Zawodnik AP Oleśnica na treningu selekcyjnym DZPN

  • 26.02.2020, 18:03
Zawodnik AP Oleśnica na treningu selekcyjnym DZPN AP Oleśnica
Daniel Rejak, zawodnik reprezentacji rocznika 2009, wziął udział w treningu selekcyjnym strefy Wrocław prowadzonym przez trenerów Mobilnej Akademii Młodych Orłów.

"Na trening zaproszenie otrzymało 16 najzdolniejszych zawodników w roczniku 2009/10 z całego okręgu Wrocławskiego.

Na nowo powstałym obiekcie Wrocławskiej Ślęzy na Kłokoczycach zameldowali się zawodnicy z takich klubów jak: WKS Śląsk Wrocław, Parasol Wrocław, AP Champions Oława, Piast Żmigród, Olympic Wrocław, Pogoń Syców, Ślęza Wrocław oraz Akademii Piłkarskiej Oleśnica.

W treningu udział wziął także nasz trener Michał Więckiewicz.

 - Kolejny raz miałem możliwość uczestniczyć w treningu AMO i za każdym jest to ciekawe doświadczenie. Wczoraj wraz z innymi trenerami zostaliśmy poproszeni o prowadzenie własnych obserwacji zawodników biorących udział w grze i oceny ich umiejętności na podstawie wybranych przez siebie kryteriów. Poziom tej grupy oceniam wysoko, tym bardziej miło mi wspomnieć o tym, że Daniel był chwalony przez pozostałych trenerów i był jednym z wyróżniających się zawodników.

Czy to wystarczy by dołączyć do reprezentacji? - tego nie wiem. Nie jest to jednak celem samym w sobie, dla mojego zawodnika to kolejne cenne doświadczenia i możliwość konfrontacji swoich umiejętności z najlepszymi chłopcami w swoim roczniku.
Dzięki wczorajszemu treningowi obaj wiemy, co musimy poprawić, w których aspektach Daniel ma pewne braki.
Wracamy do Oleśnicy i skupiamy się na pracy, jestem pewien, że przy odpowiednim zaangażowaniu kolejne sukcesy to tylko kwestia czasu. – relacjonuje trener Więckiewicz.

Daniel jest jednym z wyróżniających się zawodników zarówno w swoim zespole jak i w całej Akademii.
Na ostatniej gali podsumowującej miniony rok, Danio odebrał nagrodę dla PIŁKARZA ROKU APO, a na swoim koncie ma także liczne statuetki MVP z turniejów, w których brał udział" - informuje Akademia Piłkarska Oleśnica.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe