16 tysięcy na ratuszową gazetkę w Oleśnicy!

  • 04.02.2020, 12:17
  • Żródło: Panorama Oleśnicka
16 tysięcy na ratuszową gazetkę w Oleśnicy!
Takie były koszty wydania propagandowej gazetki samorządu.

Radny Paweł Bielański otrzymał odpowiedź na pytania w sprawie kosztów wydania „Kuriera Oleśnickiego”. Przypomnijmy, że to 8-stronicowa gazetka, której pierwszy numer wydał Urząd Miasta Oleśnicy.

Oto odpowiedź:

"Koszty wydania pierwszego, grudniowego numeru „Kuriera Oleśnickiego” wyniosły łącznie 13.878,20 zł. Były to koszty niezbędne do wydania ww. informatora. Nakład wynosił 8 tysięcy egzemplarzy. Dystrybucję zlecono Poczcie Polskiej S.A., za kwotę 2.520 zł".

Z kolejnej odpowiedzi dla radnego dowiemy się, kto był beneficjentem tych pieniędzy.

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

janink
janink 09.02.2020, 00:25
dlaczego nic na tym nie pisza na mojj olesnicy ciekawe moze wy pisecie nie prawdziwie
PsychoLoszka
PsychoLoszka 08.02.2020, 14:38
Wybór Bronsia na burmistrza można określić jako typowy przykład syndromu sztokholmskiego *)

*)
Syndrom sztokholmski – stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów lub w ucieczce przed policją.

Syndrom ten jest skutkiem psychologicznych reakcji na silny stres oraz rezultatem podejmowanych przez porwanych prób zwrócenia się do prześladowców i wywołania u nich współczucia.
eh
eh 12.02.2020, 20:27
coś z mieszkańcami Oleśnicy jest nie tak, ale chyba trafiłeś w punkt , to co się dzieje z ludżmi w tym mieście jest porażające - są długie lata w chorym uścisku - na chwilę się uwolnili - by dobrowolnie wrócić do patologii układu a gazeta oleśnicka już nie nadąża z opisywaniem patologii
do roboty ci w promocji
do roboty ci w promocji 07.02.2020, 15:14
Czy pani Graczyk i jej podwładni nie mogą tego zrobić w ramach obowiązków służbowych? ciekawe, co oni robią w tej promocji? czekają i dumają? podobnie z FB , twitterem i innymi mediami, też wpisać do obowiązków, naprawdę nie będą zmęczeni, a ile pieniędzy się zaoszczędzi!!!
?
? 07.02.2020, 12:27
Śmieciowy portal porsche panamera milczy jak grób, czyżby pseudoredaktorzy byli ciency z matmy?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 07.02.2020, 11:33
A tu przykład troski o wizerunek miasta: https://youtu.be/zVnG8GNW-yo
Młody gniewny
Młody gniewny 07.02.2020, 11:04
Pamiętam jak informator miejski wydawał Kołaciński. Wtedy na portalu MO pojawiały się zawsze artykuły służące jako paliwo do hejterskich komentarzy. Ale artykuły te podawały też w tonie skandalu kwoty. Proszę bardzo: zwykle było to ok. 4.000 zł. Plus dystrybucja ok. 2.000. I to przy większym nakładzie, bo 10.000 szt. Czyli za dwa tysiące więcej gazetki Kołaciński za przygotowanie, wydanie i rozniesienie płacił 6.000. Bronś za mniejszy nakład płaci 16.000 zł. To się w pale nie mieści. A na MO cisza...
.
. 07.02.2020, 11:42
Tak portal MO milczy jak zaklety. Himalaje hipokryzji w wydaniu braci
LZ
LZ 07.02.2020, 11:20
Kwoty z kosmosu.Ceny nierynkowe.Mistrz gospodarowania publicznymi pieniędzmi.Oleśnica odzyskuje blask.
.
. 07.02.2020, 11:17
To zależy od rodzaju pały, w Ratuszowych się to mieści, oni nic złego w tym nie widzą.
Janek opamiętaj się chłopie!
Janek opamiętaj się chłopie! 06.02.2020, 18:47
Wiadomo później skąd są te podwyżki dla mieszkańców m.in. serwowane przez mgk
Taka władza
Taka władza 05.02.2020, 18:02
Złodzieje i oszuście. W ratuszu sitwa i pasie za publiczną kasę
utyty spocony
utyty spocony 05.02.2020, 11:22
No i co mi zrobicie!!!!!
 Oleś
Oleś 05.02.2020, 10:57
Propaganda SUCESU
Robi
Robi 05.02.2020, 08:38
W Dobroszycach nie wiele mniej.Nie wiem poco to komu w dobie internetu .Chyba że już brak potrzeb w naszej gminie
Pytanie mieszkańca  do władzy
Pytanie mieszkańca do władzy 04.02.2020, 21:32
Który z was, ***y, rżnie mnie na kasie?
eh
eh 04.02.2020, 19:51
Za czasów Michała też była gazetka. Czy u nas w Oleśnicy musi być tak jak jest w kraju PiS jedzie po PO, PO po PiSie a każdy robi to samo.
.
. 04.02.2020, 20:03
Porównaj sobie nakład, koszty i beneficjenta, wtedy stwierdzisz, że twoj komentarz jest cokolwiek nietrafiony.
.
. 04.02.2020, 18:49
Banda złodziej.
Info prosto z UM
Info prosto z UM 04.02.2020, 18:04
I tak bedzie co miesiac. Hulaj dusza piekla nie ma. Po to jest kolejna osoba do sekcji propagandy. Komuna wrocila do nas w całej krasie.
I dobrze.
I dobrze. 04.02.2020, 17:48
Słodko *** portal nurtu ściekowego porsche panamera ani słowem w temacie. Ludzie dobrze wiedzą o co chodzi, niedługo pozostanie im w komentarzach paru alkoholików i kilku świrów.
Nieomylny
Nieomylny 04.02.2020, 17:27
Ojczyznę dojną wrócili nam oleśniczanie. Dziękujemy!
DTP
DTP 04.02.2020, 16:28
Wala was w rogi olesniczanie az milo. Ktos przutulil gruby szmal za to.
Bo jak inaczej?
Bo jak inaczej? 04.02.2020, 16:31
Oleśniczanie lubią jak wali się ich w rogi.
Sławek
Sławek 04.02.2020, 15:35
Łatwo wydaje się nie swoje pieniądze. 16 tysiaków! Szok! Oczywiście inne loklne media milczą, kupione za kolejne tysiące. Dno i 2 metry mułu
Aureliusz
Aureliusz 04.02.2020, 15:13
Śmieją sie oleśniczanom w twarz. Nie mamy panskiego plaszcza i co nam pan zrobisz ?

Pozostałe