Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 09:06

Hyży kibicuje, sędziowie psują mecz, KKO przegrywa...

Od minuty ciszy poświęconej zmarłemu tragicznie Kobemu Bryantowi rozpoczął się mecz Team Plastu Oleśnica z KKS Siechnice. Potem potrzebna była dogrywka! A niepotrzebne nerwy wprowadzili sędziowie...

Autor: Krzysztof Dziedzic

Mecze, w których pięciu koszykarzy jednej drużyny musi zejść z boiska za 5 fauli, należą do rzadkości... Tak było w hali Atola i dotyczyło, niestety, ekipy gospodarzy...

Team-Plast walczył dzielnie, odwrócił losy meczu, doprowadził do dogrywki, ale przy takim sędziowaniu o zwycięstwo było trudno. Ostatecznie po dogrywce KK Oleśnica przegrał 92:104. Po 25 punktów dla gospodarzy rzucili Michał Zakrzewski i Łukasz Horn.

Na trybunach w Oleśnicy pojawił się Radosław Hyży, były koszykarz i trener I drużyny Śląska Wrocław.

"Brawo panowie za walkę. Świetna gra obu drużyn, fantastyczny doping, pełna hala i jak zwykle dwóch zakompleksionych gości w szarych koszulkach próbuje pokazać, jacy to oni są ważni..." - tak skomentował mecz trener Piotr Gliniak.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PolkąTreść komentarza: Nie dla Ukrainizacji Polski naszym kosztem. Precz z taka władza i rządem Myślę że Horbacz będzie dbał o interes Polaków a jak nie to na front do UkrainyData dodania komentarza: 24.04.2024, 21:46Źródło komentarza: Burmistrz i Rada Miasta Oleśnicy pożegnali się /FOTORELACJA/Autor komentarza: ŻenadaTreść komentarza: Imponująca liczba mieszkańców żegnających ukochanego wodza i jego współpracowników. Wszyscy mieszkańcy obecni na uroczystość to ludzie zatrudnieni w instytucjach miejskich.Data dodania komentarza: 24.04.2024, 20:36Źródło komentarza: Burmistrz i Rada Miasta Oleśnicy pożegnali się /FOTORELACJA/Autor komentarza: ObiektywnyTreść komentarza: Syców do grajdoł jednak. Wybrać takiego burmistrza który wysłowić się nie umieData dodania komentarza: 24.04.2024, 19:43Źródło komentarza: Dariusz Maniak żegna się ze stanowiskiemAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: @dobre jak debil. Ja, emigrant, bardziej dbam o Oleśnice niż kilkadziesiąt osób w sobotę robiących z miejskiej zieleni kartoflisko. Olewam takich jak ci kierowcy oraz ty.Data dodania komentarza: 24.04.2024, 17:48Źródło komentarza: Burmistrz elekt Adam Horbacz dziękuje wyborcomAutor komentarza: PegasusTreść komentarza: Udało się odtworzyć tekst zaginionego przemówienia Nieomylnego: ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble .....Data dodania komentarza: 24.04.2024, 17:10Źródło komentarza: Burmistrz i Rada Miasta Oleśnicy pożegnali się /FOTORELACJA/Autor komentarza: GienekTreść komentarza: Czego szczujesz facet ?Data dodania komentarza: 24.04.2024, 16:20Źródło komentarza: DLACZEGO HORBACZ WYGRAŁ, A MANIAK PRZEGRAŁ?