Miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w Oleśnicy

  • 28.02.2020, 22:35
  • kad
Miejskie obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w Oleśnicy foto: Krzysztof Dziedzic Uroczystość w 2019 roku
Zaproszenie wystosowane do mieszkańców przez burmistrza Jana Bronsia zamieszczono dzisiaj przed godziną 22 na profilu miasta na portalu społecznościowym.

Szczegóły uroczystości na plakacie zamieszczonym niżej.

kad

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Amen!
Amen! 01.03.2020, 10:03
A potem wszyscy pójdą tropem ŁĄCZNIKA MIKOŁAJCZYKA
Tarrin
Tarrin 01.03.2020, 09:40
Będą jakieś atrakcje? Inscenizacja wyrzynania cywili w wykonaniu Romualda Rajsa pseudonim Bury?
miki
miki 01.03.2020, 12:19
Zapytaj Spoconego
Ręce opadają
Ręce opadają 29.02.2020, 17:11
Obywatelki i obywatele! staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy odważny krok do przodu!
Sekcja Komunikacji Społecznej
Sekcja Komunikacji Społecznej 29.02.2020, 11:46
Fragmenty przemówienia burmistrza:

"Obywatelki i obywatele. Wielki jest ciężar odpowiedzialności, jaka spada na mnie w tym d***tycznym momencie oleśnickiej historii. Obowiązkiem moim jest wziąć tę odpowiedzialność. Chodzi o przyszłość Oleśnicy, o którą moje ugrupowanie walczyło przez 25 lat sprawowania przeze mnie niepodzielnej władzy, i której oddało najlepsze lata swego życia. Ogłaszam, że w dniu dzisiejszym ukonstytuowała się Miejska Rada Narodowa. Rada Miasta, w zgodzie z moimi postanowieniami, wprowadziła dziś o północy stan wojenny na obszarze całego miasta. (...)

Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej. Moja Oleśnica nasza znalazła się nad przepaścią. Dorobek wielu pokoleń, wzniesiony z popiołów oleśnicki dom ulega ruinie. Struktury miasta przestają istnieć. Gasnącej gospodarce komunalnej zadawane są codziennie nowe, plakatowe, ciosy. Ceny śmieci przytłaczają ludzi coraz większym ciężarem. Przez każdy zakład pracy, przez wiele polskich domów, przebiegają linie podziałów."
Malowany dzbanek
Malowany dzbanek 29.02.2020, 08:40
"Zaproszenie wystosowane do mieszkańców przez burmistrza Jana Bronsia zamieszczono dzisiaj przed godziną 22 na profilu miasta na portalu społecznościowym." - nocna zmiana, kurde ....
Holistycznie
Holistycznie 29.02.2020, 08:07
Cóż - typowa sztampa ......
.
. 29.02.2020, 07:54
Bronś całkiem odlatuje, wie, że to jego ostatnia kadencja i chce, żeby ludzie go zapamiętali jak z najgorszej strony
,
, 29.02.2020, 14:59
Może Kołacinski wróci??? Żenada!

Pozostałe