza za włazidu?
telefonia
telefonia 05.04.2020, 22:32
Dyrektor Klakier zadzwonił osobiście do Nieomylnego poparcie wyraził podniósł sobie morale.
ZD
ZD 05.04.2020, 15:41
Panie burmistrzu niech pan zejdzie na ziemie. Co sie z panem dzieje ?!?! Odlatuje pan coraz dalej i dalej. Pana ostatnie działania szokuja najwierniejszych wyznawcow. Klakierzy na fb topnieja . Burmistrzu ziemia do pana!!!!
Ciao Italia
Ciao Italia 05.04.2020, 15:10
Parafrazując gramotną twórczość gBurmistrza: KOMISARZ - NIE BURMISTRZ !!!!!
Czytam  i nie wierzę
Czytam i nie wierzę 05.04.2020, 15:07
Chłopie! odlatujesz na całego...
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 05.04.2020, 14:57
Kiedy Jan Bronś wypowie się w sprawie swojego urlopu w czasie pandemii? A może też przejdzie do konkretnego działania i zrezygnuje z 50% swojego wynagrodzenia, które pochodzi w całości z podatków m.in. tych podatników, których zlekceważył, udając się na urlop. A ci podatnicy teraz bankrutują, zwalniają pracowników.
Babcia Leokadia
Babcia Leokadia 05.04.2020, 15:58
Czekaj tatka latka
.
. 05.04.2020, 14:56
Czym ten człowiek się zajmuje?
Natychmiast powinno się go odwołać ze stanowiska.

Pozostałe