Tosia poleci do USA!

  • 21.03.2020, 16:44
  • Krzysztof Dziedzic
Tosia poleci do USA!
Houston, tu Oleśnica, Tosia ma problem! Prezydent Donald Trump: Yes! Załatwione!

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP poinformowało, że na skutek jego starań Departament Stanu USA wyraził zgodę na wylot z Polski do USA małych pacjentów wymagających pilnego leczenia.

"Już dziś 2 dzieci wylatuje do Chicago. Życzymy pomyślnych wyników kuracji! Dziękujemy Ambasadzie USA w Warszawie i Konsulatowi USA w Krakowie za pomoc" - zakomunikował MSZ.


Czy wśród dwójki dzieci, o których mowa, jest Tosia Wiśniewska z Oleśnicy? - zastanawialiśmy się. Karolina Fijałkowska prowadząca akcję pomocy na Facebooku, zapytana przez nas o to, odpowiedziała nam: "Wśród tej dwójki dzieci nie ma Tosi. Nasz lot się odbędzie, ale trwają jeszcze ustalenia, gdyż nie ma możliwości, aby LOT poleciał z nami bezpośrednio do Houston. Lata do Chicago, dlatego Jula i Marysia dzisiaj lecą".


Następnie Karolina Fijałkowska poinformowała wszystkich w osobnym komunikacie: "Kochani, udało nam się wypożyczyć respirator dla Tosi, jednak nie ma potwierdzenia, czy polecimy w poniedziałek. Nasz wylot stoi pod znakiem zapytania. 

Musimy wynająć asystę medyczną i istnieje również prawdopodobieństwo, że będziemy musieli lecieć lotem prywatnym/medycznym, gdyż jest problem z połączeniem Polska - Houston, co wiąże się z ogromnymi kosztami. Jeśli tylko będziemy mieli potwierdzenie lotu, to poinformujemy Was o tym.

Krzysztof Dziedzic

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Makaron
Makaron 21.03.2020, 17:28
Przecież Chicago do Huston mozna poleciec za 30 dolarow xd

Pozostałe