NASZ NEWS: Sekretarz odwołany!

  • 21.02.2020, 14:41
  • OAI
NASZ NEWS: Sekretarz odwołany!
Tomasz Bugaryn nie jest już sekretarzem miasta i gminy Syców (powiat oleśnicki).

Jak dowiedział się portal olesnica24.com, wczoraj Tomasz Bugaryn otrzymał wypowiedzenie warunków pracy na stanowisku sekretarza miasta i gminy Syców.

Zajmował je od listopada 2019 roku. Na swoim stanowisku pozostanie tylko do końca marca.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Irena
Irena 22.02.2020, 18:53
To sie napracowal. Wstyd. Oby kolejna rekrutacja byla bardziej wnikliwa.
KiK
KiK 22.02.2020, 16:01
Ten czlowiek w Gm. DORUCHÓW naronil tyle syfu i krzywd, że już cela czeka. To nie zasluga Sycowa tylko prokuratora. Cieszcie się ale nie z tego, że ktos go rozliczyl z pracy. Najlepsze dopiero przed tym panem.
Maxpayne
Maxpayne 22.02.2020, 21:50
Jakies dowody?
Brawo
Brawo 22.02.2020, 15:54
Brawo panie burmistrzu dzis nielatwo o uczciwych pracowitych ludzi jednak jak sie zatrudnia na nominowanych stanowiskach nalezaloby troche rozeznac co to za waść... a nie przyjmowac co popadnie a potem zwalniac. Coz on takiego zrobil po 3 mcach ze go pan zwalnia?
Swoj
Swoj 22.02.2020, 07:15
Uczciwi to pracuja a nierobów trzeba sie pozbywac!!
Joker
Joker 22.02.2020, 00:03
Ci ktorzy mowia o knuciu to wszyscy Ci którzy sa odcięci od dostępu do inforrmacji. Chcieliby wiedziec co sie dzieję a dowiadują sie z prasy. Boli oj boli
Rag&nbone
Rag&nbone 22.02.2020, 21:49
Jestem spoza miasta sycow ale obserwuje co pan burmistrz wyprawia nic mnie nie boli prosze pana ale wybraliscie burmistrza ktory najpierw swoja przyszlosc kaztaltuje a potem czasu mu nie stanie by sycowem Sie zająć
Ponadto zeby rzadzic trzeba znac podstawowe zagadnienia a pan burmistrz nie ma zielonego pojecia o pojeciach podstawowych potrafi tylko sprawy kwitowac ma byc zrobione
Jaki gospodarz taki w tym miescie gnoj
Rag&nbone
Rag&nbone 21.02.2020, 22:31
No to czekajcie na sekretarza z waszej gminy a pawlaczyk to skad byl? Tylko spier.... L bo z tym burmistrzem to nikt nie wytrzyma jego knucie da sie wszystkim we znaki
A jakos prezes tbs tez jest z ostrzeszowa panie maniak przestan pan wyrzucać z pracy uczciwych ludzi i zajmij sie pan rozwojem sycowa facebook to nie wszystko!!!!
Sycowianin
Sycowianin 21.02.2020, 21:51
No i bardzo dobrze, że się go Maniak pozbył, teraz czekamy w końcu na sekretarza z naszej gminy a nie z ostrzeszowa czy oleśnicy.
Z
Z 21.02.2020, 21:33
Nie sprawdzil sie? Wypad. Dobrze że burmistrz sie nie obcyngala
sasiad