PILNE! NOWY PRZYPADEK ZAKAŻENIA - stan na 25 marca, godz. 10

  • 25.03.2020, 08:26
  • Żródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
PILNE! NOWY PRZYPADEK ZAKAŻENIA - stan na 25 marca, godz. 10 pixabay.com
Oto najnowszy komunikat epidemiczny:

Do godz. 10.00 na terenie powiatu oleśnickiego zarejestrowano 11 potwierdzonych zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2. Kolejny nowy przypadek dotyczy mieszkanki gminy Oleśnica. Łącznie wśród osób zakażonych jest teraz 9 mieszkańców miasta Oleśnica i 2 mieszkańców gminy Oleśnica.

Nadzorem epidemiologicznym objętych zostało 350 mieszkańców powiatu. Od 63 pobrano wymazy do badań laboratoryjnych.

Na podstawie decyzji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oleśnicy kwarantannie poddanych jest 196 mieszkańców powiatu oleśnickiego: gm. Oleśnica – 59, m. Oleśnica – 95, gm. Bierutów – 7, gm. Twardogóra – 16, gm. Dobroszyce – 2, gm. Dziadowa Kłoda – 7, gm. Syców – 9, gm. Międzybórz - 1.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 25.03.2020, 17:46
Zaczęliście od d... strony. Zamklneliscie małe zakłady i bary a pozwoliliście działać wielkim firmom w SSE. Bez sensu. Do tego nie macie podglądu na stan faktyczny. Badacie tylko zagrożonych. Nie badacie losowo jak Szwedzi np 1000 losowo wybranych osób. Nie znacie zatem ile osób jest nosicielem ale bez objawów. A to jest najgroźniejsze. Winę zganiacie tylko na przybywających z zagranicy. Jak w PRL. Powodzenia wam życzę przy takim podejściu do życia.

Pozostałe