Władze Oleśnicy informują, jak zgłaszać się do pracy w komisjach wyborczych

  • 01.04.2020, 08:32
  • Źródło: olesnica.pl
Władze Oleśnicy informują, jak zgłaszać się do pracy w komisjach wyborczych
Oficjalna strona Urzędu Miasta Oleśnicy zamieściła następującą informację:

Z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, na podstawie wyjaśnień Państwowej Komisji Wyborczej, informujemy, że na terenie miasta Oleśnicy zgłaszanie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników komitetów wyborczych odbywać się będzie w następujący sposób:

  • zgłoszenie kandydatów na członków komisji należy przesłać (najpóźniej do 10 kwietnia 2020r. w godzinach pracy normalnego funkcjonowania urzędu) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej - adres poniżej. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny.
    W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń),
  • w przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:
  1. uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,
  2. potwierdzenie doręczenia do urzędu zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

 

Adres poczty elektronicznej: [email protected] 

Numer telefonu kontaktowego: + 48 71 798 21 70

JAN BRONŚ O WYBORACH

 
Źródło: olesnica.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 02.04.2020, 10:03
Kiedy Jan Bronś przeprosi swojego pracodawcę, czyli mieszkańców Oleśnicy, za swój urlop w czasie pandemii, za to, że nie poinformował gdzie był i czy poddał się kwarantannie. A taki posłuszny zarządzeniom. Pojechał sobie na urlop to teraz przejaskrawia. A może urlop spędził w Północnej Italii? Czy też przejeżdżał i zatrzymywał się w Niemczech?
Zw-kowalski
Zw-kowalski 01.04.2020, 14:16
Postanowiłem zgłosić się do komisji. Tylko co wtedy z moją kwarantanna. Do Polski nie zamierzam wrócić. Ale mogę odciążyć tych co się boją
Sąsiad
Sąsiad 01.04.2020, 19:15
A kto będzie Szwedom buty czyścić i sprzątać po nich lepiej zostań, trzeba z czegoś żyć!
Nic tu po Tobie.
Eh
Eh 01.04.2020, 14:03
Czyli strach przed komisarzem. Głupio to wyszło!
Marta
Marta 01.04.2020, 14:02
Ja na pewno się zgłoszę. Do pracy muszę chodzić to i do komisji pójdę.
d
d 01.04.2020, 13:42
To ratuszowiec zrobił sobie z ludzi żarty - dziś Prima Aprilis!
Pop
Pop 01.04.2020, 12:29
DECYZJA DLA SAMOBÓJCÓW I POTENCJALNYCH MORDERCÓW!!!!
ErK
ErK 01.04.2020, 14:03
Co za bzdura.
zw-kowalski
zw-kowalski 01.04.2020, 12:08
Taki jest kalendarz. Zgłaszanie kandydatów musi być zakończone do 10 kwietnia. To czy się odbędą to wróżenie z fusów. Łatwiej będzie przesunąć wybory niż odwrotnie. Gdy okaże nie, że 10 maja nie będzie zagrożenia to nie da się z dnia na dzień powołać komisji aby dotrzymać terminów zgodnie z przepisami. Ja mimo postoju wykonuje wszystkie czynności związane z majem.
ja
ja 01.04.2020, 11:59
Śmieszą mnie te dywagacje o wyborach w maju ,oczywiście ,że muszą się odbyć tak samo jak za 2-3 tyg. wszyscy musimy wrócić do pracy inaczej będzie takie bezrobocie i bieda, że nie będzie pieniędzy ani na emerytury ani na szpitale i będziemy wszyscy jeść szczaw i mirabelki
Nic to nie da
Nic to nie da 01.04.2020, 11:59
Ale my i tak zaprosimy komisarza do Oleśnicy.
Jarosław
Jarosław 01.04.2020, 19:17
Przecież macie swojego, czeka w gotowości drugi rok
mega hipokryzja i cynizm
mega hipokryzja i cynizm 01.04.2020, 11:02
czyli już chce organizować wybory?bo komisarz by zorganizował? czyli teraz już o zdrowie nie chodzi mieszkańców? -tylko liczy się czysta władza dla tego człowieka oby przypadkiem nie usunięto ze stołka władzy
sPOcony Janek
sPOcony Janek 01.04.2020, 10:36
Petunia non olet....
Schaboszczak
Schaboszczak 01.04.2020, 11:14
Petunia nie kotlet.
dobre
dobre 01.04.2020, 10:16
Przychodzi Kowalski do Bronsia z kawałem o babie i lekarzu!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 01.04.2020, 09:54
Dodam: Jan Bronś nie boi się lokalnego społeczeństwa i lokalnych radnych. To pokazał, wybierając się na urlop w czasie pandemii. Boi się tych, którzy rzeczywiście mogą jemu zaszkodzić. Usłyszał o możliwości wprowadzenia komisarza i już działa zgodnie z zaleceniami. Dla publiczności mówi jedno, a czyni zupełnie coś innego. Tak było zawsze. Przy wyborze TIWWALA, przy kładce nad torami, przy zabytkach. Pilnuje tylko siebie, bo zależy jemu nie na dobru miasta i jego mieszkańców, lecz na jego własnym. Dowiódł tego urlopem w czasie pandemii.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 01.04.2020, 09:48
Ciągle bez odpowiedzi są pytania: Dlaczego Jan Bronś wybrał urlop w czasie pandemii? Gdzie spędził czas urlopu? Czy poddał się kwarantannie?
Tadeusz
Tadeusz 01.04.2020, 19:30

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

PsychoLoszka
PsychoLoszka 01.04.2020, 08:57
Ma chłop swoje zdanie, ale się z nim nie zgadza !!!!
wyborca
wyborca 01.04.2020, 08:54
No, czyli Janek boi się komisarza i tego, ze znowu przestanie być burmistrzem. to dobitnie pokazuje na czym tak naprawdę zależy Janowi Bronsiowi. Brawa dla wyborców Jana Bronsia!
schizofrenia
schizofrenia 01.04.2020, 08:52
W jakie dni tygodnia Bronś organizuje wybory, a w jakie nie organizuje?
50 twarzy greya
50 twarzy greya 01.04.2020, 08:49
W jakie dni tygodnia Bronś organizuje wybory, a w jakie nie organizuje?

Pozostałe