NASZ NEWS: Jest nowy podinspektor w Sekcji Komunikacji Społecznej UM Oleśnicy

  • 13.02.2020, 19:59
  • rpr
NASZ NEWS: Jest nowy podinspektor w Sekcji Komunikacji Społecznej UM Oleśnicy
Został nim kandydat na radnego w powiecie namysłowskim.

Sławomir Stramski został podinspektorem w  Sekcji Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Oleśnicy. Dołączy do Marzeny Graczyk i Sebastiana Lelasa.

Stramski w 2018 roku kandydował, bez powodzenia, do Rady Powiatu Namysłowskiego z listy KWW Koalicja Samorządowa Powiatu Namysłowskiego. Dostał 33 głosy.

Był naczelnikiem Wydziału Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Namysłowie. Prowadził samorządowy magazyn "Gazeta Namysłowska" i blog Namyslowianie.pl.

W ubiegłym roku, bez powodzenia, ubiegał się o stanowisko ds. promocji w Urzędzie Miasta i Gminy w Bierutowie.

Ciekawostka - w roku 2014 na swoim blogu napisał tak:

"Mamy pierwszą obietnicę lub jak kto woli kiełbasę wyborczą! Burmistrz Kuchczyński stara się przejąć od PKP nieczynną linię kolejową Namysłów - Bukowa i obiecuje przejażdżki drezyną. (...) Zbyt wiele mieliśmy w minionych latach inwestycji obliczonych na szybkie zdobycie poklasku władzom miasta, by potem stanowić nie lada problem dla nas wszystkich. Choćby kryta pływalnia, do której dopłacamy blisko milion złotych rocznie".

 

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PO
PO 05.03.2020, 19:02
Ale inicjały ma ładne - SS ....
wyborca
wyborca 18.02.2020, 13:55
Olesnica dla Oleśniczan
Oleś
Oleś 17.02.2020, 19:51
Czyli Propagandowa Tuba PO w całej krasie ! ciekawe co się będzie działo jak burmistrzowi stołek z pod tyłka zabiorą ?
Stanisław Bareja
Stanisław Bareja 18.02.2020, 16:45
Janek:
Widzisz Maryśka jaka ty tępa jesteś. Ty nic nie rozumiesz? Całe miasto wiedziało tylko ty nie.

Maryśka:
Tylko o czym?

Janek:
A o tym, że mnie popiera Broński, że ja jestem jego człowiek.

Maryśka (cały czas szlochając):
To wszyscy wiedzieli. Za często tu przychodził.

Janek:
No więc właśnie. A Broński był podczepiony pod Korszula, a Korszul to z kolei człowiek Skąpskiego. Czy ty rozumiesz już?

Maryśka:
Tak, ale co to ma do nas?

Janek:
Jezus Maria, co to ma do nas... co to ma do nas.... Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to burmistrzostwo. A zresztą co ja tutaj mam do roboty? Do czego ja mógłbym tutaj dojść? Awans o jeden szczebelek tak? A tam to jest sprężyna. Schodzimy w dół, żeby się odbić! Zresztą teraz potrzebni są tacy ludzie z dołu, ludzie prości, ale rzetelni. Tacy co to potrafią dobrze pracować i dobrze walnąć pięścią w stół kiedy trzeba!!!
Lake
Lake 17.02.2020, 20:45
Zapomnij. Zbuduje skatepark pare ulic uzbroi propaganda napisze że jest boski i ludzie to kupia
Marketingowiec
Marketingowiec 17.02.2020, 00:44
Panie Bronś, co to za marna promocja jak.na takie miasto? PIS dal Kurskiemu na promocję 2 miliardy. Czy radni PIS wiedzą ile to jest? 2 000 000 000..
Kepa
Kepa 17.02.2020, 20:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

