UWAGA! Poczta w Oleśnicy zamknięta, pracownicy na kwarantannie. A emerytury?

  • 26.03.2020, 08:54
  • rpr
UWAGA! Poczta w Oleśnicy zamknięta, pracownicy na kwarantannie. A emerytury?
Jeden z pracowników czeka na wynik testu na obecność koronawirusa. Co z dostarczeniem emerytur?

Poczta Główna w Oleśnicy została dzisiaj zamknięta na okres dwóch dni. I dla klientów, i dla pracowników. Wszyscy pracownicy urzędu pocztowego, jak również listonosze, znajdują się obecnie na kwarantannie.

Jeden z pracowników - listonoszka - czeka na wynik testu na obecność koronawirusa. - My też na niego czekamy, wierząc, że będzie ujemny - mówi portalowi olesnica24.com oleśnicki listonosz.

Kobieta w nocy zgłosiła się do szpitala na Koszarowej we Wrocławiu.

Co z wypłatami emerytur? Gdyby, odpukać! - wynik testu okazał się dodatni, to rozniosą je pracownicy wrocławskiej Poczty. Z kolei termin odbioru listów poleconych zostanie przedłużony o dwa tygodnie, przez które poczta będzie zamknięta.

 

 

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

argh
argh 01.04.2020, 22:25
który urząd zastępuje UP1 w awizacji przesyłek?
argh
argh 01.04.2020, 22:15
to może by ktoś na stronie poczty polskiej to zaktualizował - że nieczynne !!!
Jan
Jan 26.03.2020, 20:30
Szanowna Redakcjo ,zamknijcie mozliwosc komentowania Waszych artykulow,to co wypisuja niektorzy ludzie to uraga czlowieczenstu,Skandal!Juz wystarczajaco mamy stresujace zycie,dosyc ,dosy tego !!!
zero
zero 26.03.2020, 19:40
Bracia Kowalscy firma hurtownia w tzw..czerwonych koszarach.
Stefan
Stefan 26.03.2020, 19:12
Ło matko i córko to teraz Niemce na rowerach nam bedo emerytury rozwozić? Koniec świata...
Zw-kowalski             d smaAkassan w wysokości ok 80 %
Zw-kowalski d smaAkassan w wysokości ok 80 % 26.03.2020, 18:01
Wykolejony. Już raz ci usunięto ten sam komentarz. Owszem jak zamknę firmę to dostanę od smaAkassan około 10000koron miesięcznie zasiłku przez 300dni roboczych. Może to cię uwierać. Mi to ....
wykolejonykowal
wykolejonykowal 26.03.2020, 16:04
Obłąkany covalsky wegetujący na szwedzkim zasiłku, koczujący na oleśnickich działkach i gościnnie korzystający z kompa w przytułku...
zw-kowalski
zw-kowalski 26.03.2020, 15:00
Do @ zaorany umysł. Dzietność w Szwecji mamy 2,3 a wystarczy 2,1 aby społeczeństwo się odnawiało. Wy macie 1,3 więc za 50 lat może być was o połowę mniej. Wszystkie polskie rodziny mają tutaj 2-3 dzieci. Popatrz na dzietność samych radnych i wyciągnij wnioski. Ty jak mad lepiej wiesz co dzieje się w Szwecji o co będzie za 50 lat. Ja tego nie doswiadcze. Na ten moment jestem spokojny. To nie Islam jest problemem. Problemem jest UE i banki. One wykańczają system podatkowy. Zobaczymy moja i twoja emeryturę.
fallande
fallande 27.03.2020, 12:25
Chłopie ale ten przyrost to jest tylko i wyłącznie przez muzułmańskich uchodźców którzy mają po 8 dzieci i żyją na socjalu! Opanuj się z tymi mądrościami!
zw+kowalski
zw+kowalski 26.03.2020, 14:27
Do wykolejony. W Szwecji, Niemczech państwo ma zaufanie do obywateli. Pisma z sądu dostajesz zwykłym listem. W środku masz zwrotkę i kopertę już opłaconą. Podpisujesz i wysyłasz. Nie podpiszesz, nie odeslesz to wtedy dopiero polecony. To samo z kupnem auta. Sprzedającemu podpisujesz się na drugim dowodzie rejestracyjnym. Sprzedający wysyła do wydziału komunikacji i dostajesz dowód rejestracyjny do domu. Tablic nie wymieniasz. Nawet jak mają 30 lat. Kumasz coś z tego ?
zw-kowalski
zw-kowalski 26.03.2020, 13:48
Wykolejony... Widzisz jak to pięknie jest w Szwecji. Kwiecień 2019 spędziłem w Izraelu. Listopad 2019 w Tajlandii. Za godzinę wizyta u lekarza rodzinnego czy mogę lecieć na święta do Tajlandii. W Polsce jesteście zamknięci. Tu tylko profilaktyka. Jutro normalny obiad u Chińczyka.
wykolejonykowal
wykolejonykowal 26.03.2020, 13:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zw-kowalski
zw-kowalski 26.03.2020, 11:55
Szwedzi mają mądrzejszy system. Poczta wychodzi z założenia, że mieszkańcy pracują a nie czekają na listonosza. Poczta zostawia tylko awizo. I ja decyduję czy idę na poczte sam i odbieram. Czy też zostawiam listonoszowi awiza i piszę którego dnia mam ochotę odebrać. I tak dziś mam do odebrania kilka poleconych z Polski. Jak byłem w listopadzie czy kwietniu 2019 poza Europą to poczta przetrzymała mi wszystkie listy ponad miesiąc. Niby tak samo a jednak lepiej.
Hehe
Hehe 26.03.2020, 13:21
Widziałeś Szwecję jak świnia niebo
zw-kowalski
zw-kowalski 26.03.2020, 11:52
To Szwedzi jak zwykle mają lepiej zorganizowany sposób dostarczania listów i paczek. Szwecja PANY.
Zaorany umysł Kowalskiego
Zaorany umysł Kowalskiego 26.03.2020, 14:00
Szwecja jest państwem w stanie samolikwidacji. Będzie pierwszym w Europie państwem muzułmańskim, rdzenni Szwedzi – na wymarciu. Kowalski tego nie rozumie, ma zaorany umysł.
Listonosz
Listonosz 26.03.2020, 11:45
I te zdjęcie roweru niemieckiego listonosza :)

Pozostałe