Dwa miliony dla Sycowa!

  • 25.02.2020, 19:52
  • OAI
Dwa miliony dla Sycowa!
Powietrze będzie lepsze!

Dzisiaj dyrektor Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej Jerzy Michalak i burmistrz Sycowa Dariusz Maniak podpisali umowę na dofinansowanie projektu pt. "Modernizacja systemów grzewczych oraz instalacja OZE na obszarze gminy Syców w celu zwiększenia efektywności energetycznej jej mieszkańców"

Kwota dofinansowania to 2.010 575,97 zł.

"Dzięki przeprowadzeniu planowanej inwestycji wnioskodawca dostarczy mieszkańcom gminy Syców środki w postaci grantów, które pozytywnie wpłyną na aspekt środowiskowy - zmniejszenie emisji kominowej" - informuje Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca.

- Nabór wniosków rozpocznie się już w marcu. Będziemy informować na bieżąco o szczegółach i terminach - mówi zadowolony Dariusz Maniak, burmistrz Sycowa (powiat oleśnicki).

OAI

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ktoś z miasta
Ktoś z miasta 26.02.2020, 17:56
A czy PAN burmistrz zna swoje miasto? Pyta się jakich sklepów brakuje. A może zapyta w końcu, jakich zakładów pracy? Dookoła miasta i wsie się rozrastają a biedny Syców popada w dziadostwo. Proponuje strefę ekonomiczną, potem sklepy. A osiedle na kaliskiej to już porażka totalna. Jeden na dziesięciu może dba o powietrze. Reszta pali czym się da. I będzie palić dalej po podwyżkach śmieci. I co zrobić? Pewnie nic. Taki mamy klimat....
Oma
Oma 26.02.2020, 13:00
Niech sie wezmą za te kopciuchy. Osiedle westerplatte, asnyka i wszystkie sasiednie ulice. Jest porazka oddychac nie ma czym. Dziwie sie ze radny Malinowski tego nie zaobserwowal. Ludzie palą byle czym, nawet mieszkan nie mozna wywietrzyc

Pozostałe