W Smolnej dla Tosi, Frania i Patrysia

  • 28.01.2020, 10:01
  • OAI
W Smolnej dla Tosi, Frania i Patrysia
Suma zebranych pieniędzy to 12.460,70 zł, z czego 1.814 zł to kwota zebrana przez strażaków, którzy również włączyli się w akcję.

"Drodzy mieszkańcy czas podsumować wczorajszą akcję zbiórki pieniędzy dla Tosi Frania i Patrysia podczas koncertu charytatywnego. Suma pieniędzy zebranych to 12460, 70 zł z czego 1814 zł to kwota zebrana przez strażaków, którzy również włączyli się w tą akcję.

Teraz czas na podziękowania. Dziękuję wszystkim paniom, które bardzo chętnie podjęły wyzwanie i upiekły dużą ilość pysznych ciast (ok.50) i które rozeszły się w szybkim tempie, za pachnące chleby (też było ich dużo) za smakowite smarowidła (Oldze Karbowniczak), za pachnące i zdrowe dodatki oraz syropy do herbaty ( Basi Czernieckiej), za przepięknie wykonane świece z wosku pszczelego, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem (Asi i Marcinowi Gabor), za przepyszny, smaczny bigos (p.Krysi Strójwąs), za słodkie łakocie ( pani z Torcikowej Chatki).

Szczególne podziękowania dla dziewczyn, które zajmowały się sprzedażą ciast, herbaty i kawy, które dzielnie "walczyły "z tłumem chętnych do kupowania: Asi Kowalczyk, Renacie Pustelnik, Kasi Grzyb i Asi Kowalczyk, OSP Smolna za szybką i świetnie zorganizowaną inicjatywę włączenia się do wspólnej akcji zbiórki pieniędzy, państwu Robertowi i Zuzannie Karbowniczak za przygotowanie oprawy i umożliwienie przejazdu bryczką konną, Oli Kuras za zorganizowanie i obsługę nagłośnienia w świetlicy podczas koncertu.

Na koniec chcę podziękować wszystkim artystom występującym na scenie, tym małym i tym dużym, Wasz występ uświetnił całą akcję, dziękuję paniom nauczycielkom - Dorocie Ignasiak i Marii Woźnej za przedstawione jasełka, Rodzicom, którzy dopilnowali, aby ich dzieci dotarły na występ, bo bez nich nie udałoby się wystawić przedstawienia, dziewczętom za scholi ze Smolnej za piękne wykonanie kolęd, zespołowi Bierutowianie Bis, którzy zawsze są otwarci na pomoc i zawsze można na nich liczyć, Oli Turoń i jej podopiecznym, która również bardzo chętnie zaoferowała swoją pomoc w uświetnieniu naszego koncertu i wszystkim Wam obecnym na koncercie, którzy pomogli zebrać tak pokaźną kwotę dla trójki małych wojowników. Niech ta cząstka zebranych funduszy przyspieszy ich leczenie.

Uzbierana kwota zostanie równo podzielona na troje dzieci i wpłacona na ich konta w fundacji. Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy!" - informuje sołtys Smolnej (gmina Oleśnica, powiat oleśnicki).

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

olesniczanka
olesniczanka 29.01.2020, 09:39
Wielki szacun dla wszystkich. Brawo!!!

Pozostałe