Mikołaje biegną dla Irka

  • 1.12.2018, 10:40
Mikołaje biegną dla Irka
Zapraszamy 9 grudnia na Mikołajkowy Bieg Charytatywny dla Irka.
Wydarzenie jest częścią projektu "Święta w mieście 2018".
 
Irek od urodzenia zmaga się z chorobą oczu - najpierw była zaćma, która została usunięta zaraz po wykryciu w wieku 3 miesięcy. W wieku 3 lat ujawniła się jaskra – cichy złodziej wzroku. Od tego czasu nieustannie trwa walka o wzrok Irka.
 
O godz. 11 na oleśnickim Rynku rozpoczną się zapisy do biegu, o 12 zakończą się zapisy, a wszyscy uczestników biegu będą mieli wspólne zdjęcie i rozgrzewkę.
 
Wysokość wpisowego jest dowolna, każda złotówka wspiera leczenie Irka. Osoby, które wpłacą 20 zł, otrzymają okolicznościową czapkę mikołajkową. Pamiątkową koszulkę z wydarzenia otrzymają osoby, które wpłacą 50 zł.
 
Bieg wyruszy w kierunku stawów oleśnickich pod amfiteatr ulicami (chodnikiem): Rynek, Wrocławska, Wałowa, Krucza, Targowa, Spacerowa.
Na każdego uczestnika czeka medal i słodka niespodzianka na mecie.
 
"Bardzo liczymy na obecność mieszkańców Oleśnicy. Swój udział w imprezie zapowiedzieli m.in. oleśniccy biegacze, rolkarze, piłkarze, siatkarze, koszykarze oraz osoby spoza Oleśnicy.W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w licytacji. Podczas licytacji będzie można stać się właścicielem m.in. kanapy, koszulki piłkarskiej, znaku Oleśnica, misia COBisia, kosmetyków oraz dekoracji świątecznych" - informują organizatorzy.
 
Technika pokonania trasy jest dowolna: marsz, marszobieg, bieg. Długość trasy biegu wynosi ok.4 km. Podczas wydarzenia nie będzie prowadzona klasyfikacja.
_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165