Na basenie Atola jest coraz gorzej

  • 13.02.2020, 09:45
  • OAI
Na basenie Atola jest coraz gorzej
Tak uważa mieszkaniec Oleśnicy. Swój komentarz zamieścił na profilu Atola Oleśnica. Oto, co napisał:
"Witam. Długo zastanawiałem się czy w ogóle napisać jakaś opinie?!
Opinia dotyczy basenu krytego.

Na basenie jestem często. Kilka razy w tygodniu. I obiektywnie porównując i obserwując jest coraz gorzej!
Porównując do basenów w Trzebnicy, Oławie, Krośnicach, Kępnie czy we Wrocławiu tu jest bardzo źle.

Mimo ze jestem mieszkańcem Oleśnicy takie jest moje zdanie.
Na basenie jest brudno, w przebieralniach wiecznie posadzka czarna.
Od włosów, metek z ubrań czy innych naleciałości.
Nie rozumiem w czym problem by raz na godzinę posprzątać wszystkie przebieralnie a nie tylko podpisać listę?

Co drugi natrysk/ prysznic albo nie działa albo ledwo działa.

Basen. Nasza perełka..
Jak już uda nam się dotrzeć do miejsca gdzie finalnie powinniśmy się znaleźć należy jeszcze znaleźć sobie swoją przestrzeń.
Bo jej brak.
Po południami basen pływacki ma 3 tory zarezerwowane dla szkół pływackich. Zostają 3 dla pospólstwa.

Basen mniejszy również ma 1 tor zarezerwowany gdzie pani prowadzi zajęcia dla czworga dzieci i wszystkich wyprasza.
Każe również wyłączać obsłudze bicze wodne znajdujące się 2-3 metry od toru bo to przeszkadza w prowadzeniu zajęć.

Wychodząc ostatnio zwróciłem obsłudze uwagę, ze powinni informować iż 3/4 basenu jest wynajęte i tak naprawdę myślę, że reszta chętnych powinna płacić w tym czasie symboliczna opłatę a nie pełna stawkę.

Z taka sytuacja spotkałem się kilku krotnie i zamiast wykorzystać swoje 1,5 h wyszliśmy z synem po 40 min ponieważ nie było sensu tam zostawać.

Albo trzeba wprowadzić jakiś limit wpuszczania osób w tych godz albo trzeba informować wchodzących o sytuacji i pobierać symboliczna opłatę.
Moim zdaniem jest to złe zarządzane i rozplanowane.
Do południa szkoły tez korzystają z pływalni.
Złoty środek to dobrze rozplanowane zajęcia i odpowiednio dobrany harmonogram.

Pasuje/ zegarki na rękę.
5 dni temu dziecku trafił się taki urwany/uszkodzony, gdzie był zbyt krótki by zapiać to dziesięciolatkowi na ręku. Poprosiliśmy o nowy.
Zgadnijcie? Stary trafił do koszycka dla następnych.
Dziś trafił się podobny mi.
Brak dobrego zarządzania tym wszystkim powoduje ze sytuacja staje się coraz gorsza.
I co najsmutniejsze nie zanosi się na zmiany na lepsze!
"
OAI

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (65)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan Maria Rozpór
Jan Maria Rozpór 15.02.2020, 08:33
TECHNICZNE jest lepiej , ale wynajmowanie basenu w celach zarobkowych gdy ludzie placa pelną cenę za bilet, nie moga kozystac z 30- 40% lustra wody to skandal... Ale zawsze tak bylo... wiec chciaz poprawiło się technicznie...
Kolo
Kolo 15.02.2020, 09:06
Lepiej? paski od szafek nie działają, prysznice co drugi, o czystości już nie mówię
:(
:( 15.02.2020, 17:40
A największy syf robią klienci.
.
. 16.02.2020, 08:39
To nie wpuszczajcie klientów. Sam pezesik będzie pływal. Ceny i tak drogie. Wolę Krośnice. Czysto i rozsądne ceny.
Maga
Maga 14.02.2020, 23:02
Ja wole na sauny do Wrocławia. Czysto, kultura, lepsze ceny.
Karola
Karola 14.02.2020, 21:50
Cała prawda ! Nie szanowaliście pracowników którzy dobrze pracowali ,opór przed podwyższeniem wynagrodzeń, nie wspomnę o atmosferze między pracownikami jeden pracuje 3 ma wywalone ! Wraz "super" prezesem i jego zarządzanem Atol tonie jak tytanic , jednak karma wraca :))) przypomnijcie sobie jak prezes pokazywał zdjęcia z przerwy technologicznej przy wymianie jakuzzi zarzucając brud poprzedniej władzy - parodia ! Nie nadajesz się Adaś tyle w temacie !!!
Gryzli
Gryzli 15.02.2020, 17:04
Przecież pracownicy się nie zmienili:( od lat te same osoby:( A szkoda. Obsługa ma za nic klienta. Klient ma tylko wywalić kasę i broń boże nie przeszkadzać paniom w ploteczkach...
.
. 15.02.2020, 20:24
50% załogi się zwolniło albo prezes zwolnił
waldi
waldi 14.02.2020, 18:14
A ceny z kosmosu. Słaba oferta karnetów. Przestałem chodzić na basen , bo drogo.
K
K 14.02.2020, 20:00
Ceny wysokie, a w zamian nie działajace prysznice raz woda zimna raz gorąca. Bar zamknięty na 4 spusty od pół roku nawet drobnej przekąski nie ma gdzie zjeść. Jeszcze nie tak dawno były koktajle i fajne sałatki. Teraz lipa. Atol szedł na psy
Amos
Amos 14.02.2020, 13:41
Dlatego przestaliśmy jeździć na basen. A szkoda. Też się podpisuje pod tą opinia i jeszcze wir jest wyłączany jak jest nauka pływania izimno brrr
oleśniczanka
oleśniczanka 14.02.2020, 09:05
Nuestety ale prezesa to wszystko przerosło. Czas na zmiany.
Ddf
Ddf 14.02.2020, 07:13
A zbite okno koło jajuzi? Ostatnio mie tak przewiało że choroba
Ert
Ert 14.02.2020, 04:58
Brakowało wam bronsia prawda;). Szybko zapomnieliście co potrafi:). Znowu go wybierzecie prawda:)? Wiem że tak.
.
. 14.02.2020, 17:44
Daj spokój, ja już na niego patrzeć nie mogę, o słuchaniu tego co on mówi nie wspomnę. Zupełnie nie rozumiem dlaczego ludzie ponownie go wybrali, to jakieś kuriozum jest? Wystarczył rok i wróciło wszystko co najgorsze, ze zdwojoną siłą.
Odpowiedzialni za O(b)leśnicę
Odpowiedzialni za O(b)leśnicę 14.02.2020, 20:30
Czas przerwać ten nieudany eksperyment !!!!
Marta
Marta 13.02.2020, 22:01
Taniego syfu nigdy nie było. Prysznice nie działają , w sunie samowola każdy robi co chce. Odechciewa się tam chodzić, a z dziećmi to jest normalne strach . Wolę Krośnice
Krzysztof
Krzysztof 13.02.2020, 22:25
Oczywiście szpital dla Ciemnogrodu.
Jacek
Jacek 13.02.2020, 21:44
Wam gnidy PiS nic się nie podoba stare komuchy, kiedy w końcu się pogodzicie z faktem że jesteście przegrani w Oleśnicy i nigdy już komuna nie wróci do Oleśnickiego Ratusza, rzygać się chce na Wasze chamskie felietony dążące do podziału Oleśniczan, ale to metoda PiS która podzieliła Polaków Wy byli przegrani włodatze Oleśnicy robicie to samo tylko Ciemnogrod Was popiera, a prawdziwych mieszkańców miasta Oleśnicy nigdy nie oszukacie.

