Karatecy z Hikari Oleśnica szusowali w Brennej

  • 18.02.2020, 10:07
  • ws
Karatecy z Hikari Oleśnica szusowali w Brennej
Były też treningi karate, lodowisko, basen i dyskoteka.

"W pierwszym tygodniu ferii zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w obozie zimowym w Brennej. Czas spędzaliśmy bardzo aktywnie uczestnicząc między innymi w treningach karate, treningach motorycznych, a także szusowaliśmy na stoku narciarskim ucząc się i doskonaląc swoją jazdę na nartach.

Bawiliśmy się również na dyskotece na lodowisku, rozwijaliśmy naszą kreatywność na zajęciach plastycznych. Znaleźliśmy również czas na odrobinę relaksu podczas wieczoru filmowego, a także podczas wizyty na basenie. Czas leciał bardzo szybko, bo mieliśmy bardzo miłe towarzystwo.

Dziękujemy zawodnikom Kobu Wrocław za spędzony czas i nawiązanie miłych relacji. Dziękujemy również Pani Gosi za przygotowanie zajęć kreatywnych a senseiowi Piotrowi za cenne uwagi treningowe i mocy wycisk.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodników za spędzony wspólnie czas oraz dobrą zabawę i zapraszamy na kolejne aktywności klubowe.

ws

Zdjęcia (50)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe