Zniszczono baner prezydenta Dudy

  • 08.03.2020, 19:35
  • hag
Zniszczono baner prezydenta Dudy Grzegorz Huk
Walka wyborcza w najgorszym wydaniu....

Baner wyborczy prezydenta Andrzeja Dudy zniszczono na ulicy Krzywoustego w Oleśnicy. 

Ktoś zrobił to pod okiem kamer....

hag

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Basia i Zuzia
Basia i Zuzia 10.03.2020, 21:28
czesc Ja zapomniales o nas przeciez niestac ciebie na nic wiecej jak przechodzone żony i stare auto .Myslisz ze jestes Alwaro chyba tylko w swojich myslach radziny niedouczony chlopcze zmień myślenie
Ja
Ja 10.03.2020, 10:32
Basia i Zuzia- krótka pamięć i zakłamanie.Pieluchy zmienione?
Basia i Zuzia
Basia i Zuzia 09.03.2020, 19:27
Do Ja zajmij sie chlopcze zmiana pampersow a nie polityką ,twój mózg ma zbyt malo por mózgowych zeby zrozumiec aspekty polityki
Moze zalozysz swoja partje Witoldowie pampersowie w skrucie WP
Ja
Ja 09.03.2020, 13:44
Do bbb. A gdzie są pieniądze co Twoi POpaprańcy zabierali. Nie interesuje cię to? poszły na ośmiorniczki, które zżarli.Zapomniałęś? czy nie chcesz pamiętać?
...
... 09.03.2020, 15:49
Na ośmiorniczki za 4, 50 zł porcja, ale zżarli Polskę.
Kicior
Kicior 09.03.2020, 07:42
Ojoj jak to szło? "Nie popieram, ale rozumiem"
głupek wioskowy
głupek wioskowy 09.03.2020, 06:36
Może kolejna wielbicielka wzięła sobie na pamiątkę zdjęcie ukochanej buzi...
dfg
dfg 08.03.2020, 23:38
Zgodnie z obowiązującym prawem, w czasie trwania kampanii wyborczej wszelkie materiały wyborcze zawierające oznaczenia komitetu wyborczego, od którego pochodzą, podlegają prawnej ochronie. Ochrona prawna materiałów wyborczych to zakaz ich niszczenia, usuwania, zamalowywania itp. pod groźba kary. Niszczenie materiałów wyborczych jest wykroczeniem, za które grozi kara grzywny. Wysokość grzywny ustalana jest przez Sąd i może wynieść nawet 5 tysięcy złotych. Jeżeli komitet wyborczy oszacuje swoje straty na kwotę przekraczającą 500 złotych, to zgodnie z kodeksem karnym, grozi za to kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
pisiolud
pisiolud 09.03.2020, 06:15
Ale to oczywiście nie dotyczy wyznawców pislamu, tak jak szefowej adriana niejakiej Joli T. nieprawdaż?
mm
mm 09.03.2020, 06:51
głosuj jełopie na swoich złodziei, a od PAD wara
PADa
PADa 09.03.2020, 19:09
DługiegoPiusu
wojak szwejk
wojak szwejk 08.03.2020, 21:16
OMG, ktoś zniszczył portret naszego jaśnie panującego adriana budynia!
no
no 09.03.2020, 06:53
wasza "ynteligentna inaczej" może u Adriana kwiatki podlewać i to pewnie spieprzy
polak