Zmiany w policji w Sycowie i Oleśnicy

  • 02.03.2020, 17:03
  • mł. asp. Aleksandra Pieprzycka, KPP Oleśnica
Zmiany w policji w Sycowie i Oleśnicy
W piątek w Komisariacie Policji w Sycowie odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na stanowisku komendanta komisariatu. Zmiana dotyczyła również stanowiska naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-śledczego KPP w Oleśnicy. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych.

Komendant powiatowy policji w Oleśnicy mł. insp. Robert Froń z dniem 1 marca 2020 roku delegował podkom.Grzegorza Tolksdorfa na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Sycowie. Dotychczasowy kierownik tej jednostki podinspektor Jacek Styczeń, decyzją komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu został delegowany do pełnienia służby w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Kolejna zmiana dotyczyła stanowiska naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, gdyż do tej pory piastował je podkomisarz Grzegorz Tolksdorf, a z dniem 1 marca obejmie je komisarz Katarzyna Dąbek-Dubanowicz. 

Obaj policjanci to doświadczeni funkcjonariusze z wieloletnim stażem w Policji. Jak podkreślił komendant Froń, te zmiany wiążą się z ogromną odpowiedzialnością i będą wymagały od nowo delegowanych policjantów wzmożonego wysiłku, by zapewnić odpowiedni poziom realizacji powierzonych zadań służbowych.

Uroczystość odbyła się w siedzibie Komisariatu Policji w Sycowie w obecności kadry kierowniczej powiatu oleśnickiego oraz przedstawicieli władz samorządowych rejonu Sycowa, Międzyborza i Dziadowej Kłody. 

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka, KPP Oleśnica

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe