MOKiS Oleśnica zaprasza na warsztaty

  • 29.01.2020, 10:24
  • Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy
MOKiS Oleśnica zaprasza na warsztaty
Ośrodek zaprasza na zajęcia feryjne.

Ferie zimowe MOKiS: otwarte zajęcia taneczne

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza na otwarte zajęcia taneczne dla dzieci, które będą odbywały się w poniedziałki i czwartki (10.02 i 13.02, 17.02 i 20.02) w godz. 15.15-16.15 w pracowni muzycznej MOKiS, ul. Kochanowskiego 4.
W czasie spotkań, poprzez zabawę, dzieci poznają różne proste kroki taneczne, uczą się słuchać muzyki i reagować na jej akcenty, a także współpracować z rówieśnikami w grupie. Zajęcia pozwalają pozbyć się nadmiaru energii, pomagają polepszyć koordynację ruchową oraz walczyć z wadami postawy, które w dobie komputerów stają się powoli chorobą cywilizacyjną.

PROWADZĄCY: Szkoła Tańca PRESTIGE
OPŁATA: Koszt całościowy za 4 spotkania to 20 zł.
ZAPISY: Do 3.02.2020 r. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej deklaracji i opłacenie zajęć najpóźniej do 7.02.2020 r.

Ferie zimowe MOKiS: warsztaty perkusyjne z Radkiem Jaszczyszakiem

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza na warsztaty perkusyjne, które będą odbywały się w pierwszym tygodniu ferii 10-14 lutego w godzinach 12.00-14.00 w Centrum Spotkań Organizacji Pozarządowych, ul. Brzozowa 12 B.
Warsztaty mają na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami gry na perkusji, z historią instrumentu, a także zapoznanie z zestawem perkusyjnym, omówienie go, naukę ćwiczeń rozgrzewających do gry, naukę ćwiczeń poprawiających koordynację kończyn oraz naukę podstawowych rytmów i przejść.

PROWADZĄCY: Zajęcia poprowadzi Radek Jaszczyszak (Fast Fat, SIN, Mimochodem)
OPŁATA: Koszt całościowy warsztatów to 50 zł.
ZAPISY: Do 3.02.2020 r. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej deklaracji i opłacenie zajęć najpóźniej do 7.02.2020 r.

Ferie zimowe MOKiS: warsztaty plastyczne z Markiem Wałęgą

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza dzieci od lat 8 i młodzież na zajęcia plastyczne z Markiem Wałęgą, które będą odbywały się w drugim tygodniu ferii 17-21.02 (poniedziałek-piątek) w godz. 11.00-13.00 w pracowni plastycznej MOKiS, ul. Kochanowskiego 4.
W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli okazję na swobodną ekspresję twórczą inspirowaną muzyką i dźwiękami, przekładanie różnorakich emocji na tworzone prace przy użyciu niestandardowych technik (np. barwników z artykułów spożywczych).

Każdy dzień zajęć to inna tematyka:

poniedziałek „Przypadek w sztuce czy sztuka przypadkowa”
wtorek „Malarstwo muzyczne”
środa „Obrazki spożywcze”
czwartek „Slajdy non kamera”
piątek „Walentynkowe kartki”

PROWADZĄCY: Marek Wałęga – artysta plastyk, prowadzi w ośrodku zajęcia dla dorosłych Środy ze Sztuką
ZAPISY: Do 3.02.2020 r. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wypełnionej deklaracji najpóźniej do 7.02.2020 r.

 

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe