KORONAWIRUS - NASZA RELACJA NA ŻYWO [SPRAWDZAJ AKTUALIZACJE]

  • 29.02.2020, 11:31
  • Krzysztof Dziedzic
KORONAWIRUS - NASZA RELACJA NA ŻYWO [SPRAWDZAJ AKTUALIZACJE]
Zapraszamy do komentowania!
Krzysztof Dziedzic

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaś
Jaś 16.06.2020, 11:09
Na portalu Moja Oleśnica piszą że w naszym województwie niema przypadków wirusa a tu piszą o nowych 11 to który portal kłamie
Zasadne pytanie:
Zasadne pytanie: 12.03.2020, 10:50
A gdzie jest burmistrz?
Tola
Tola 11.03.2020, 14:28
A w Ratuszu cisza .... Zero decyzji. Paraliż. Gdzie jest burmistrz ? Czy leci z nami pilot ?
Mieszkaniec Rynku
Mieszkaniec Rynku 12.03.2020, 08:14
Mieszkam w Rynku i widze ze Ratuszu zycie umarlo juz dawno w ich nie-madrych glowach.
Porobili zasieki wiele lst temu ze latem i wieczorem wyleguja sie tylko menele bo pod latarnia bezpirczniej. Te lawki zamiast w parku to w Rynku i wszedzie slupki aby ludziom sie odechciala przyjezdzac po cokolwiek. Wiec przejezdzaj tylko przez Rynek bez sensu i jada dalej bo jakis imbelcyl wymyslim tranzyt przr, Rynek.
to nie przelewki
to nie przelewki 07.03.2020, 17:54
O kurde lece do Biedrony po toaleciaka!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 05.03.2020, 09:17
jeszcze w ubiegłym tygodniu w miejskiej toalecie przy ul. Sinapiusa nie było ani mydła, ani papierowych ręczników, nie wspominam o środkach dezynfekujących. Tak było za poprzedniej kadencji i tak teraz. Czy coś się zmieniło?
Jacek M.
Jacek M. 03.03.2020, 23:46
Lepiej było mydło i środki higieniczne kupić do szkół, zamiast wypłacać nauczycielom-nierobom nagrody za strajk.
Ja
Ja 03.03.2020, 07:41
W szkole podstawowej nr 3 w toaletach nie ma płynu do mycia rąk a o papierze toaletowym możesz tylko marzyć.
kos
kos 02.03.2020, 14:25
Spoko. To tylko POlityczna zadyma.
ciemny ludek
ciemny ludek 01.03.2020, 22:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ciemny ludek
ciemny ludek 01.03.2020, 07:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Lena
Lena 29.02.2020, 19:55
W sklepach na polkach z kasza i makaronem dziwne przeswity. Chyba czas zrobic zapasy.
Hanna
Hanna 29.02.2020, 18:35
Sytuacja wyglada coraz powazniej. Szykujmy sie i zabezpieczmy. W sklepach brakuje mydel i plynow dezynfekujacych.
Irek
Irek 29.02.2020, 15:54
Ja zapasy dzis zrobilem. Maseczek faktycznie w aptekach brak. Olesnica,szykuj sie na epidemie! Predzej czy pozniej dotrze i do nas.
Basik
Basik 29.02.2020, 13:45
Mycie rączek nikomu nie zaszkodzi a wręcz pomoże.... Czy Polacy to naród czyścioszków??? Jak myślicie? Ja mam swoje przemyślenia ale nie chcę nikogo obrażać.
 Eleonora Zapobiegliwa
Eleonora Zapobiegliwa 29.02.2020, 12:44
Ja makaron i konserwy kupiłam....

Pozostałe