Zamykają Łukanowską w Oleśnicy

  • 27.01.2020, 15:51
  • OAI
Zamykają Łukanowską w Oleśnicy pixabay.com
Na szczęście tylko na trzy dni...

Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy informuje, że w związku z przebudową ulic Łukanowskiej i Stawowej w Oleśnicy od 29 do 31 marca całkowicie zamknięty będzie dla ruchu odcinek ulicy Łukanowskiej - od wjazdu z  Ludwikowskiej do posesji nr 2 na Łukanowskiej.

Zamknięcie spowodowane jest zakresem robót uniemożliwiającym prace przy jednoczesnym otwartym ruchu samochodowym. W tym czasie wykonywane będą prace związane z montażem kanalizacji deszczowej (wpusty uliczne), montażem krawężników i ułożeniem ciągu pieszo-rowerowego oraz wykonaniem podbudowy i nawierzchni jezdni.

- Dokładny termin zamknięcia może ulec zmianie z uwagi na warunki atmosferyczne.  Wjazd mieszkańców osiedla możliwy będzie poprzez ulicę Żytnią, wcześniej jadąc Wiejską i Stawową. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość - mówi portalowi olesnica24.com
Krzysztof Górecki, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Oleśnicy

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepisać nie potraficie
Przepisać nie potraficie 30.01.2020, 18:42
Zarząd Dróg Powiatowych w Oleśnicy informuje, że w związku z realizacja inwestycji pn.: „Przebudowa ul. Łukanowskiej i ul. Stawowej w Oleśnicy – etap 1” w terminie od dnia 29.01 – 31.03.2020 r. całkowicie zamknięty będzie dla ruchu odcinek ul. Łukanowskiej od wjazdu z ul. Ludwikowskiej do nr posesji ul. Łukanowska 2. Zamknięcie spowodowane jest zakresem robót uniemożliwiającym prace przy jednoczesnym otwartym ruchu samochodowym. W tym czasie wykonywane będą prace związane z montażem kanalizacji deszczowej (wpusty uliczne), montażem krawężników i ułożeniem ciągu pieszo-rowerowego oraz wykonaniem podbudowy i nawierzchni jezdni. Dokładny termin zamknięcia może ulec zmianie z uwagi na warunki atmosferyczne. Wjazd mieszkańców osiedla możliwy będzie poprzez ul. Żytnią, wcześniej jadąc ul. Wiejską i ul. Stawową. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Pozostałe