m
m 16.02.2020, 20:11
Sądząc po składzie sekcji Komunikacji czy Promocji - ma ona pracować na burmistrza, a nie na Oleśnicę. Bo o Oleśnicy oni nic nie wiedzą. Wobec tego, kto będzie zajmował się promocją Oleśnicy? Po co zapłacono Sowie tyle pieniędzy, skoro wyników jego pracy nikt nie będzie wdrażał?
Co widać  na zdjęciu
Co widać na zdjęciu 16.02.2020, 19:45
Oj tam, oni to zaraz myślą, że my się czepiamy a oni przecież to wszystko z serca dla nas i naszego miasta tak ciężko pracują. Nie ma lepszej promocji niż ta nad którą tak ciężko pracowal nasz burmistrz w Lubinie.
Nadburmistrz Jan
Nadburmistrz Jan 16.02.2020, 19:06
PO co sekcja promocji - sam to zrobię lepiej:
https://www.olesnica24.com/wia…
La la la
La la la 16.02.2020, 17:34
Ona czuje we mnie piniądz
Wystroiła się jak Beyonce
Wsiadam w Bete, daję dyla
Mam na piersi krokodyla
sPOcony Janek
sPOcony Janek 16.02.2020, 17:44
Jak do tego doszło, nie wiem .....
.
. 16.02.2020, 13:07
Czy w oleśnickim Ratuszu otworzą studium makijażu permanentnego? Żona pyta.
Sławomir
Sławomir 16.02.2020, 12:14
Cześć, tu Sławomir ....Czuję piniądz w tej Oleśnicy .....
Namysłowianin
Namysłowianin 16.02.2020, 10:42
Tak kara za wycinke drzew to duży problem dla naszego budżetu. Właśnie z tej ekipy rządzącej co zrobiła nielegalna wycinkę lasu pochodzi Starmski. Gdyby rzadzili dalej napisałyby tylko ile zarobili na tym drzewie i jaki to były prezes EKOWOD Namysłów jest wspaniały. Zarobili około 750tyś a teraz mamy do zapłaty kary 6,75 miliona złotych. Taką wspaniałą władze mieliśmy. Nie dziwcie się że ludzie mieli ich dosyć i pogonili towarzystwo. Były wiceburmistrz Nowowiejski uciekł na wicka do bierutowa, Stramski do Oleśnicy. Zobaczymy jakie jeszcze transfery wyjadą. To są ludzie platformy. Smrodu narobią i uciekają. A co do gazety, tak oszczędność rzędu kilkuset tyś zł. Mamy za to dofinansowany Dom Kultury i fajne imprezy, nagrody dla sportowców inwestycje w infrastrukturę. I gra gitara. Macie ludzie możliwości udarzajcie w radę miejską. Stramski to nie jest człowiek którzy cokolwiek zmienić potrafi, najwyższej bawić się za wasz hajs. Aparaty z najwyższej półki, wyjazdy integracyjne, sesje prywatne burmistrzowi itd. Zobaczycie
Wystarczy już tego Bronsia
Wystarczy już tego Bronsia 15.02.2020, 16:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Fajnie jest
Fajnie jest 15.02.2020, 15:41
Jak powiedział burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski, nałożona przez starostę kara 6 mln 750 tys. zł, dotyczy nielegalnej wycinki 7 tys. 200 drzew na działkach gminnych w Krasowicach i Przeczowie.....Jak dodał, sprawa dotyczy czasów, gdy gminą rządził jego poprzednik Julian Kruszyński, a sprawami związanymi z możliwymi nieprawidłowościami w funkcjonowaniu gminy przed 2019 r. zajmuje się obecnie Prokuratura Rejonowa w Kluczborku oraz rzecznik dyscypliny finansów publicznych.
Źródło Onet
uwielbiam takie numery
uwielbiam takie numery 15.02.2020, 15:32
W Namyslowie zlikwidowali propagandowa gazetkę bo uważali ,że to wyrzucanie pieniędzy w błoto, i mieli rację. U nas wręcz przeciwnie, mało tego jest to prawdopodobnie jedna z najdroższych tego typu publikacji w Polsce, jeżeli nie najdroższa !!!
Jan Bronś w akcji
Jan Bronś w akcji 15.02.2020, 15:02
Propaganda będzie pochłaniać setki tysięcy. Podwyżki juz wkrótce
ks. Sowa
ks. Sowa 16.02.2020, 10:11
No, musi być sztab ludzi, żeby "genialne" posunięcia Nieomylnego tłumaczyć prostemu ludowi ......
I to szybko
I to szybko 15.02.2020, 14:46
Panie Sławku, pan się nie przejmuje i tak pan jest z nich najlepszy, przekona się pan.
Nic
Nic 15.02.2020, 14:44
Nie kompetencje ani doświadczenie jest istotne, najważniejsza jest atmosfera w pracy , bez niej nic się nie uda.
Będzie spaniale
Będzie spaniale 15.02.2020, 14:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sławek z Namysłowa
Sławek z Namysłowa 15.02.2020, 12:36
"Mamy pierwszą obietnicę lub jak kto woli kiełbasę wyborczą! Burmistrz Bronś stara się przejąć od PKP zrujnowany dworzec i obiecuje przejażdżki parowozem. (...) Zbyt wiele mieliśmy w minionych latach inwestycji obliczonych na szybkie zdobycie poklasku władzom miasta, by potem stanowić nie lada problem dla nas wszystkich. Choćby kryta pływalnia, do której dopłacamy blisko milion złotych rocznie".
MOcium panie
MOcium panie 15.02.2020, 12:16
Co się w tej Oleśnicy dzieje: propagandysta z Namysłowa, lekarze z Brzegu, starosta z Twardogóry, burmistrz z Wieruszowa .......

Pozostałe