NASZ NEWS: Pomyłka z wypłatami w MGK Oleśnica

  • 22.02.2020, 13:42
  • OAI
NASZ NEWS: Pomyłka z wypłatami w MGK Oleśnica pixabay.com
Dostało je kilku pracowników, których nie ma w spółce od kilku lat...

Na portalu społecznościowym jeden z byłych pracowników MGK Oleśnica ujawnił, że otrzymał ze spółki wypłatę pensji, mimo że nie pracuje już w MGK od 2015 roku.

Jak potwierdził portal olesnica24.com, problem dotyczy jeszcze kilku innych osób. MGK wezwało już je, aby - pod groźbą sądowego procesu - nienależne pieniądze zwróciły.

AKTUALIZACJA

"Problem w wypłatami w MGK był w styczniu i dotyczył prawie całego MGK. Wypłaty poszły na złe konta i za małe. Ale zostało to naprawione" - poinformowali nas dzisiaj pracownicy spółki.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

komisarz Ryba
komisarz Ryba 24.02.2020, 19:19
Pomyłka.... Pomyłka .... Moja żona na drugie miała Pomyłka ....
Mela
Mela 24.02.2020, 19:04
I co im zrobią? Im mozna się mylic, popełniac błędy. Ciekawe czy za taaaaką pomyłke jakos ich ukarali? Pewnie nie bo po co? Ludzie czy wezmie im sie ktos za du.....?
skandal
skandal 24.02.2020, 04:58
Firma w której nie ma zapytań o cenę. Wszystko robią swoi...
Prawnik
Prawnik 23.02.2020, 15:05
Alez mamy kadry w MGK masakra ale coz jacy w Ratuszu tacy w MGK szczerze gowno im zrobia gisc nie musi oddawac odrazu a straszeniem sądem stara spiewka ha ha
ala
ala 23.02.2020, 15:42
Polski się kłania to raz. A dwa to to

Przepisy Kodeksu cywilnego
"Art. 405. Kto bez podstawy prawnej uzyskał korzyść majątkową kosztem innej osoby, obowiązany jest do wydania korzyści w naturze, a gdyby to nie było możliwe, do zwrotu jej wartości.
Art. 410.
§ 1. Przepisy artykułów poprzedzających stosuje się w szczególności do świadczenia nienależnego.
§ 2. Świadczenie jest nienależne, jeżeli ten, kto je spełnił, nie był w ogóle zobowiązany lub nie był zobowiązany względem osoby, której świadczył, albo jeżeli podstawa świadczenia odpadła lub zamierzony cel świadczenia nie został osiągnięty, albo jeżeli czynność prawna zobowiązująca do świadczenia była nieważna i nie stała się ważna po spełnieniu świadczenia."

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy…
Q
Q 23.02.2020, 12:50
To jest odrebny temat to jest Bhp tocwaniak z bobla w nosie trzymtrzy sroki za ogon dlaczego nie zrobia kintroli temu facetowi jest nie zyczliwy i prawdomowny cwaniak dawno powinni sie nim zajaci jego dzialalnosciami pazerny taka prawda wszedzie sie przepycha ma tupet
Okko
Okko 24.02.2020, 14:32
Jak paluszek? Boli jeszcze?
ala
ala 23.02.2020, 13:32
idź do szkoły i naucz się Polskiego!
Andrzej
Andrzej 23.02.2020, 18:22
Ty też idź do szkoły nauczyć się "języka polskiego".
ala
ala 23.02.2020, 19:00
moje słowa da się odczytać, a q nie.
serafin
serafin 23.02.2020, 12:06
Dyrektor i księgowa do zwolnienia ale wcześniej muszą pokryć straty
Sami Swoi
Sami Swoi 23.02.2020, 11:16
Najważniejsze że BHP w MGK trzyma się MOCNO
owca
owca 23.02.2020, 09:48
Tam jest taki bałagan ,że w tym roku poszło kilka mln PLN na odśnieżanie ................
ala
ala 23.02.2020, 11:21
jakie odśnieżanie? MGK tego nie robi
sPOcony Janek
sPOcony Janek 23.02.2020, 08:13
Dlatego musi być podwyżka opłat za śmieci, aby system się zbilansował ....
rys
rys 22.02.2020, 20:44
Moim zdaniem dyr. finansowy precz ze stołka.To jest kompromitacja nie jedna w tej spółce
Ala
Ala 23.02.2020, 09:17
Raczej nowy Dyrektor techniczny
Rozdawnictwo
Rozdawnictwo 22.02.2020, 19:33
A to stąd te podwyżki za wywóz śmieci
🍓
🍓 22.02.2020, 17:49
MGK to klika z urzedem burmistrza
ala
ala 22.02.2020, 16:57
To jest stara sprawa ze stycznia 2020
as
as 22.02.2020, 16:41
Jak tacy specjaliści zajmują się finansami spółki to o czym mowa. Śmieci wkrótce p o 100 zł.
.
. 22.02.2020, 16:23
Jak oni płacą Olszowej po dwa razy za to samo to nie dziwota , że śmieci takie drogie. Sobie Bronś ekipę amatorów skompletował, to co jego ludzie wyrabiają jest porażajace.
Q
Q 22.02.2020, 16:15
Szkoleni a gamonie musza sie do uczyc siedza starocie co powinny , byc na emryturze niech placa ze swojego kontaporazka co tam sie wyprawia w tym Mgk potrafia tylko podwyzki robic zasmieci razem z burmistrzem kolega prezesa Mgk to jest razem w nazwie Klika taka prawda
Ozzy
Ozzy 22.02.2020, 17:18
Douczony geniuszu naucz się polskiego.
ala
ala 22.02.2020, 16:58
mam dla ciebie radę, wróć do szkoły i naucz się Polskiego
.
. 22.02.2020, 16:00
Ku.. a, widać pełny profesjonalizm. To może za te śmieci też płacą i nie widzą za co? 😔 KOMPROMITACJA
ppp
ppp 22.02.2020, 15:59
w świetle prawa w ogóle nie musza oddawać.
Piesesor
Piesesor 22.02.2020, 17:27
Czy termin bezpodstawne wzbogacenie coś Panu/Pani mówi?
Kaz
Kaz 22.02.2020, 15:51
Brawo MGK. A śmieci coraz droższe
rys