Mushroom
Mushroom 14.02.2020, 20:31
Super oferta Atola - grzybobranaie cały rok .....
Placek
Placek 14.02.2020, 11:27
A rzeżączka resztki mózgu jacy pożera...
Stig
Stig 13.02.2020, 21:57
Uważaj bo ci żyłka pęknie. Rozumiem że autor tych uwag to stary komuch? Zajrzyj na jego profil akolito jasnogrodu i Nieomylnego. I spróbuj czasami pomyśleć samodzielnie.....
Jacek
Jacek 13.02.2020, 22:27
Zabolalo kpmicju kumplu towarzysza byłego Burmistrza.
lo
lo 13.02.2020, 21:43
polowa pan sprzątaczek się zwolnila.
Jarosław
Jarosław 13.02.2020, 22:28
Skąd z Nowogrodzkiej, sygnslisto.
Mundek
Mundek 13.02.2020, 21:10
Kurde jak to jest, że za co się POpaprańcy wezmą, to spieprzą?
Jarosław.
Jarosław. 13.02.2020, 21:53
Oni wszystko zrobili, natomiast Wy komuchy PIS - PZPR BIS tylko dbacie o siebie nieudacznicy, oszuści jest Was garstka i do tego nie licząca się w elitach Oleśnicy co udowodniła srpmotna przegrana w wyborach, która potwierdziła że mieszkańcy pomylili się raz dając Wam mandat zaufania, ale już nigdy to się nie powtórzy.
Alleluja.
lusia
lusia 13.02.2020, 21:05
a do sprzątania jest tylko polowa obsady.a obiektow tyle samo do sprzątania, to się dziwic ze brudno, jak jedna osoba musi posprzatac 3 obiekty.jak pojdzie na inny budynek to normalne ze na basenie brudno.
AZ
AZ 13.02.2020, 21:04
Spostrzeżenia klienta Atola to jak w soczewce przedstawia 12 miesięcy rządów Bronsia i jego prezesa. Jedna wielka PORAŻKA
Brak słów
Brak słów 13.02.2020, 20:03
Brud i niechlujswo mnie nie dziwi. Tacy jestesmy. Sens budowy takiego kompleksu jest okreslany mianem białych słoni, czyi nieprzemyslanych i nieekonomicznych inwestycji dla spolecznosci. Do takich kombajnów zawsze sie doplaca. Popatrzcie co robili przedwojenni Olesniczanie lub Bierutowanie. Mieli piekne baseny i tereny zielone.Tu i tam zlikwidowalismy baseny i tereny towarzyszace. Teraz mamy Atol.
M
M 13.02.2020, 20:47
Brud i smród to efekt nieudolnego zarządzania kadrami . Tak samo jak reszta bieżących problemow opisanych w artykule. Co przez rok zrobił prezes? Nie potrafi naprawić pasków? Nie potrafi zadbać o czystość na obiekcie? . To co dopiero mówić o rozwoju usług i rozszerzeniu oferty. Zwyczjnie się prezes z politycznego nadania nie sprawdza.
Tadeusz
Tadeusz 13.02.2020, 22:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

.
. 13.02.2020, 19:58
Nie potrafi przypilnować tak prostych spraw jak sprzątanie i bieżące naprawy. Ale prezesa jakby nie było? W samopas wszytko puszczone
taka prawda
taka prawda 13.02.2020, 19:24
Prezes z politycznego nadania, kolega burmistrza. Każdy widzi jaki efekt. Ważne, że co miesiąc okrągła sumka na konto wpada. Reszta ? Jakoś to będzie..
sPOcony Janek
sPOcony Janek 13.02.2020, 19:04
Dla Mnie - wystarczy !!!!!
Jarosław
Jarosław 13.02.2020, 22:05
Spadaj zafajdany kpmuchu.
Nic nie zrobisz
Nic nie zrobisz 13.02.2020, 18:46
Hrehorowicz i tak udowodni ,że wszystkiemu winien Sendek. Hrehorowicz nic innego nie robi tylko zwala winę na poprzednika, pamiętajcie kłamstwo wielokroć powtarzane staje się prawdą.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 14.02.2020, 20:33
Tak, to jest moja ulubiona maksyma.
Włodarz
Włodarz 13.02.2020, 17:36
Co się dziwić prezesowi? On może ma tak w domu i mu to nie przeszkadza
Tadeusz.
Tadeusz. 13.02.2020, 22:37
Każdy sądzi wg siebie brudadie.Jak kiedyś będziesz miał trochę pieniędzy kup sobie porządne spodenki i idź chociaż zobaczyć basen kryty, do wody nie musisz wchodzić bo byś się przypadkiem odświeżył, ale nie zapomnij przed wejściem wziąć porządny prysznic używając mydła tak z pół godziny.

Pozostałe