(Nie)Brzydkie Kaczątko – teatrzyk dla dzieci

  • 06.03.2020, 17:40
  • dk
(Nie)Brzydkie Kaczątko – teatrzyk dla dzieci
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza na spektakl dla dzieci „(Nie)Brzydkie Kaczątko”, który odbędzie się 29 marca o godz. 15.30 w sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4.

Spektakl oparty jest na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. „(Nie)Brzydkie Kaczątko” to spektakl o samotności, ale także o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i przemianie.

Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy trafia na sytuację bez wyjścia, ale okazuje się, że zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym przekonuje się Kaczątko, gdy spotyka zabawne duchy – Janka i Zenka oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Zawsze na jego drodze pojawia się ktoś życzliwy – Polna Mysz oraz Doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie.

Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych widzów. Autorskie piosenki, wartka akcja, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym widowiskiem z wartościowym morałem, który zostanie w pamięci każdego widza.

Bilety w cenie 15 złotych są dostępne w sprzedaży na stronie www.bilety24.pl od 9.03.2020 r. od godz. 9.00.

 

dk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 09.03.2020, 20:40
Jak to jest ze w zapowiedzi bilet na spektakl kosztuje 15 zl,a po przekierowanie na eplatnosci bilet kosztuje juz 16 zl. Niby to tylko zlotowka,ale ktos tu kogos robi w butelke.

Pozostałe