Harcerski Dzień Myśli Braterskiej w Międzyborzu

  • 20.02.2020, 08:39
  • OAI
Harcerski Dzień Myśli Braterskiej w Międzyborzu
22 lutego to wyjątkowy dzień dla skautów, skautek, harcerzy i harcerek z całego świata.

"W sobotę, 15 lutego świętowaliśmy uroczystość Dnia Myśli Braterskiej. 22 lutego to wyjątkowy dzień dla skautów, skautek, harcerzy i harcerek z całego świata. Obchodzony wtedy Dzień Myśli Braterskiej (World Thinking Day) jest momentem, w którym łączymy się myślami z naszymi braćmi i siostrami z innych krajów.

Podczas spotkania w Międzyborzu harcerze z całego Hufca wzięli udział w śpiewankach, uroczystym kominku i głównym punkcie programu- Turnieju Zastępów! Dotyczył on wiedzy o Hufcu ZHP Syców, ale także najważniejszych wydarzeń w dziejach ZHP.

Uczestnicy dzielnie walczyli o najwyższe miejsca, jednak na podium mogły znaleźć się tylko te najlepsze zastępy, gratulujemy 23 SDH "Brzask", 84 Drużyna Starszoharcerska "Fuzja" i 42. Drużyna Harcerska "Sfora" w Międzyborzu.

Mamy też do przekazania znakomitą wiadomość!

Podczas DMB dwoje instruktorów naszego Hufca odebrało Odznakę Zasłużony Dla Chorągwi Dolnośląskiej ZHP. Gratulujemy druhnie phm. Sokół Honorata, która otrzymała odznakę w stopniu brązowym oraz druhowi phm. Marek Goś- w stopniu srebrnym" - informuje Hufiec ZHP Syców im. 7 Łużyckiej Dywizji Piechoty.

 
OAI

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe