Nowy zastępca komendanta policji w Oleśnicy

  • 03.04.2020, 09:14
  • OAI
Nowy zastępca komendanta policji w Oleśnicy
Komisarz Grzegorz Krawczyk - dotychczasowy naczelnik Wydziału Prewencji - wczoraj został delegowany do pełnienia obowiązków na stanowisku I zastępcy komendanta powiatowego policji w Oleśnicy.

Uroczystość odbyła się w siedzibie dolnośląskiej Policji. Dotychczasowy I zastępca komendanta powiatowego w Oleśnicy mł.insp. Artur Starmach przejął obowiązki komendanta powiatowego policji w Trzebnicy.

Rozkazy wręczył policjantom komendant wojewódzki policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 05.04.2020, 07:47
Prezydent Filipin wydał zgodę aby Policja strzelala do osób nie przestrzegających przepisów. Nie polecam naśladownictwa. Co innego bić przesłuchiwanych a co innego strzelać do przesłuchiwanych. Pewien były policjant był bardziej humanitarny
Tylko bil s mógł zastrzelić. Oczywiście jeśli wierzyć wyrokowi sądu w Oleśnicy.
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 03.04.2020, 11:52
Panie komisarzu. Dlaczego na podstawie zdjęć 55 odsłony mistrzów parkowania nie może pan ustalić sprawców? Kiedy policja przeprosi mieszkańców a przede wszystkim pokrzywdzonych za pobicie na terenie KPP. Sprawca, wasz były kolega skazany w I instancji. Wyrok nie prawomocny. Wy zadbaliscie aby odszedł na emeryturę.
J-23
J-23 03.04.2020, 09:33
Gratulacje!
Zw-Kowalski
Zw-Kowalski 03.04.2020, 09:29
Tak bez okresu przejściowego. Przynajmniej kilka dni. Bez przekazania obowiązków. Listy zaległych czy pilnych spraw. Rozumiem teraz dlaczego w policji jest tak źle. A przy okazji
. Panie Krawczyk
. Co policja w Oleśnicy jeszcze potrzebuje mając zdjęcia źle zaparkowanych aut z 55 odsłony mistrzów parkowania aby ustalić sprawców. Z pańskiego pisma wynika, że mając zdjęcia z nr rej nie ustaliscie sprawców. Jak ustalacie sprawców gdy auto jest źle zaparkowane a nie ma właściciela. Najlepiej wysłać mandat do mnie.

Pozostałe